GTA 5 RP Roleplay Nedir İndir Mods Sunucular PC PS4

GTA 5 RP Nedir? Dahası GTA 5 RP ‘ye Katılmayı Öğrenin Modları Oynamak ve İndirmek İçin En İyi 4 Sunucunun Listesi Gerekli Sunucular PC, PS4.

GTA RP Nedir?

GTA Roleplay Nedir ve nasıl indirilir? Grand Theft Auto V hayranları, Rockstar’ın açık dünya oyunu RPG topluluğu sayesinde Twitch’teki izleyici sayısında yükselmeye devam ederken merak ediyorlar.

GTA RP Nedir

Yeniden dirilişin nedeni, oyunun Lirik, Summit1G ve TimTheTatMan gibi rol oynama sunucularıyla ilgilenen bir dizi önde gelen flamalar.

Bütün bunlar Skyrim’in Alternatif Başlangıç ​​modlarını kullanan herkese tanıdık gelecektir – GTA 5 roleplay indir, bir modun kurulumu sayesinde oyuna ana karakterlerin aksine normal NPC olarak katılmanıza izin verir.

Rol oynama eğilimi yıllardır oldukça pastoral olduğunu kanıtladı – spot ışığına itilmek yerine, normal bir hayat yaşayabilir ve istediğiniz karakterde yaşayabilirsiniz.

Bununla birlikte, tüm bunlara yeniyseniz, oldukça ürkütücü olabilir. Çalışması için gerekli modları indirmeniz, sunuculara katılmak için bulmanız ve başvurmanız ve ardından şeyin nasıl düzgün bir şekilde oynatılacağını anlamanız gerekir.

Tüm bunların ötesinde, bilmediğiniz bir dizi argo terimiyle de karşılaşacaksınız.

Bu stresin bir kısmını hafifletmeye çalışmak için, katılmak isteyen herkese yardımcı olacak kullanışlı bir başlangıç ​​kılavuzu hazırladık.

GTA 5 RP Roleplay Sunucuları Nedir?

Grand Theft Auto Roleplay sunucusu, GTA franchise’ının düzenli suçtan esinlenen kişiliğini alır ve temiz bir listeye dönüştürür.

Bir modun kurulumu sayesinde, düzinelerce başka insanla dolu bir haritaya dönüşebilir ve bir polis, dükkan memuru veya hatta bir suçlu olarak oynayabilirsiniz.

Çoğu sunucu geniş bir seçenek yelpazesine sahiptir ve kendiliğinden belirli bir temaya uymaz.

Tipik olarak, her sitenin, size benzer bir meslek edinmiş insanlarla sohbet edebileceğiniz çeşitli forumların yanı sıra hangi belirli modlara katılacaklarını belirledikleri kendi web siteleri vardır.

Bazı sunucular sağlamanızı bekledikleri daldırma miktarı konusunda diğerlerinden daha serttir, ancak çoğu sizden karakteri kırmamanızı veya anlamsız şiddete katılmamanızı ister.

Aslında, bunu yaparsanız, polis olarak rol oynayanların öfkesini kazanmak için iyi bir yoldur.

GTA 5 RP Nedir Rol Yapma Sunucuları PC PS4 için Gerekli Modları İndirme

Bir modun kurulumu anahtardır, ancak farklı GTA RP sunucuları farklı olanları indirmenizi isteyecektir. Gördüğümüzden en popüler olanı FiveM.

• FiveM’i indirmeden önce virüsten koruma programını devre dışı bırakın. Avast, AVG ve diğerleri gibi bazı virüsten koruma yazılımı satıcılarının FiveM yordamlarını engellediği bilinmektedir, bu nedenle virüsten koruma programınızın tamamen kapalı olduğundan emin olun

• Simidi FiveM kurulduktan sonra antivirüsünüzün beyaz listesine / istisnalarına FiveM ekleyin

• GTA V’ yi yüklediğinizden ve güncellediğinizden emin olun

• Yt FiveM’yi web sitesinden indirin

• FiveM.exe dosyasını çalıştırın. Yükleyiciyi boş bir klasörde çalıştırırsanız, FiveM oraya yüklenir. Aksi takdirde,% localappdata% \ FiveM içine yüklenir

• Simdi FiveM’yi Windows başlat menünüzden başlatın

Ayrıca, antivirüsünüzü kapatmanızı istediklerinde, bir çözüm üzerinde çalıştıklarını da belirtmek gerekir.

Bu indirmeyi yapmak istemiyorsanız başka bir seçenek de popüler Eclipse Roleplay sunucusu tarafından kullanılan RageMP istemcisidir.

