En Iyi Oyun Klavyesi 100 – Best Gaming Keyboard Under 100 USD

En Iyi Oyun Klavyesi 100 ‘ün altında USD Dollar Altındaki En İyi Oyun Klavyesi 100 Kablosuz RBG Altındaki Best Gaming Keyboard Ayrıntılarını.

İster sıradan ister ciddi bir oyuncu olun, ihtiyaçlarınıza uygun bir oyun klavyesi aramak zordur ve modeller çok pahalı olabilir.

En Iyi Oyun Klavyesi 100 - Best Gaming Keyboard Under 100 USD

Neyse ki, piyasada 100 doların altında seçenekler var. Çoğu, ekstra makro tuşlar, daha iyi yapı kalitesi ve hatta bazen tam RGB aydınlatma gibi üst düzey klavyelerde bulunan özelliklerden yoksun olsa da, oyun oynamak için hala güvenilirdirler.

Bir oyun klavyesi ararken, en rahat olduğunuz anahtar türlerini hesaba katmak önemlidir, çünkü bazılarında mekanik anahtarlar bulunurken, diğerlerinde mekanik olanlardan daha duygusal olan kauçuk kubbe anahtarları bulunur.

En İyi Oyun Klavyesi Ayrıntılarla 100 Yaş Altı

Obinslab Anne Pro 2

Fareniz için daha fazla alana sahip olmak için küçük bir seçenek arıyorsanız, Obinslab Anne Pro 2 harika bir alternatiftir.

Yazılımı, SteelSeries Apex 5 Hibrit Mekanik Oyun Klavyesi gibi bulut senkronizasyonu sunmuyor, ancak mükemmel bir yapı kalitesine ve ihtiyacınız olan tüm oyun özelliklerine sahip% 60 kompakt bir model.

Ayrı ayrı aydınlatılmış tuşlarla tam RGB arkadan aydınlatmaya sahiptir, her tuşu bir makroya ayarlayabilir ve çeşitli anahtarlarda mevcuttur, böylece istediğinizi alabilirsiniz.

Dahası, bir bilek dayanağı veya herhangi bir eğim ayarı yoktur, ancak Bluetooth aracılığıyla aynı anda dört cihaza bağlanır.

100 doların altındaki en iyi mekanik oyun klavyesini arıyorsanız, SteelSeries mükemmel bir seçimdir, ancak daha küçük bir şey istiyorsanız, Obinslab ile yanlış gidemezsiniz.

Corsair K63 Wireless Mechanical Gaming Keyboard

Test ettiğimiz kablosuz bağlantıya sahip 100 ABD dolarının altındaki en iyi oyun klavyesi Corsair K63 Kablosuz Mekanik Oyun Klavyesidir.

Bu TenKeyLess mekanik model, USB alıcısı veya Bluetooth aracılığıyla aynı anda iki farklı cihaza bağlanır.

 Aynı zamanda şarj edilebilir olduğundan, oyununuzun ortasında pil değiştirme konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

 Bununla birlikte, ergonomisi, yalnızca tek bir eğim ayarına sahip düz bir tahta ve biraz ucuz hissettiren bir bilek desteği olduğu için iyi.

Yalnızca, harekete geçirmek için biraz güç gerektiren ve dokunsal geri bildirim sunmayan doğrusal Cherry MX Red anahtarlarıyla kullanılabilir.

Ön-hareket mesafesi de diğer oyun klavyelerinden biraz daha yüksektir, ancak anahtarlar yine de çok duyarlıdır ve herhangi bir yorgunluğa neden olmamalıdır.

Özel medya tuşları ve oyununuzu yanlışlıkla simge durumuna küçültmenizi engelleyen bir Windows kilidi gibi bazı ekstra özelliklere sahiptir ve özel makro tuşları olmamasına rağmen, makroları herhangi bir normal olana yeniden programlayabilir veya ayarlayabilirsiniz.

Arka aydınlatma tek bir mavi renkle sınırlı olsa da en azından tuşlar ayrı ayrı yanar ve parlaklığı doğrudan kart üzerinde kontrol edebilirsiniz.

Çerçeve, biraz ucuz hissettiren plastikten yapıldığından, yapı kalitesi de sadece iyi.

Bununla birlikte, hem kablosuz hem de 100 doların altında bir oyun klavyesi arıyorsanız, bu mükemmel bir seçimdir.

SteelSeries Apex 5 Hybrid Mechanical Gaming Keyboard

100 doların altındaki en iyi oyun klavyesi, test ettiğimiz mekanik anahtarlarla SteelSeries Apex 5 Hibrit Mekanik Oyun Klavyesidir.

Tipik mekanik anahtarlar kullanmasa da, size mekanik bir anahtarın dokunsal geri bildirimini ve kauçuk bir kubbe anahtarının yumuşak dokunuşunu veren hibrit anahtarlara sahiptir.

Bu, diğer SteelSeries klavyelerle aynı özelliklere sahip, ancak 100 $ ‘ın altında olan mükemmel bir oyun modelidir.

Ayrı ayrı aydınlatılmış tuşlara, OLED ekrana ve kaydırma tekerleğine sahiptir. SteelSeries Engine yazılımı hem Windows hem de macOS ile uyumludur.

