En Iyi Oyun Monitoru İcin PS4 – Best Cheap Gaming Monitor 32 Inches

En Iyi Oyun Monitoru Icin PS4 PS5 32 İnç ve Ucuz Fiyatta mevcuttur. Kurulumunuz için Best Gaming Monitor PS4 Hakkında Daha Fazla Bilgi.

İster yurtta olun ister küçük bir alanınız olsun, monitörler konsol oyunları için büyük TV’lere harika bir alternatiftir Kavisli Oyun Monitoru.

En Iyi Oyun Monitoru Icin PS4 - Best Cheap Gaming Monitor 32 Inches

Monitörler genellikle çok daha ucuzdur, yakından bakıldığında harika görünürler ve çok daha az yer kaplarlar.

Çoğu üst düzey oyun monitörü, piyasadaki herhangi bir TV’den daha iyi hareket performansı ve daha düşük giriş gecikmesi sunar; bu, rekabetçi bir çevrimiçi oyuncuysanız harikadır.

En Iyi Ucuz Oyun Monitoru Icin PS4

Acer Nitro XV273

PS4 için en iyi oyun monitörü Acer Nitro XV273X’tir.

İyi inşa edilmiş hissi veren ve iyi ergonomi sunan çok yönlü bir monitördür, bu nedenle onu ideal bir izleme konumuna yerleştirirken sorun yaşamazsınız.

Dahası, IPS paneli, geniş görüş açılarına sahip olduğu için kooperatif oyunlar için ideal hale getirir ve aydınlık bir odada oyun oynarsanız, harika bir tepe parlaklığı ve iyi yansıtma işlemine sahiptir.

PS4’te oyun oynarken bu monitörün maksimum 240 Hz yenileme hızından tam olarak yararlanamayacak olsanız da, yine de 60 Hz’de oyun oynarken olağanüstü bir yanıt süresine sahiptir ve bu da minimum hareket bulanıklığına neden olur.

Giriş gecikmesi son derece düşüktür ve 60 Hz’de diğer bazı monitörlerden biraz daha yüksek olmasına rağmen, en rekabetçi oyuncular için bile fark edilmemelidir.

Ayrıca, kullanıma hazır inanılmaz renk doğruluğuna sahiptir, ancak bu, birimler arasında değişiklik gösterebilen bir şeydir.

Bununla birlikte, düşük kontrast oranına sahiptir, bu nedenle karanlıkta bakıldığında siyahlar griye daha yakın görünür.

HDR10’u desteklese de, geniş bir renk gamı ​​gösteremediği için en iyi HDR deneyimini sağlamaz.

Monitörü üretkenlik için de kullanmak istiyorsanız, 1080p çözünürlükle sınırlıdır, ancak yalnızca PS4 ile oyun oynamak için kullanıyorsanız bu bir sorun olmamalıdır.

LG 27UK650-W

4K çözünürlüğe sahip PS4 Pro için en iyi monitör LG 27UK650-W’dir. Esas olarak ofis kullanımı için tasarlanmıştır, ancak iyi bir oyun performansı sunar ve 4k çözünürlük net bir görüntü sağlar.

Bununla birlikte, piyasadaki en iyi üretilmiş model değildir ve dönme aralığı olmadığı için oldukça sınırlı ergonomiye sahiptir.

Net hareketle sonuçlanan harika bir tepki süresine sahiptir, ancak hareket bulanıklığını gidermek için Siyah Çerçeve Ekleme özelliği yoktur.

Dahası, girdi gecikmesi de oldukça düşüktür ve eylemlerinizin hızlı bir şekilde kaydedilmesini sağlar.

Kutudan çıkar çıkmaz mükemmel renk doğruluğuna sahiptir, bu nedenle sadece PS4 oynuyorsanız kalibre edilmesine gerek kalmaz ve ortak oyun oynamak için ideal olan geniş izleme açılarına sahiptir.

Aydınlık bir odada oyun oynarsanız, parlamayla mücadele edecek kadar parlak hale gelir ve iyi bir yansıma kontrolü sağlar. Ayrıca, PC’nizi ve PS4’ü aynı anda bağlayabilmeniz için iki HDMI girişi ve bir DisplayPort girişi vardır.

Genellikle, bir IPS panelinden beklenen derin siyahları göstermez, bu nedenle karanlık oda oyunları için önerilmez.