GTA Roleplay Sunucusuna Katılma

Bir GTA RP sunucusunda durumunuzu korumak ve durumunuzu korumak biraz zaman alabilir.

Çoğu sunucu sizden bir uygulamayı doldurmanızı ve bir dizi kuralı okumanızı isteyecektir – örnek isterseniz TwitchRP’nin kural kümesi sadece bir tık ötede.

Başvurunuz kabul edildikten sonra, kurallara uyduğunuza göre önceliği artırabileceğiniz bir kuyruğa katılacaksınız.

Bazı çemberlerden atlamak zorunda kalacaksınız, ancak her sunucunun çökmesini veya eğlenceyi mahvedecek kimseye izin vermesini durdurmak için gerekli bir adım gibi görünüyor.

Başlamanız İçin En İyi Gta 5 RP Sunucuları

Her sunucu benzer bir kadans üzerinde çalışır ve bir taksi şoföründen bir haber spikerine bir şey olarak oynamanıza izin vererek mümkün olan en esnek deneyimi sunmayı amaçlamaktadır.

Bu nedenle, bu sunucuların birçoğu oldukça benzer olabilir, ancak ölçek ve erişilebilirlik açısından farklılık gösterebilir. Bu nedenle, başlamanız için birkaçını eledik.

NoPixel

Bu, katılmayı umabileceğiniz en popüler sunuculardan biridir, ancak aynı zamanda en zorudur.

NoPixel bir seferde sadece 32 oyuncuyu destekler ve Lirik, Moonmoon ve Summit1G tarafından sıkça kullanılır. Öyleyse, 4000’den fazla kişi başvurdukça başvuruları askıya alması şaşırtıcı değil.

Bununla birlikte, uygulamalar sonsuza kadar düşmeyecek ve Twitch’in en büyük flamalar ile rol oynama şansınız olabilir – özellikle de oldukça iyi bir rol oynayabilirseniz.

GTA World

Bu sunucu tamamen metin tabanlı olduğu için göze çarpıyor, yani yabancılarla sohbet etmek istemeyenlerin GTA RP’ye koşuşturma için gidecekleri bir yer var. Diğerleri gibi, GTA World için bir kayıt süreci var ve web sitesine göre şu anda 500 üye var.

Kabul edilmiş bir üye olmasanız bile, forumlarda erişte yapabilir ve ne tür grupların oyunda olduğunu görebilirsiniz.

Mafia City

Bu roleplay sunucusu yapım aşamasında iki yıldır ve şimdi kayıtlar için kullanılabilir. “Dinamik” yasal ve yasadışı grup sistemi, özelleştirilebilir oyuncu işi ve şirketler ile birlikte gelir ve her mülk de satılıktır. Daireler, evler, oteller ve kınamak – adını siz koyun.

Kolayca tahmin edilenden daha alışılmadık olana kadar, forumlarda ve daha da önemlisi kural kitabında karşılaşacağınız birçok argo terim var.

Kimsenin parmaklarına basmak ve gagalama düzenini düşürmek için, sizi harekete geçirebilecek birkaç terim birlikte hazırladık.

Eclipse RP

GTA RP’nin ağır isabetlerinden bir diğeri, bu sunucu bir seferde 200 oyuncuya ev sahipliği yapıyor.

Daha etkileyici özelliklerinden biri, forum bölümünün – Los Santos İrlanda Çetesi’nden Palyaçolar’a kadar – katılmanız için açıkça suç gruplarının yığınlarını ortaya koymasının ne kadar ayrıntılı olduğudur. Ayrıca Los Santos Gümrük ve Los Santos Tıbbi Hizmetler gibi belirli işler için noktalar da bulunmaktadır.

Bununla birlikte, Eclipse RP’nin GTA 5 RP Nedir nin önde gelen sunucularından biri olduğu görülüyor, bekleme listesindeki zamanınız uzun olabilir.

birlikte gidebilecek terimler.

• RP: rol yapma

• OOC: karakter dışı

• LOOC: yerel karakter dışı

• IC: karakterde

• CK: Karakter Öldürme

• PK: oyuncu öldür

• ERP: erotik rol yapma

• RDM: rastgele ölüm maçı

Ve işte başlıyoruz, başlamak için GTA 5 RP Nedir hakkında birçok ayrıntı. Nasıl indirileceğinden, katılmak için bazı sunuculara.

Rol oynama fandomu Grand Theft Auto V’de zirvede iken, dalmak ve denemek için daha iyi bir zaman olamazdı. Dalış yapmaya karar verirseniz, bu kılavuzun yardımcı olacağını umuyoruz.