GTA 5 Yan Görevler Oyunun En İyi

GTA 5 Yan Görevleri ayrıntıları oyunu oynamaya başlamadan önce her birinin . Bu 5 GTA Yan Görevi hakkında bilgi edinin.

GTA 5, en kapsamlı oyun deneyimlerinden biridir ve ölçeği ve büyük ölçüde özgürleştiren açık dünyasıyla oyuncuyu kesinlikle alt edebilir.

GTA 5 Yan Görevler

Rockstar Games, oyunlarını her oyun dünyasını canlı ve yaşanmış hissettiren büyüleyici ayrıntılarla paketlemeyi sever.

GTA 5’in oyun dünyası farklı değil. Oyuncular San Andreas eyaletini keşfederken, genellikle yan görevler veya yan görevler verecek ilginç karakterlerle karşılaşacaklar.

Rockstar Games’in yazılarını esnetmesinin birçok yolundan biri de bu yan görevler.

RPG türünün bir parçası olan GTA 5 ayrıca “Strangers and Freaks” olarak adlandırılan bu yan görevlerden bazılarına sahiptir.

Haritada çoğunlukla “?” Olarak görünürler ve simgenin rengi görevin hangi karakterle başlatılabileceğini gösterir: Franklin için yeşil, Michael için mavi ve Trevor için turuncu.

En Iyi GTA 5 Yan Görevler

Son Bir – Franklin

Bu, oyuncunun bu göreve başlamadan önce oyunu% 100 tamamlamasını gerektirdiği için GTA 5 Mektup parçaları en fazla çabayı alan belki de yan görevdir.

Oyunu tamamladıktan sonra haritada yeşil bir soru işareti belirir ve Franklin, meşhur Sasquatch için avına başlamak için oraya gidebilir.

Canavarın kendisini bulmak özellikle zor değil, ancak fantastik kıvrım sonu kesinlikle franklin gta 5 gerçek’te bir vurgu.

Gerçeği Aramak – Michael

Epsilon Kültü sık sık oyunun internetinde görünür ve oyuncular Los Santos çevresinde ve hatta Red Dead Redemption gibi diğer Rockstar oyunlarında tanıdık mavi cüppelerini bile görebilirler.

Michael tarikata katılmayı seçebilir ve ardından gelenler tuhaf olaylar dizisidir.

Görevler, Epsilon Programının gta 5 franklin görevleri internet sitesinde yer alan web sitesinde bir anket doldurularak başlatılabilir.

Anketi tamamladıktan sonra, haritada oyuncuların göreve başlayabilecekleri bir soru işareti görünecektir.

Leonora Johnson’ın Gizemi – GTA 5 Franklin Görevleri

Bu yan görev, Leonora Johnson’ın şüpheli ölümünün ardındaki gizemi ortaya çıkaran Franklin’i bir dedektif olarak görüyor.

Yan görev, oyuncunun oyun dünyası boyunca 50 harflik hurda toplamasını gerektirir.

Sonunda katille yüzleşmeyi seçebilirler.

Mektup parçalarını bulmak o kadar zor olmamalı, ancak oyuncular bu yan görevin sonunda nakit ödül olmadığını unutmamalıdır.

Çim Kökleri – GTA 5 Michael

Grass Roots, her üç karakter için de mevcut olan bir yan görevdir, ancak Trevor ve Michael’ı yalnızca halüsinasyona başlayacakları bir dereceye kadar etkileyecektir.

Michael’ın halüsinasyonunda, ona saldırmaya çalışan bir grup uzaylı görür.

Oyuncular, Alien serisinden şüpheli bir şekilde Xenomorph’lara benzeyen uzaylıları biçmek için makineli tüfek kullandıklarından, bu, sonsuz eğlenceli bir sahne sağlar.

Tüm dizi özellikle uzun değil, ancak GTA 5’te gerçekten eğlenceli anlar yaşatıyor.

Altruist Kültü – Trevor

Yan Görevler Arada sırada GTA 5, ürkütücü bölgelere girme eğilimindedir.

En ürkütücü özelliklerden biri, oyuncunun Trevor olarak yardım etmeyi seçebileceği yamyam tarikatıdır.

Sandy Shores veya diğer komşu bölgelerde otostopçular Trevor’dan yardım isteyecekler.

Oyuncu daha sonra onları istediği yer yerine tarikatın üssüne götürmeyi seçebilir.

Trevor bu kişilerden 4’ünü tarikata teslim ettikten sonra, onu yapmaya karar verirler, bu da büyük bir çatışmanın katalizörüdür.

Oyuncu, kültün pençelerinden kurtulmak için savaşmalı ve ayrıca her biri 25.000 dolar içeren para çantalarını toplamalıdır.