Free Fire Silah Kombinasyonu-Best Combination List 2021

Free Fire Silah Kombinasyonu, Free Fire’ın oynanışında çok önemli bir rol oynar. Oyuncuların performansını artırabilir veya bozabilirler ve Dereceli modunda sıralama zorlaması sırasında çok önemlidirler.

Free Fire Evcil Hayvanlar Dereceli mod, bir oyuncunun güvenilirliğini gösterdiği için Free Fire’da en çok istenen modlardan biridir.

Burada, bir maçta en iyi sonuç için doğru silah seçimi ve mükemmel bir silah kombinasyonuna sahip olmak çok önemlidir.

Free Fire Silah Kombinasyonu

Bu makale, oyuncuların 2021’deki bu Free Fire modunda kullanabilecekleri en iyi kombinasyonlardan bazılarını listeliyor.

En İyi 5 Free Fire Silah Kombinasyonu Dereceli Mod

Bu maç türünde rütbeleri zorlamak oldukça zordur. Bu nedenle, oyuncuların güvenli bir şekilde oynamasına ve airdrop kasalarından kaçınırken daha iyi silahlar yağmalamasına izin verecek en iyi seçeneklerden bazıları.

Scar & MP40

Scar, Free Fire’daki acemiler için mükemmel olan sağlam ve muhtemelen en iyi silahtır. MP40, etkileyici bir atış hızına sahip olduğu ve rakiplerini saniyeler içinde öldürebildiği için yakın mesafeler için mükemmel bir top.

Birlikte, sıralı mod için hem orta menzilli hem de yakın menzilli silah seçenekleri sunarak yakın menzilli dövüşler için çok etkili bir seçenek oluşturuyorlar.

Scar & SPAS12

Scar ve SPAS12 ayrıca yakın ve orta menzilli dövüş seçenekleri için harika bir kombinasyondur. Yakın mesafeden düşmanları devirmek ve öldürmek için SPAS12’den daha iyi bir seçenek yoktur.

Scar aynı zamanda orta menzilli dövüşler için en uygun seçenektir. Yeterli 60 menzili sayesinde uzun menzilli savaşlar için oldukça uygundur.

AK & SKS

Bu, birçok oyuncunun oynamayı tercih ettiği DMR ve AR kombinasyonudur. AK, gerçekten önemli hasar veriyor ve bir AR olmasına rağmen etkileyici bir menzile sahip.

Bu nedenle, oyuncular uzun menzilli düşmanları da alt etmek için kullanabilirler (oyuncunun geri tepme kontrolüne bağlı olarak).

SKS, 4x dürbünle birlikte gelen yarı otomatik bir keskin nişancı tüfeğidir. Bu silah, uzun menzilde çok fazla hasar verir. Birlikte, dereceli modda orta ve uzun menzilli dövüşler için en iyi seçim olacaktır.

Scar & CG15

Güvende tutmayı ve düşük kalmayı seven oyuncular, Scar ve CG15’in bu orta ve yakın menzilli kombinasyonunu tercih edebilirler.

İlki, Free Fire’daki en iyi AR silahlarından biri olsa da, CG15 aynı zamanda SMG sınıfında harika bir performans sergiliyor.

CG15, 69’luk etkileyici bir atış hızıyla 50’lik makul bir hasar sunar.

Kar98k & AK

Güvenli oynamayı tercih eden dereceli mod oyuncuları her zaman bu uzun ve orta menzilli kombo silaha gidebilir. Kar98k haritada rastgele bulunabilir ve bulunması o kadar da zor değildir.

AK, daha önce de belirtildiği gibi, uzun, orta ve yakın mesafelerde büyük miktarda hasar veren bir canavarlıktır. Bu nedenle, bu combo, Free Fire oyuncuları için her açıdan harika bir seçim olabilir.