En İyi Oyun Kamerası PC PS4 Xbox

En Iyi Oyun Kamerası En İyi Oyun Kamerası Youtube’daki oyun deneyimini geliştirmek için ve dizüstü bilgisayarınız ve PC’nizle uyumlu en iyi.

Evden çalışmak için en iyi web kamerasını istiyorsanız veya belki de uzun ve şanlı bir yayıncılık kariyerine başlamak istiyorsanız, doğru yere geldiniz.

En Iyi Oyun Kamerası

Web kameraları, bu yılın başlarında çok yüksek talepten sonra nihayet yeniden stoklara giriyor, bu nedenle Kış aylarına doğru biraz daha fazla seçeneğiniz var.

Sizin için en iyi web kamerasını satın almak zor olabilir çünkü farklı kullanımlar farklı teknolojiler gerektirir.

 Bu kılavuzda listelediklerimiz, kullanımların büyük çoğunluğunu kapsaması gereken 1080p veya 720p’de 60 fps’de kaydeder ve yayınlar.

Göz önünde bulundurulması gereken diğer özellikler, yerleşik aydınlatma seçenekleri veya 4K’da kayıt yapmaktır, ancak ikincisi daha büyük dosya boyutları nedeniyle genellikle pratik değildir.

Makul bir fiyata en iyi görüntü kalitesini arıyorsanız, Logitech C922 HD Pro sağlam bir 1080p seçimdir.

Alternatif olarak, Razer Kiyo yerleşik ışığıyla birlikte gelir, bu nedenle monte edilmiş anahtar ışıklar için alanınız yoksa iyi bir seçenektir.

 Fiyat ölçeğinin en üst noktasında, Logitech StreamCam listemizde bir numarada yer alıyor çünkü şüphesiz gösterişli olsa da inanılmaz derecede çok yönlü ve mükemmel görüntü kalitesine sahip.

Akış kurulumunuz üzerinde çalışıyorsanız, en iyi yakalama kartlarının yanı sıra akış için en iyi mikrofon için kılavuzlarımıza da göz atmaya değer olabilir.

Kendinizi Twitch için akış olarak kaydederken, Zoom’da arkadaşlarınızla ve / veya meslektaşlarınızla görüşürken veya YouTube kanalınız için yemek pişirme videoları oluştururken, en iyi web kameralarından biri kristal netliğinde gelmenizi sağlayacaktır.

Aşağıdaki liste, her bir web kamerasıyla ilgili düşüncelerimizle birlikte en iyi web kamerası seçimlerimizi içerir. Bir göz at.

En iyi web kamerası

1. Logitech StreamCam

Logitech, yeni StreamCam ile kendi web kameralarından biri olan C922’yi tutarlı en üst noktasından çıkarmayı başardı.

StreamCam, yalnızca kamerayı döndürerek manzaradan portreye kolayca geçebildiği için içerik oluşturucular düşünülerek tasarlanmıştır.

Akıllı otomatik netleme ve pozlama, mükemmel çekimi ayarlamak için pek çok tahminde bulunmaz.

  Logitech, esasen C922’nin daha iyi, yükseltilmiş bir versiyonunu yaptı.

Sabit 1080p / 60fps hızında kayıt yapması, bu web kamerasının gerçekten harika görünen videolar üretmeye yardımcı olacağı anlamına geliyor.

  StreamCam, yatak odası veya dolap gibi düşük ışıklı ortamlarda bile tutarlı bir şekilde odaklanmayı başarır. Burada yargılamıyoruz.

StreamCam, 4K olmayan daha pahalı seçeneklerden biri olsa da, tek başına görüntü kalitesi, özellikle de oyun akışlarınız veya video içeriğiniz konusunda ciddiyseniz, her kuruşa değer.

2. En Iyi Oyun KamerasıRazer Kiyo

Görüntü kalitesinde en baskın faktör aydınlatmadır. İyi aydınlatmaya sahip olmak, pozlama telafisi ihtiyacını azaltabilir ve gürültüyü azaltabilir.

Razer Kiyo, her türlü aydınlatma koşuluna, hatta zifiri siyah bile olsa uygun hale getiren bir halka ışığına sahiptir.

Işığın yoğunluğu, kadranı dış çevresinde çevirerek ayarlanabilir, bu da yüzünüzün ne kadar parlak görünmesini istediğinizi tam olarak kontrol etmenizi sağlar.

 Karanlıkta korku oyunları yayınlamayı seviyorsanız, Kiyo sizin için web kamerasıdır.

Kiyo’nun 1080p sensörü mükemmel keskinliğe sahiptir ve bol miktarda ayrıntı yakalar.

 Otomatik netleme hızlı ve beyaz dengesi de yerinde. Razer Kiyo, test ettiğim tüm web kameraları arasında en yüksek renk doygunluğuna sahip.

