Free Fire Evcil Hayvanlar – Best Pets Skills Price 2021

Free Fire Evcil Hayvanlar Oyuncular için 2021 Oyununda Kullanılan Ücretsiz İsim Listeleri.

En İyi  Free Fire Evcil Hayvanlar Takma Adlar Becerileri Fiyatının ve Fotoğraflarının Ayrıntılarını Öğrenin.

Free Fire Evcil Hayvanlar - Best Pets Skills Price 2021

Diğer popüler oyunlar gibi, Garena’s Emulator Free Fire, deriler, zorluklar, şans ralleri ve daha fazlası gibi çeşitli oyun içi özellikleri bir araya getirerek büyük bir kullanıcı kitlesini çekmeyi başardı.

Tüm bu unsurlar, oyunun popüler battle royale formatını tamamlıyor. Böyle bir özellik Evcil Hayvanlar.

En İyi  Free Fire Evcil Hayvanlar Takma Adı 2021 Dereceli

Free Fire Pet İsimleri, başka bir kozmetik eşya olarak yanıltılmamalıdır çünkü her bir evcil hayvan, oyun içindeki oyunculara avantajlarını sunar.

Free Fire’daki evcil hayvanlar Diamonds ile satın alınabilir.

Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda evcil hayvanla, ana ‘Dereceli Mod’da oyun düzeninize uyan doğru olanı seçmek zorlaşabilir.

Bu makale, Şubat 2021’de Dereceli Mod için en iyi beş Free Fire Pets Takma Adını tartışıyor.

Detective Panda – Free Fire Evcil Hayvanlar

Fiyat: 699 Diamonds

Beceri: Dedektif Panda, Seviye 1’de her öldürmede oyuncuları 4HP ve Seviye 2’de 7HP iyileştirir.

Dedektif Panda, daha agresif bir oyun tarzı uygulayan oyuncular için çok uygundur, çünkü iyileştirme yeteneği Free Fire’daki savaşın ortasında çok yardımcı olabilir.

Mr. Waggor

Fiyat: 699 Diamonds

Beceri: Oyuncular Gloo Bombası bittiğinde, Bay Wagger Seviye 1’de her 120 saniyede bir ve Seviye 2’de 100 saniyede bir tane sağlar.

Bay Waggor daha pasif-agresif bir oyun tarzı uygulayan oyuncular için iyi bir seçimdir, çünkü yeteneği, gelen savaştan biraz daha uzun süreliğine bir koruma sağlayacak olan kasvetli duvara bir kalkan ekliyor.

Robo

Fiyat: 699 Diamonds

Beceri: Oyuncular Gloo Bombası bittiğinde, Bay Wagger Seviye 1’de her 120 saniyede bir ve Seviye 2’de 100 saniyede bir tane sağlar.

Mr. Robo, pasif agresif oyuncular için de iyi bir seçimdir ve Robo’nun becerisi Gloo Walls’a atfedildiği için Bay Wagger için alternatif bir seçim olabilir.

Ottero

Fiyat: 699 Diamonds

Beceri: Bir İlkyardım Kiti veya Tedavi Tabancası kullanırken, oyuncular Ottero aracılığıyla yenilenen HP’nin% 35’ini EP geri kazanacaklar.

Geri kazanılan EP miktarı 5. Seviyede% 50’ye çıkar.

Ottero, yeteneği Free Fire’da bir gizli olarak iyileştirilirken biraz ekstra EP sağladığı için pasif bir oyun tarzı uygulayan oyuncular için doğru seçimdir.

Falco

Fiyat: 699 Diamonds

Beceri: Falco, paraşüt açıldığında sürüş hızında yüzde 25 artışla birlikte paraşüt sonrası ekstra yüzde 15 süzülme sağlıyor.

Evcil hayvan seviyesi yükseldiğinde bu sayılar önemli ölçüde artar.

Falco, yetenekleri bir kişinin düşmanlardan daha hızlı inmesini sağlayarak oyunculara rakiplerine karşı rekabet avantajı sağladığından, giriş patlayıcıları için doğru seçimdir.