En İyi Oyun Klavyesi Altındaki 50 Listesi 2021- Best Gaming Keyboard

En Iyi Oyun Klavyesi Altındaki 50 listesi 2021 nin Arıyorsanız, PC Oyunları Lover için Best Gaming Keyboard Under 50 Dollars.

İyi bir klavyeye sahip olmak, oyun oynarken sahip olmakla sahiplenmek arasındaki fark anlamına gelebilir En Iyi Oyun Klavyesi 100.

En İyi Oyun Klavyesi Altındaki 50 Listesi 2021- Best Gaming Keyboard - Games Cheats Blog

Bu nedenle, kendinize mümkün olan en iyi oyun klavyesini bulmanız gerekir.

Bunu 50 doların altında bir harcama yaparak yapmaya çalışıyorsanız, doğru sayfayı buldunuz!

En Iyi Mekanik Oyun Klavyeleri Altındaki 50 $ Listesi 2021

Yanıt vermeyen duygusal tuşlara sahip harap eski bir klavye kullanıyorsanız, büyük olasılıkla size çok fazla baş ağrısına neden olmuştur.

Ya da belki klavyeniz başka bir nedenden dolayı doğru hissetmiyorduroyun klavyesi yaş altı 50.

Her iki durumda da, bunlar sonuçta oyun deneyiminizi mahvedecek türden şeylerdir. Oyun tamamen eğlenmekle ilgili olduğu için bu ideal değil.

Bütçeniz ne olursa olsun, neredeyse her fiyat için harika bir oyun klavyesi elde edebilirsiniz. Giriş seviyesi kurulumlar için harika olan ucuz birleşik setler bile var!

Redragon K552

Redragon, bütçesine uygun oyun çevre birimleri söz konusu olduğunda sürekli olarak hizmet verir.

İster farelerinden biri ister K552 Kumara gibi bir klavye olsun, her zaman sağlam bir ürünle ayrılmayı bekleyebilirsiniz.

K552 Kumara, yaklaşık 30 $ civarında gerçek mekanik anahtarlar sunan en ucuz klavyelerden biridir.

Herhangi bir hayal gücüne göre CherryMX değiller, ancak uygun mekanik anahtarlar ve yine de kullanmak için harika hissediyorlar.

Dahası, bunlar mavi bir anahtardır, bu nedenle hoş bir dokunsal darbe hissetmeyi ve bir tuşa bastığınızda duyulabilir * klik * sesini duymayı bekleyin.

Bir dezavantajı, K552’nin tuş takımı bulunmaması ve sayısal tuş takımının olmamasıdır.

Ancak, bu yalnızca kendinizi sürekli olarak kullanırken bulduğunuzda bir sorundur.

Aksi takdirde, çoğu insan muhtemelen onsuz yapabilir. Ayrıca, sayısal tuş takımı olmaması, masanızda fazladan 3-4 inçlik alan anlamına gelir.

Önerdiğim belirli model kırmızı LED arkadan aydınlatmaya sahip ve yaklaşık 30 dolara mal olmalı. Ancak, aralarından seçim yapabileceğiniz 3 alternatif K552 seçeneği vardır – aydınlatma profili tek farktır.

Biraz daha az maliyetli, arka ışıksız gelen, biraz daha fazlası için gökkuşağı arka ışığı ile gelen ve sadece 50 $ ‘a RGB arka aydınlatmaya sahip olan bir tane var.

Corsair K55 RGB

Corsair sürekli olarak üst düzey ürünler ortaya koyar ve K55 RGB klavyeleri kesinlikle bir istisna değildir.

İşleri basitleştiren ancak aynı zamanda özelleştirme seçeneklerini sınırlayan RGB arka aydınlatmaya hoş bir yaklaşım getiriyor.

Özelleştirilmiş hissettirmek için 3 bölgedeki renkleri ve desenleri (nabız, dalga vb.) Değiştirebilirsiniz, ancak özelleştirme burada biter.

Çok fazla müzik dinliyorum, bu yüzden oyun oynarken şarkıları vb. Atlayabilmek için özel medya tuşlarına sahip olmaktan gerçekten keyif alıyorum.

Bu nedenle, K55’te özel medya tuşlarını ve ses kontrolünü görmek harika.

Çıkarılabilir bilek dayamaları, daha ucuz klavyeler söz konusu olduğunda ya gerçekten iyi ya da gerçekten kötü olabilir.

Şans eseri, Corsair, daha da iyi kullanmak için lastik uçlarla çok rahat bir dinlenme tercih etti.

Hepsi bir arada, bu nedenler, Corsair’in K55’inin 50 doların altındaki en iyi oyun klavyesini seçmesinin nedenidir.

Cooler Master Devastator 3

Cooler Master Devastator 3 klavye + fare kombinasyonu, 50 doların altında harika bir satın alma.

