Grefg Icon Dizi Skin Fortnite Season 5 Price List

Grefg Icon Dizi Skin Fortnite Season 5 Oyuncular için Ayrıntılar. Fiyat Listesi Maliyetiyle Oyunda Grefg Icon Serisi Görünümü Nasıl Elde Edilir.

Fortnite’ın İkon Serisi nihayet TheGrefg’i getirdi ve hayranlar onun cildine dokunmaya hevesli Fortnite Yaratıcı Haritalar Isınıyor .

Grefg Icon Dizi Skin Fortnite Season 5 Price List

PWR Lachlan’ın kostümü 2.200 VBucks için mevcuttu, Ninja’nın kostümü 2.000 VBucks için mevcutken, Loserfruit’un kostümü 1.800 VBucks değerindeydi.

Bu, seçilen Simgenin beklentisi ne kadar yüksekse paket fiyatı da o kadar yüksek olduğu inancına yol açar.

Epic Games’in PWR Lachlan’ı Icon Series’e getirmek için cildini erteleme kararı nedeniyle TheGrefg’den daha fazla beklenen bir görünüm yok.

Icon serisinin orijinal duyurusunda Lachlan değil TheGrefg yer aldı, ancak yıl geçtikçe Lachlan’ın seriye katılacağı duyuruldu ve TheGrefg göz ardı edilerek bir kenara atıldı.

Artık yalnızca bir gün kaldığına göre, hayranlar TheGrefg’in paketi için VBucks fiyatının muhtemelen 2.300 veya daha fazla olacağı sonucuna varabilir.

TheGrefg en uzun ve en yerleşik beklentiye sahipti, bu yüzden Epic Games daha pahalı olacağına karar verebilir.

Hayranların ayrıca Lachlan’ın cildinin Ninjalardan daha pahalı olduğunu ve oyunda yapılan her öldürmeyle daha da güçlenen bir elektrik akımına sahip olduğunu hesaba katmaları gerekecek.

Oyuncular nihayet yeni Grefg Icon Dizi Skin Fortnite görünümüne sahip olmak istiyorlarsa, hızlı olmaları gerekecek çünkü öne çıkan diğer tüm yayıncılar gibi, bu görünüm yalnızca sınırlı bir süre için mevcut olacak.

Oyuncular Için Fortnite Icon Series Dızi Görünümü

TheGrefg, Icon Serisinde yer alma fırsatına sahip olmadan hemen önce, hem Ninja hem de PWR Lachlan, kullanılabilir kostümler olarak zamanlarını aldı.

Bazı oyuncular, Lachlan görünümünü çıkış tarihinden tam bir hafta önce olan 5 Kasım gibi erken bir tarihte aldı.

Ancak TheGrefg, hayranlarıyla diğer içerik oluşturuculardan daha fazla dalga geçiyor.

Fortnite cildini taklit eden bu görüntüler hayranlarını geceleri uykusuz bırakıyor.

Epic Games, PWR Lachlan’ı eklemek için kendisini daha da zorlamak da dahil olmak üzere, Icon Series ilk duyurulduğunda adı geçen orijinal içerik oluşturuculardan daha uzun süre beklettikleri şakasına oynuyor olabilir.

Kimse TheGrefg’den daha uzun süre beklemedi ya da daha sabırlı olmadı, ancak Ninja’nın çıkmasından bu yana en az ayda bir kanalında bu deriden bahsetti.

Yakın tarihli bir videoda TheGrefg, internette alay edilmekten duyduğu hayal kırıklığını dile getirdi ve şakalarının onlar için büyük bir hakikat olduğunu bildi.