Free Fire Gibi Nişan Oyunları 500 MB Mobil Ram

Free Fire Gibi Nişan Oyunları 500 MB Mobil Ram. Mobil Cihazda Oynamak İçin Ücretsiz Ateş Savaşı Atış Oyunlarının Alternatifi Android.

Free Fire, battle royale türündeki en iyi mobil oyunlardan biridir. 4v4 oyun moduna ve rakipleri ortadan kaldırarak ayakta kalan son kişi / ekip olmasını içeren bir battle royale moduna sahiptir.

Free Fire Gibi Nişan Oyunları

Free Fire, cihazlarda 500 MB’den fazla depolama alanı kaplar ve bazen yetersiz depolama, oyuncuların onu yüklemesini engeller.

Dolayısıyla, yalnızca 50 MB alan karşılayabilirlerse, oyuncular Free Fire’a benzer aşağıdaki çevrimiçi atıcıların keyfini çıkarabilirler.

Free Fire Gibi Nişan Oyunları 500 MB RamAndroid Mobil Için Cevrimiçi Cekim Alternatifleri

1. Sniper Fury: Online 3D FPS & Sniper Shooter Game

Size: 34 MB

Buradan İndirin

Sniper Fury sadece harika bir keskin nişancı koleksiyonuna sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda harika saldırı silahları, av tüfeği ve diğer silahlarla birlikte gelir.

Eşsiz ve pitoresk savaş alanı yerleri oyuncular tarafından beğeniliyor ve bunlardan 32 tanesi var. 3D grafikler, oyunu görsel olarak daha çekici hale getiriyor.

Free Fire’da su çulluğu çekmeyi seven oyuncular kesinlikle bu oyuna girecekler.

Oyuncular ayrıca, on oyuncudan oluşan bir maçta ayakta kalan son kişi olmaları gereken çevrimiçi çok oyunculu modu da severler.

Oyuncuların bu başlıkta alabilecekleri çeşitli ödüller de var.

2. Elite Killer: SWAT

Size: 22 MB

Buradan İndirin

Oyuncular, Elite Killer’da özel bir silah ve taktik ekibinin parçası olabilir. Ana amaç, dünyada barışı bozan şeytani sendikayı sona erdirmek olacaktır.

Free Fire gibi, bu oyun da keskin nişancı tüfekleri, hafif makineli tüfekler, el bombaları vb. Dahil olmak üzere iyi bir silah cephaneliğine sahiptir.

Aralarından seçim yapabileceğiniz 30’dan fazla silah var. Oyuncular, çevrimiçi PvP modunda yer alarak başkalarıyla çevrimiçi olarak bağlantı kurabilirler.

Bu oyunun 50 milyondan fazla indirilmesi ve Google Play Store’da 4,2 yıldız puanı vardır.

3. N.O.V.A Legacy

Size: 47 MB

Buradan İndirin

Bu başlık, oyunculara parçası olabilecekleri havalı, fütüristik bir bilim kurgu ortamı sunuyor.

N.O.V.A Legacy’de oyunculara Free Fire’ı hatırlatacak Team Deathmatches var.

Oyuncular silahlarını daha isabetli hale getirmek ve Suit çekirdeklerini daha güçlü ve koruyucu hale getirmek için yükseltebilirler.

Deniz piyadelerini özelleştirmek için kullanabilecekleri 3B modeller ve görünümler var.

Bu oyunun en iyi yönlerinden biri, hem çevrimiçi hem de çevrimdışı oynanabilir olmasıdır. Oyuncular internet bağlantısı olmadan oynamak isterlerse, hikaye moduna geçebilirler.