GTA Lazer Silahları – Grand Theft Auto Laser Guns

GTA Lazer Silahları Oyuncular için Oyunlara eklendi. Oyuncular için GTA Lazer Guns ile ilgili en son güncellemeleri ve bilgileri alın.

8 Ocak 2019’daki Arena War güncellemesinin bir parçası olarak GTA Online’a lazer silahları eklendi ve o zamandan beri şehrin konuşması oldu. Ama gerçekten tüm aldatmacaya değer mi?

GTA Lazer Silahları - Grand Theft Auto Laser Guns - Games Cheats Blog

Oyundaki diğer her şey gibi, lazer silahları da kuşkusuz, etrafta övünmek ve kaos yaratmak için süper havalı.

Ancak, bu fütüristik plazma tabancaları aynı derecede büyüledi ve bir şekilde GTA Online hayranlarını hayal kırıklığına uğrattı.

Doğası gereği güçlü ve görünüşte görkemli olsalar da, lazer tabancaları kesinlikle “ucuz” değildir ve çok paraya mal olur.

Bu nedenle oyuncular, silahlardan birine servet harcamadan önce Widowmaker ve Unholy Hellbringer’ın artılarını ve eksilerini göz önünde bulundurmalıdır.

Bu makale, her GTA Online oyuncusunu rahatsız eden soruyu cevaplamaya çalışmaktadır: Popüler lazer silahları satın almaya değer mi?

Oyuncular, GTA Online’daki kötü şöhretli lazer silahları için yüklü miktarda para ödemeli mi?

Unholy Hellbringer, üç namlu ve güçlü bir cephane şarjörü ile donatılmış kare şeklinde bir plazma tüfeğidir. Makineli tüfeğin yan tarafında üç gizemli uzaylı başı sembolü bulunur.

Öte yandan Widowmaker, yaklaşık 3000 RPM’de kaydedilen GTA Online’daki en yüksek atış hızına sahip olarak geliyor.

Makineli tüfeğin keskin doğruluğu nedeniyle, muhtemelen GTA Online’da görülen en yıkıcı silahtır.

Unholy Hellbringer, esasen LMG silahlarının oldukça değiştirilmiş bir yeniden derisidir ve aynı türden cephane kapasitesine sahiptir.

Çoğu silahın aksine, Unholy Hellbringer’ın yeniden yüklenmesi gerekmez, bu da onu Doomsday Heist gibi görevler için mükemmel kılar.

Öte yandan Widowmaker, Minigun’dan ilham almış gibi görünüyor. Her ikisi de aynı özellikleri paylaşıyor ve hatta aynı cephaneyi kullanıyor.

Widowmaker, 9999 cephane kapasitesi ile donatılmış olarak gelir ve tıpkı Minigun gibi, maksimum 120 metre menzile ateş edebilir.