Evet, bu bir combo ve sadece bir klavye için buradasınız, ama hey, bu harika bir kalite ve aynı zamanda yeni bir fareye ihtiyacınız varsa bu fiyatı gerçekten geçemezsiniz.

Klavye gerçekten harika ve tuşlar aslında normal membran klavyenizden daha dokunsal bir his sunarak biraz mekanik hissediyor.

Ayrıca, şarkıları değiştirebilmeniz veya sesi yeterince kolayca değiştirebilmeniz için özel medya düğmelerine sahiptir.

Ünite hafiftir ancak nispeten dayanıklıdır ve tahmin edeceğiniz gibi ucuz değildir.

Bir dezavantajı, klavyenin LED’lerinin yalnızca açılıp kapatılabilmesidir ve kapalı olduklarında aslında neyin ne olduğunu görmek neredeyse imkansızdır.

Fare, ~ 30 $ ‘lık bir combo anlaşmasından beklediğiniz gibi değil, gerçekten de bu kadar ucuz bir combo ile elde edeceğinizi düşündüğünüzün çok ötesine geçiyor.

Bununla birlikte, oldukça doğrudur ve PC oyuncularının çoğu için çoğu oyun türü için harika seçenekler olan önceden ayarlanmış 3 DPI seviyesine (1000/1600/2000) sahiptir.

Ayrıca sol tarafta 2 başparmak düğmesi ve ön tarafa yakın her iki tarafta lastik tutma yerleri vardır.

Hepsi bir arada, Cooler master, Devastator 3 klavye + fare combo ile çıktı ve sadece 40 $ ‘a mı? Bu reddedilmesi zor bir anlaşma ve harika bir bütçe kurulumu sağlıyor!

Velocifire TKL02

Velocifire’ın TKL02’si 50 doların altında harika bir seçenek. Kablosuzdur, kahverengi mekanik anahtarlara ve zarif bir minimalist görünüme sahiptir.

Outemu ve Kailh’e benzer bir şirket olan Content’in kahverengi mekanik anahtarlarını kullanıyor. Cherry MX gibi süper yüksek kaliteli değiller, ancak yeterince iyi çalışıyorlar.

TKL02’nin yalnızca tek bir arka ışık rengi vardır – mavimsi beyaz. Ve sadece kapatıp açma seçeneği.

Bununla birlikte, arka ışık bence hem gündüz hem de gece kullanımı için mükemmel bir seviyede. Çok parlak değil ve kesinlikle çok loş değil.

Tenkeyless klavyeler benim kişisel klavyem değil, ancak çoğu insan için harika çalışıyorlar için en iyi oyunlar klavye yaş altı 50.

Hâlâ sayısal tuş takımını kullanan insanların küçük bir yüzdesinde, bu yüzden onsuz gitmek benim için zor.

Hepsi bir arada, 50 doların altındaki kablosuz mekanik klavyeler söz konusu olduğunda, seçeneklerimiz hala oldukça sınırlıdır – ancak Velocifire’ın TKL02’si kolayca en iyi seçeneklerden biridir.

EagleTec KG010 – En Iyi Oyun Klavyesi Altındaki 50

EagleTec’in KG010 mekanik oyun klavyesi, 50 doların altındaki fiyatlara kolayca en iyilerden biridir.

Çok çeşitli farklı renkler mevcuttur, bu yüzden hepsini kontrol ettiğinizden emin olun!

KG010, oldukça iyi olan Outemu Blue anahtarlarını kullanır En Iyi Oyun Klavyesi Altındaki 50.

Cherry MX Blue ile karşılaştırıldığında, daha yüksek seslidirler ve biraz daha fazla çalıştırma gücüne ihtiyaç duyduklarını hissederler, ancak nihayetinde kullanımı rahattır, çok duyarlıdır ve harika geri bildirimler sunar.

Siyah gövde + RGB arka ışık seçeneği ve beyaz gövde + RGB arka ışık dahil olmak üzere KG010 için çok çeşitli farklı renkler ve arka ışık seçenekleri vardır.

Dahası, yaptığımı sipariş etmeden önce gerçekten görmeyi çok istediğim, gerçekten temiz görünümlü fırçalanmış bir alüminyum kaplama da var.

EagleTec KG010, 1 numaralı seçimimin sunduğu bazı özellikleri sunmasa da, ne olursa olsun 50 doların altında harika bir giriş seviyesi mekanik klavye.

Anahtarlar iyi, arka plan aydınlatması iyi, tam NRKO harika ve KG010 ve KG011 ile ilgili diğer her şey ortalamanın çok üstünde.

Bazıları 6 renkli arkadan aydınlatmalı, bazıları arkadan aydınlatmasız ve bazıları tek renkli olmak üzere tam RGB arka aydınlatma sunan seçenekler olduğunu unutmayın – aynı fiyat aralığında bir sürü seçenek var, bu yüzden hepsini kontrol edin!