En Kolay Madalya Pubg Mobil Lite

En Kolay Madalyalar Pubg Mobile Lite Oyuncuları Oyunda Kolayca Alabilirsiniz. Cihazlarda En Kolay 5 Madalya Pubg Mobile Lite Sürümü Hakkında Bilgi Alın.

PUBG Mobile Lite, ünlü battle royale oyunu PUBG Mobile’ın geliştirilmiş versiyonudur.

En Kolay Madalya Pubg

Başlık, düşük kaliteli akıllı telefonlar kullanan oyunculara en sorunsuz PUBG deneyimini sunmak için özel olarak tasarlandı.

Haritaların boyutu ve silahların hasarı dışında oyunun tüm yönleri aynı. Orijinal versiyon gibi, oyuncular oyunda çeşitli başlıklar edinebilir En Kolay Madalya Pubg.

Bu unvanlara ulaşmak için, oyuncuların belirtilen kriterleri ve hedefleri yerine getirmesi gerekir. Gerekliliği karşıladıkları anda, söz konusu unvanı elde edebilir ve oyuncu profillerinde görüntüleyebilirler.

PUBG Mobile Lite’da oyuncunun çabasına, harcanan zamana ve beceri ve yeteneğine bağlı olarak elde edilmesi zor, orta ve kolay başlıklar vardır.

Bu makale, bir oyuncunun PUBG Mobile Lite’da elde edebileceği en kolay oyunlardan bazılarını öneriyor.

PUBG Mobile Lite’da sorunsuzca elde edilecek en iyi 5 oyun

1. Overachiever

Overachiever unvanı, oyundaki diğer başarıları tamamlamanın bir ödülü olduğu için oyuncudan herhangi bir ekstra çalışma ve güvenilirlik gerektirmez.

Unvan, bir oyuncunun PUBG Mobile Lite’daki diğer birkaç başarı unvanını ve görevini tamamlayarak 2800 başarı puanı kazanmasını gerektirir. Bu başlık çok zaman gerektirse de, genel gereksinimine bakıldığında verimli.

2.  Well-Liked

PUBG Mobile Lite’da elde edilmesi en kolay başlık “Beğenilenler” dir. Bu unvanı kazanma süreci çok basit.

Bir oyuncunun “Beğenilen” unvanını alabilmesi için 1000 beğeni alması gerekir. Oyuncular, bu unvanı almak için takım arkadaşlarından maçın sonunda hesaplarını “beğenmelerini” isteyebilirler.

3. Perseverance

Perseverance unvanı, belirli bir beceri, yetenek, zaman veya çaba gerektirmediğinden PUBG Mobile’da elde edilmesi kolaydır.

Bununla birlikte, Elite Royale Pass’ı üç sezon boyunca satın almayı içerdiğinden, cepte biraz ağır ve pahalı olabilir.

Çok pahalı görünse de, bir oyuncu her sezonda RP puanını 100’e çıkarabilirse, PUBG Mobile Lite’daki Winner Pass’in bir sonraki satın alımında her seferinde 600 UC’yi geri kazanabilir.

4. Season Ace

Oyuncular, oyunun As aşamasına girdiklerinde Sezon Ası unvanı alabilirler. Ace katmanı, PUBG Mobile Lite’ın en seçkin katmanlarından biridir ve oraya ulaşmak zor olacaktır.

Ancak bu, oyundaki en yaygın başlıktır ve oyuncuların neredeyse çoğunluğu buna sahiptir. Bu nedenle, unvanı kazanmak için küçük bir itme ve çaba yeterli olacaktır.

5.  Warhorse

Bu başlık biraz zaman ve sabır gerektirse de, bunu başarmanın karmaşık bir yanı yok.

Bir oyuncunun, PUBG Mobile Lite’da bulunan altı Silah Ustalığı oyunundan herhangi ikisini elde etme kısıtlaması olduğu için biraz öğütmesi gerekir.

Bu unvanı almanın en kolay yolu, AR’lerle 2000, Tabancalarla 200 öldürmeyi gerektiren Saldırı Ustalığı ve Tabanca Ustalığı unvanlarını başarmaktır.