Fornite Sezon 6 Bolum – Season 6 Map Battle Pass

Table of Contents

Fornite Sezon 6 Bolum 2 Harita Savaş Bileti ve Fornite Season 6 Map Battle Pass Bölüm 2 ile İlgili Diğer Önemli Bilgiler Bileti Güncellemesi Kara Panter Fortnite Skin.

Fortnite’ın ikinci bölümünün beşinci sezonu şu anda devam ediyor ancak oyuncular oyunla ilgili altıncı sezonu şimdiden merak ediyor.

Fornite Sezon 6 Bolum - Season 6 Map Battle Pass

Fortnite, herkes için pek çok sürpriz barındırıyor ve pek çok şey ortaya çıkacak Fornite Sezon 6 Bolum.

Bununla birlikte, tüm topluluğun merakını gidermek için, altıncı sezonla ilgili mevcut tüm bilgiler şimdilik burada.

Sezon 6 Bolum 2 Fortnite

Henüz 6. sezon için bir fragman yok ve çoklu gerçeklerin temasının altıncı sezonda da devam etme şansı var.

Yeni sezon birden fazla gerçeklikten bahsettiğinden, oyuncular oyunda farklı gerçekliklerden birden fazla karakterin kilidini açabilirler.

Yeni sezon potansiyel olarak 17 Mart 2021’de başlayabilir. Şimdilik uzun bir yol ama Epic Games’in sezonları uzatma eğilimi var.

Ancak, mevcut sezonun uzatılacağına dair bir onay yok, bu nedenle 16 Mart’ta biteceğini ve yeni sezonun hemen ertesi gün başlayacağını varsaymak güvenli.

Bu sezon, Jonesy tarafından, Nexus savaşından doğrudan bir düşüş olan bilinmeyene karşı savaşmak için çok sayıda avcının işe alındığını gördüğünden, bunun bir sonrakine sıçrayan bir olayla sonuçlanması ihtimali yüksek.

Mevcut sezonla ilgili olarak oyuna geri dönen çok sayıda eski POI var, bu yüzden gelecek sezon da aynı şeyi görme şansı var.

 Fortnite’da her sezonda olduğu gibi, harita değişir ve oyuncular önümüzdeki sezonda da farklı görünümlü bir harita bekleyebilir.

5. sezona gelince, tüm mücadele sistemi yenilendi.

Oyuncular artık oyundaki haftalık görevleri tamamlayarak iyi miktarda XP kazanabilirler, bu da oyuncuların Fortnite’ta savaş geçişinde hızlı bir şekilde uçmalarına yardımcı olur.

Oyuncular ayrıca Fortnite adasının içindeki ve çevresindeki çeşitli NPC’lerden aldıkları görevleri tamamlayarak XP ve altın külçeler kazanabilirler.

Bu külçeler, bu NPC’lerden egzotik silahlar satın almak için de kullanılabilir.

Oyuncular ayrıca, takımlarına katılmak ve adadaki diğer oyuncuları ortadan kaldırmak için oyunda belirli NPC’lerin hizmetlerini kullanabilirler.

Fortnite’da 6. sezonun gelmesi için çok zaman var ve 5. sezonda oyuncuların oyuna bağlı kalmasını sağlayacak pek çok içerik var.