En Iyi Oyun Hoparlörleri Liste RGB Işık

En Iyi Oyun Hoparlörleri RGB Işıklı, Oyun Seansınız Sırasında Size Kaliteli Ses sağlar. Mevcut En İyi Oyun Hoparlörlerinin Listesine göz atın.

Gürültü önleyici kulaklıklar veya oyun kulaklıkları sizi içine çeken bir oyun deneyimi sunarken, hiçbir şey bir dizi harika oyun hoparlörü ile kıyaslanamaz.

En Iyi Oyun Hoparlörleri Liste RGB Işık

Sizi sadece maraton seansları sırasında saatlerce kulaklık takmanın kaçınılmaz rahatsızlığından kurtarmakla kalmaz, aynı zamanda bir subwoofer, işler patladığında fiziksel bir unsur da ekleyebilir.

İster basit bir ses çubuğu, ister tam bir 5.1 surround ses sistemi veya ikisi arasında herhangi bir şey arıyor olun, satın alabileceğiniz en iyi oyun hoparlörlerinin bir listesini hazırladık.

En iyi oyun hoparlörleri

Herhangi bir harika hoparlör çifti teknik olarak oyun hoparlörü olarak çalışabilir, ancak bazılarını diğerlerinden daha iyi yapan bazı özellikler vardır.

İlk ve en belirgin gereksinim, internette bulacağınız en ucuz seçenekleri şimdiden indiren iyi sestir.

Aşağıda herhangi bir ses veya ses düzeyi sınırlaması belirledik, ancak seçimlerimizden herhangi birinin oyunlarınıza şık bir şekilde hayat vereceğinden emin olabilirsiniz.

Oyun hoparlörlerini normal hoparlörlerden ayıran en büyük şeylerden biri estetiktir.

Bir masaya sığmaları gerektiğinden, boyut bunda bir rol oynar, ancak çoğu özel oyun hoparlöründe RGB ışıkları veya “oyuncu” görünümüne uymalarına yardımcı olan diğer benzersiz özellikler bulunur.

Biraz daha az gösterişli bir şeyler arayanlar için, aile ziyaretleri sırasında saklanmak zorunda kalmayacağınız seçenekler de ekledik.

1. Bose Companion 2 Series III

Bose, seste en güvenilir isimlerden biridir ve bu minimalist set, sesinizi yerleşik dizüstü bilgisayar hoparlörlerinin veya diğer markaların ucuz tekliflerinin ötesine taşımak için ihtiyacınız olan şeydir.

Dünyayı sarsan baslar çıkarmazlar, ancak yüksek ses seviyelerinde bile harika ses çıkarırlar.

Bose Companion 2 Series III, özel oyun hoparlörleri değildir, ancak sizi oyun, müzik veya başka herhangi bir kullanım için hayal kırıklığına uğratmazlar.

Herhangi bir dizüstü veya masaüstü bilgisayara bağlanması ve kurulumu kolaydır ve kulaklık veya mikrofonlu kulaklığa geçme zamanı geldiğinde için erişimi kolay bir aux bağlantı noktasına sahiptir.

2. Cyber Acoustics CA-3810

Bütçeye uygun hoparlörler genellikle arzulanan çok şey bırakır, ancak Cyber Acoustics’in bu 2.1 oyun hoparlörü seti hoş bir istisnadır.

Bu listedeki diğer seçeneklerin çoğunun fiyatının bir kısmına göre iki adet 2 inç uydu hoparlör ve 5,25 inçlik bir subwoofer bulunuyor.

Bu fiyat aralığında, bunlar gerçekten satın alabileceğiniz en iyi oyun hoparlörleridir. Hatta bunu birden fazla cihaza takabilir ve kullanışlı kontrol bölmesi ile ses veya bas seviyelerini kontrol edebilirsiniz.

Bununla birlikte, onları tam sese yükseltmek istemeyeceksiniz ve en iyi ses için önden ateşlemeli subwoofer’ın masa yüksekliğine yerleştirilmesi gerekiyor.

3. Harman Kardon SoundSticks III

Oyuncuları hedefleyen ürünler neredeyse evrensel olarak siyah-LED meseleleridir, ancak Harman’ın bu hoparlör seti kaygan bir bilim kurgu görünümü sunar.

Her biri dört adet 1 inçlik hoparlöre sahip iki uydu hoparlörü ve güçlü 6 inçlik aşağı doğru ateşleyen bir subwoofer ile bu kit, tüm odayı doldurmak için fazlasıyla yeterli ses sağlar.

Bu hoparlörlerden net, temiz ses bekleyebilirsiniz, ancak fiyatı gerçekten haklı kılan, çarpıcı tasarımdır.

Selefi, Modern Sanat Müzesi’nde kalıcı bir yer kazanan Apple şöhretli Jony Ive tarafından tasarlandı.

Bu denizanası subwoofer’ı masanızın üzerinde bulundurmak oyun deneyiminizi geliştirecek ve harika bir konuşma parçası sağlayacaktır.