Işıklandırma iyi olduğunda, görüntülerinize büyük bir canlılık katmaya yardımcı olabilir. Ancak daha karanlık sahnelerde, doygunluk artışı görüntülerin pastel gibi görünmesini sağlayabilir.

Bir sürücü yazılımının olmaması, her uygulama için renk profilini ayrı ayrı yeniden ayarlamanız gerektiği anlamına gelir ve bu yapmak isteyeceğiniz bir şey, bu biraz acı verici.

Yine de, her şey düşünüldüğünde, Razer Kiyo mükemmel görüntü kalitesine sahip ve dikkate değer.

Ekli halka ışık ekstra esneklik katarak en çok yönlü web kamerası olmasını sağlar.

3. Logitech C922 HD Pro

Çoğu okuyucu burada durabilir. Bir web kamerasında belirli özellikler aramıyorsanız, Logitech C922 HD Pro’dan daha iyi bir değer yoktur.

  Geniş bir görüş alanı ve mükemmel otomatik odaklama ile birleştirilmiş keskin 1080p görüntüleri, onu harika bir video konferans seçeneği haline getiriyor.

Düşük ışık performansı harika; Birkaç ışığı kapattığımda gürültü seviyesi çatıdan fırlamadı.

Varsayılan doygunluk, parlak aydınlatma koşullarında sahnenin biraz soluk görünmesine neden olabilse de, beyaz ayarı çoğu zaman doğruydu.

Ayarların çoğu Logitech’in Kamera Uygulaması aracılığıyla ayarlanabilir.

Yayıncılar, C922’nin arka plan değiştirme uygulaması ChromaCam ile mükemmel uyumluluğunu da takdir etmelidir.

 Sonuç olarak, Logitech C920 temel görevlerini son derece iyi bir şekilde yerine getirir ve bankayı bozmaz.

Yayıncılar için C922, kuduz takipçilerden oluşan lejyonunuza canlı yayın yaparken en iyi olduğunuzu göstermenize yardımcı olacak çok yönlü bir web kamerasıdır.

4. Logitech BRIO

Beklendiği gibi, BRIO’nun yüksek çözünürlüğü, ayrıntıları herhangi bir standart 1080p web kamerasından çok daha yüksek bir seviyeye çıkarır.

Ayrıca, 90 derecelik görüş alanı, tüm odanızı ve içindeki konukları kolayca yakalayabilir. Yani dikkatli ol; çekimde olacaksın.

Beyaz dengesi ve doygunluk, düşük ışık performansı gibi mükemmeldir.

Görüntü kalitesindeki tek ufak detraktör, belirsiz otomatik kontrast ayarlarıdır.

Ana rengin yanı sıra, sensör kızılötesidir ve BRIO’yu Microsoft’un yüz oturum açma özelliği olan Windows Hello ile tam uyumlu hale getirir.

Şaşırtıcı yakalama çözünürlüğüne ek olarak, BRIO aynı zamanda HDR yakalamayı destekleyen tek web kamerasıdır.

Bu, HDR uyumlu bir ekrana sahip izleyicilerin daha zengin, daha canlı renklerin keyfini çıkarabileceği anlamına geliyor.

Bununla birlikte, BRIO’nun üç büyük zayıf yönü vardır: Buggy otofokus, yüksek fiyat ve dar niş.

Test birimimiz, odağı yakın olan şeylere kilitledikten sonra daha uzaktaki nesnelere odaklanmakta sürekli olarak sorun yaşadı.

Bu çok can sıkıcıydı çünkü ya elle ayarlamam ya da çılgınca dans etmem gerekiyordu, sonunda beni tekrar izleyeceğini umuyordum.

4K’nın tek büyük gücü olduğu düşünüldüğünde, yaklaşık 180 dolarlık fiyatın kabul edilmesi zor. Son olarak, 4K akış için yaygın destek henüz burada değil.

Dolayısıyla, 4K kayıtlarınızı yine de Youtube’a yükleyebiliyorsanız, akış kalitesi otomatik olarak sıkıştırılacağından konferans veya akış için pratik değildir.

5. ClearOne Unite 20 Pro

ClearOne ürünlerini gerçekten yalnızca bir ofis konferans salonunda gördükleri için duymamış olabilirsiniz.

Yoğun (ve pahalı) telekonferans ekipmanlarının dışında, ClearOne ayrıca evde akış veya 100 doların altında görüntülü sohbet için oldukça iyi bir 1080p web kamerası yapar.

Unite 20 Pro, 120 derecelik oldukça geniş bir görüş alanı sunar, bu da çerçevenize çoğu web kamerasından çok daha fazlasını sığdırabileceğiniz anlamına gelir.

Harika, bir DnD oturumu için büyük bir grubu yayınlamaya çalışıyorsanız veya tüm grubunuzu bir Twitch performansı için sığdırmak istiyorsanız.

Patronunuzla sabah video görüşmenizde dağınık bir yatak odasını gizlemeye çalışıyorsanız o kadar iyi değil.