GTA Online da Yasaklandı Grand Theft Auto Banned

GTA Online da Yasaklandı Engellenen GTA Online oyuncuları, hesaplarına en kötü şeyin olmasını beklemelidir Banned in Grand Theft Auto.

12 Ekim 2016, GTA Online’ın Askıya Alma ve Yasaklama Politikasının güncel sürümünü tanıttı.

Özellikle ondan önce gelene kıyasla, rezil bir şekilde katı bir politika. Tabii ki, her GTA Online oyuncusu yasaklanmaz (haklı olsun ya da olmasın), bu nedenle bu politika her tür kullanıcı için geçerli değildir.

GTA Online da Yasaklandı Grand Theft Auto Banned

Ancak, mevcut Askıya Alma ve Yasaklama Politikası ile oyuncular çok fazla şansa sahip değil.

Bir kez yasaklandıklarında, kalıcı bir yasaklama gerçekleşmeden önce yalnızca bir kez daha atış yapabilirler.

GTA Online da yasaklanmak: Ne beklenir

Askıya alma işlemi haklı olarak uygulansın ya da yapılmasın, Nasıl kullanılır Double Gun oyuncuları, yasaklandıktan sonra hesaplarına ne olacağının risklerini bilmelidir.

GTA Online’ın Askıya Alma ve Yasaklama Politikası herkesin bildiği gibi katıdır. Mevcut sürüm, ikinci yasağın her zaman kalıcı olmasını sağlıyor.

GTA Online da Yasaklandı İlk yasak (oyuncu yalnızca uzaklaştırmayı hak ediyorsa) 30 gün sürer.

Ancak, bu hesaptaki tüm ilerlemeyi kaybedeceklerini belirtmekte fayda var. Shark Cards tarafından serbest bırakılan bir miktar para dışında seviyeleri, özellikleri ve envanteri tamamen silinecek.

Bu, oyuncuların yalnızca bir şansa sahip olduğu anlamına gelir. Bu aynı zamanda, ilk engellemeden sonra etkin bir şekilde yeniden başlamaları anlamına gelir.

Ayrıca, bu yalnızca GTA Online için geçerlidir. GTA RP sunucuları yasaklarını farklı şekilde ele alır.

GTA Online da İtirazlar

Diğer birçok çevrimiçi oyunun aksine, GTA Online, yasaklandığında veya askıya alındığında kullanıcıların itiraz etmesine izin vermez. Rockstar Games’in durumu:

“Tüm GTA Online askıya alma ve yasaklama kararları nihaidir ve temyiz edilemez.”

Bu nedenle, çoğu GTA Online oyuncusu Rockstar’ın kararının nihai olmasını beklemelidir. Yine de yeni hesaplar oluşturmak için geçici çözümler bulabilirler, ancak eski hesap gitmiş kadar iyi olacaktır.

Tabii ki, Rockstar hesaplarında şüpheli bir şey tespit ederse, oyuncular tüm ilerlemelerini (Shark Cards hariç) kaybederler.

Sonuç olarak, GTA Online’ın keyfini bir kez daha çıkarmak için birkaç çemberin içinden geçmek zorunda kalmamak yerine her şeyi ellerinde tutmayı umuyorlar.

Eski Askıya Alma ve Yasaklama Politikası

Eski Askıya Alma ve Yasaklama Politikası, oyunculara üç şans verdi. İlk yasak 14 gün, ikincisi 30 gün, üçüncüsü ise kesindi. Ayrıca, neredeyse her şeyi değil, yalnızca gayri meşru öğeleri kaybettiler. Bu politika artık etkin değil.