Ayrıca RGB aydınlatmasını özelleştirebilir, makroları ayarlayabilir veya üzerindeki herhangi bir tuşu yeniden programlayabilir ve yerleşik belleği vardır. Tuşlara basılması kolaydır ve eylemlerinizin hızla kaydedilmesini sağlar.

Dahası, tuşlar gürültülüdür ve bir ofis ortamında çevrenizdeki diğer kişilerin dikkatini dağıtacaktır, ancak ev içi kurulumunuz içinse bu bir sorun olmamalıdır.

Gerçekten iyi inşa edilmiş ve bilek desteği ile birlikte geliyor.

Razer Ornata V2 Gaming Keyboard

100 doların altındaki en iyi oyun klavyesi, test ettiğimiz mekanik olmayan anahtarlarla Razer Ornata V2’dir.

Bu tam boyutlu kablolu model, yumuşak kauçuk kubbelerin hissini mekanik anahtarların tıklamasıyla birleştiren tıklamalı Razer Mecha-Membrane anahtarları kullanır.

 Tam RGB aydınlatması sayesinde gerçekten parlıyor ve her tuş, Razer’ın Synapse 3 yazılımında ayrı ayrı özelleştirilebilir.

Yumuşak, çıkarılabilir bir bilek desteği ile birlikte gelir ve iki eğim ayarı vardır, bu da oyun oynarken kendinizi rahat hissetmenizi sağlayacak hoş bir ergonomik his verir.

Orijinal Razer Ornata’dan farklı olarak, bu sürüm özel medya tuşları ve sesi kontrol etmek için bir tekerlek ile birlikte gelirken, çok beğenilen Oyun Modu özelliği bir işlev düğmesiyle etkinleştirilebilir.

Windows ile tamamen uyumludur ve bağlam anahtarlarının çalışmaması nedeniyle kısmen iOS ile uyumludur.

Bununla birlikte, boşluk tuşu titriyor ve ABS tuşları biraz ucuz geliyor. Tıklamalı anahtarlar, uzun süreli kullanımdan sonra can sıkıcı olabilecek oldukça gürültülü hale getirir.

Ayrıca, yazılımı iOS veya Linux’ta çalışmaz, yani onu bu işletim sistemlerinde özelleştiremezsiniz.

Bununla birlikte, mekanik olmayan klavyeleri tercih ediyorsanız ve performanstan veya özelliklerden ödün vermeyen bir şey istiyorsanız, bu harika bir seçimdir.

Redragon K552-RGB Keyboard

50 ABD dolarının altındaki en iyi oyun klavyesi, Redragon K552-RGB’dir. Basit ama işlevsel bir tasarıma sahip kompakt bir TenKeyLess modelidir.

Esneme belirtisi olmaksızın sert plastik ve metal karışımından yapıldığı için yapı kalitesi harika ve sağlamdır.

Tuş başlıkları doubleshot ABS’den yapılmıştır ve boşluk çubuğunda hafif bir yalpalama olmasına rağmen, aynı zamanda çok sağlam ve hoş bir dokunuş hissi verir.

Çalıştırmak ve iyi geri bildirim vermek için çok fazla güç gerektirmeyen Outemu Blue tıklamalı dokunmatik anahtarlarla birlikte gelir.

Aynı zamanda kısa bir ön hareket mesafesine sahiptir ve oyun oynamak için yeterince duyarlı olmalıdır.

Bununla birlikte, bir anahtar kaydedildiğinde duyulabilir bir klik sesi duyulur ve bu, çalıştırma ile tam olarak uyumlu olmasa da oldukça yüksek sesle tatmin edici hissedebilir.

Dahası, tam RGB arka aydınlatmasına sahiptir, ancak özelleştirme seçeneklerinin biraz sınırlı olduğunu unutmayın.

Ancak, herhangi bir yazılım desteği sunmaz ve herhangi bir makro programlanabilir tuşa sahip değildir. Ergonomi de sadece uygundur, tek eğim ayarına sahip düz bir tahta ve bilek dayanağı yoktur.

SteelSeries Apex 3 Keyboard

Mekanik olmayan daha ucuz bir klavye arıyorsanız, SteelSeries Apex 3 mükemmel bir seçimdir.

RGB arka aydınlatması, Razer Ornata V2’ler kadar iyi değildir ve bir anahtarın kayıtlı olup olmadığı her zaman net değildir, ancak daha iyi inşa edilmiş hisseder ve yardımcı yazılımı üstündür.

İyi bir esnekliğe sahip sağlam bir plastik çerçeveye sahiptir ve su ve toz direnci için IP32 olarak derecelendirilmiştir, ancak bu bizim test ettiğimiz bir şey değildir.

ABS tuş başlıkları dengeli ve hoş, yumuşak bir görünüme sahip. Birlikte gelen SteelSeries Engine yazılımı mükemmeldir ve bireysel arka aydınlatmayı özelleştirmenize, her bir anahtarı yeniden programlamanıza, makroları ayarlamanıza ve benzersiz profilleri kaydetmenize olanak tanır.

Daha iyi RGB aydınlatmasına sahip ve yazmak için daha iyi hissettiren bir klavye arıyorsanız, Razer’ı edinin.

Bununla birlikte, biraz daha ucuz ve genel yapı kalitesi daha iyi olan bir şey istiyorsanız, SteelSeries’i edinin.