HDR10’u desteklemesine ve inanılmaz gradyan kullanımına sahip olmasına rağmen, geniş bir renk gamı ​​göstermiyor ve bu modda çok parlak olmuyor, bu nedenle HDR içeriği SDR içeriğinden çok da farklı görünmüyor.

LG 27GN750-B

Biraz para biriktirmek istiyorsanız, LG 27GN750-B’ye bakın.

Acer Nitro XV273X’ten daha kötü ergonomiye sahip, ancak 60 Hz’de biraz daha düşük giriş gecikmesine sahip.

LG ayrıca 60Hz’de mükemmel bir yanıt süresine sahiptir, bu nedenle hızlı hareket eden içerik pürüzsüz ve net görünür.

Genel olarak, mükemmel tepe parlaklığı ve çok iyi yansıma yönetimi sayesinde aydınlık odalarda oyun oynamak için daha da iyi bir seçimdir.

Ayrıca geniş görüş açılarına sahip bir IPS panele sahip, ancak ne yazık ki düşük kontrast oranı pahasına geliyor, bu yüzden karanlık oda oyunları için iyi bir seçim değil.

Bununla birlikte, ekrana sanal bir artı işareti ekleme yeteneği gibi birkaç ekstra özelliğe ve bir USB hub’a sahip olmasına rağmen, oyun oynarken cihazlarınızı şarj edebilirsiniz.

BENQ EW3270U

Karanlık odalarda daha iyi performans gösteren bir 4k monitörü tercih ediyorsanız, BenQ EW3270U’yu düşünün.

LG 27UK650-W kadar geniş görüş açılarına veya tepki süresine sahip olmasa da, VA paneli çok daha iyi bir kontrast oranına sahip, bu nedenle karanlıkta oyun oynamak için daha iyi.

LG kadar parlak olmuyor, bu nedenle aydınlık odalarda parlama bir sorun olabilir.

Bununla birlikte, çok iyi bir yanıt süresine sahiptir, bu nedenle hareket pürüzsüz görünür ve düşük bir giriş gecikmesine sahiptir, bu nedenle oyun duyarlıdır.

Buna göre, görüş açıları sadece uygundur, bu yüzden en iyi şekilde baştan izlemek için uygundur ve çok az ayarlamaya izin veren korkunç bir ergonomiye sahiptir. 32 inç boyutuyla LG’den daha büyük.

Karanlık oda oyunlarına daha az uygun daha küçük bir 4K monitör tercih ediyorsanız LG’yi alın, ancak sık sık karanlıkta oynuyorsanız, BenQ ile gidin.

ASUS VG279Q

Bütçeniz varsa PS4 için en iyi monitör ASUS VG279Q’dur.

Uygun fiyata iyi görüntü kalitesi ve oyun performansı sunan bir IPS monitördür ve 1080p çözünürlüğü PS4 için idealdir.

Bunun da ötesinde, geniş bir dönme aralığı ile fantastik ergonomiye sahiptir, böylece onu ideal pozisyonunuza ayarlayabilirsiniz.

60 Hz’de bile hızlı yanıt süresine ve duyarlı bir oyun deneyimi sağlayan düşük giriş gecikmesine sahiptir.

IPS panelinin geniş görüş açıları vardır, bu nedenle kooperatif oyunlar için harikadır çünkü yandan bakarken görüntü doğruluğunu kaybetmezsiniz.

Aydınlık bir odada oyun oynarsanız, çoğu aydınlatma koşulunda parlamayla mücadele edecek kadar parlak olur ve yansıma kontrolü iyidir.

Ek olarak, bu birimler arasında değişiklik gösterebilse de, monitör mükemmel gri bütünlüğü ve kutudan çıkar çıkmaz inanılmaz renk doğruluğuna sahiptir, bu nedenle düz renkler harika görünür ve monitörden en iyi şekilde yararlanmak için monitörü kalibre etmeniz gerekmez. .

Ne yazık ki, çoğu IPS monitöründen daha iyi olmasına rağmen vasat bir kontrast oranına sahip.

Bu, siyahların gri görünmesi anlamına gelir, bu nedenle karanlık oda oyunları için en iyi monitör değildir. Ne yazık ki, bazı insanları hayal kırıklığına uğratabilecek HDR’yi desteklemiyor.

Bununla birlikte, yerleşik hoparlörler ve ekranda bir FPS sayacı, zamanlayıcı ve nişangah içeren ASUS’un GamePlus teknolojisi gibi ekstra özelliklerle birlikte gelir.

Her şey düşünüldüğünde, bu PS4 için en iyi bütçe dostu oyun monitörüdür.