GTA 5 Android Cihazı PS4 Remote

GTA 5 Android Cihazı İndirin ve GTA 5 Android Cihazlarını PS4 Uzaktan Oynatma ile Adım Adım Kılavuzla Nasıl Oynayacağınızı öğrenin.

GTA 5, tüm zamanların en popüler oyunlarından biridir. Yedi yıl önce piyasaya sürülmesine rağmen oyun hala güçlü ve büyük rakamlar topluyor.

GTA 5 Android Cihazı

GTA 5 o kadar popüler ki bazı oyuncular oyunu mobil cihazlarında oynamak bile istiyor.

Ancak oyun mobil platformlarda mevcut olmadığı için bu mümkün değil.

Neyse ki oyuncular, PS Remote Play ve Steam Link’i kullanarak gta5android ve iOS cihazlarında her zaman yansıtabilirler.

Bu makale, oyuncuların GTA 5’i PS Uzaktan Oynatma aracılığıyla nasıl oynayabileceklerine dair adım adım bir kılavuz sağlar.

GTA 5 Android Cihazı PS4 Remote Kullanılarak Cihazlarda GTA 5 Nasıl Oynanır

Başlamadan önce, oyuncular PS4’lerini Birincil PS4’leri olarak etkinleştirdiklerinden emin olmalıdır (Bunu Hesap Yönetimi ayarından geçerek yapabilirler).

Adım 1: Oyuncular önce verilen adımları izleyerek “Uzaktan Oynatmayı Etkinleştir” seçeneğini etkinleştirmelidir: Ayarlar> Uzaktan Oynatma Bağlantı Ayarları> Uzaktan Oynatmayı Etkinleştir.

Adım 2: Daha sonra PS Remote Play uygulamasını mobil cihazlarına indirmeleri gerekir. Uygulamanın Google Play Store sayfasını ziyaret etmek için burayı tıklayın.

Adım 3: Oyuncular, cihazdaki PS4 hesaplarında bir sonraki oturum açmalı ve “Başlat” düğmesine tıklamalıdır.

Adım 4: Cihaz otomatik olarak PS4’lerine bağlanacak ve ekran yansıtılacaktır.

Adım 5: Oyuncular daha sonra GTA 5’i seçebilir. Oyun başlayacak ve artık oynamaktan keyif alabilecekler.

Otomatik olarak bağlanmazsa, oyuncular şu adımları izleyerek cihazlarını manuel olarak kaydettirebilirler: Ayarlar> Uzaktan Oynatma Bağlantı Ayarları> Cihaz ekle. Daha sonra kodu cihazlarına girebilirler.

Ayrıca oyuncular, “Dinlenme modunda kullanılabilen özellikleri ayarla” seçeneğinde bulunan “PS4’ü Ağdan Açmayı Etkinleştir” seçeneğine de tıklayabilirler.

Bu, PS4’ü dinlenme halindeyken açmalarına ve uzaktan oynatma özelliğini kullanmalarına olanak tanır.