4. Logitech LightSync G560

RBG oyuncu estetiğini seviyorsanız ancak buna tam anlamıyla bağlı kalmak istemiyorsanız, Logitech’in LightSync hoparlörleri harika bir seçenektir.

Adından da anlaşılacağı gibi, iki uydu hoparlörünün her biri, oynadığınız oyunda (desteklenen oyunlarda) olanlara göre renk değiştiren yerleşik LED ışıklara sahiptir.

Bluetooth, USB veya aux bağlantılarıyla kurulumu kolay olan iki hoparlör ve subwoofer, bazı ciddi sesler verebilir.

Daha fazla oyun çevre birimine ihtiyacınız varsa, bir fare ve mousepad ile birlikte verilen bu oyun hoparlörlerini de alabilirsiniz.

5. Logitech Z906

Bu, en iyi oyun hoparlörleri listemize dahil ettiğimiz tek gerçek 5.1 surround ses kurulumudur, ancak oyunlarınızdan mümkün olan en iyi sesi isteyenler için mükemmeldir.

Beş uydu hoparlörü ve oldukça büyük bir 8 inçlik subwoofer ile, evin herhangi bir odasında gerçek sinema sesini elde etmek için ihtiyacınız olan tek şey bu.

Bir masada oyun oynuyorsanız (devasa bir 4K monitörle bile) 5.1 surround ses muhtemelen aşırıdır, ancak Razer Turret gibi bir oyun masasıyla birleştirildiğinde konsollar veya oturma odası oyunları için ideal bir kurulumdur.

Bir kulaklık jakı, RCA, altı kanallı doğrudan, dijital koaksiyel giriş veya optik girişlerle çalışır ve aynı anda altı cihaza kadar bağlanabilir.

6. Razer Leviathan

Razer, yüksek kaliteli oyun donanımı ile tanınır ve Razer Leviathan oyun hoparlörleri de istisna değildir.

Bu soundbar ve subwoofer kombinasyonu, bir oturma odası televizyonunun veya PC monitörünün altına rahatça sığan bir form faktöründe 5.1 surround sesi destekleyen ciddi bir ses çıkarır.

Fiyat için, ses mükemmel ve ister müzik dinlerken ister çevrimiçi oyun oynarken hayal kırıklığına uğratmayacak.

Aşağı doğru ateşleyen subwoofer, her bir el bombası patlamasını gerçekten hissetmenizi sağlayacak ve nispeten kısıtlanmış estetik, evin herhangi bir odasında ağrılı bir başparmak gibi göze çarpmayacağı anlamına geliyor.

7. Razer Nommo Pro

Para önemli değilse ve piyasadaki en iyi birinci sınıf oyun hoparlörlerini istiyorsanız, Razer Nommo Pro hoparlörler hem muhteşem hem de harika sesler.

Bu, iki uydu hoparlörü ve bir aşağı bakan subwoofer içeren bir 2.1 kurulumudur, ancak masaüstü veya dizüstü bilgisayar oyunları için bu gerçekten ideal kurulumdur.

Ayrıca, uydu hoparlörler masanızda çok az yer kaplar ve ince RGB aydınlatması bir akıllı telefon uygulamasıyla tamamen özelleştirilebilir.

Razer Nommo Pro hoparlörler yaklaşık 600 $ ‘dan çok pahalıdır. Şu anda onları bulmak da çok zor.

Bir tane bulabilirseniz ve paranız varsa, onları bir an önce yakalamak isteyebilirsiniz.

8. Razer Nommo Chroma

Razer Nommo Pro’yu alacak paranız yoksa ve özel subwoofer’ı bırakmak istiyorsanız, Razer’den başka bir seçeneğiniz var.

Sadece 150 $ karşılığında Razer Nommo Chroma harika, oldukça taşınabilir bir değerdir. Yine de özelleştirilebilir RGB aydınlatmalı iki çekici uydu hoparlörü elde edersiniz.

Bir subwoofer’ınız olmayacak olsa da, bu oyun hoparlörleri, bütçenizi aşmadan herhangi bir oyun kurulumuna mükemmel bir katkı sağlar.

9. Creative Pebble Plus

Creative, PC ses ürünleri için en eski ve en iyi bilinen isimlerden biridir. Buna Creative Pebble Plus gibi hoparlörler dahildir.

45 derecelik bir dilim kesilmiş iki yarı küresel hoparlör elde edersiniz. Bunun, en sevdiğiniz oyunları oynamaktan gelen sesi, kulaklarınıza ulaşması için daha iyi bir açı vermesi gerekiyor.

İsteğe bağlı bir 5V 2A USB adaptörü satın alırsanız, Yüksek Kazanım Modunu etkinleştirmek için hoparlörün üzerindeki bir anahtarı çevirebilirsiniz.

Bunun, bu hoparlörlerin gücünü 8W RMS’ye kadar artırması bekleniyor. Bu, ses kalitesi kaybı olmadan daha iyi bir bas deneyimi anlamına gelir.

Ayrıca 4 inçlik aşağı ateşlemeli bir subwoofer ile birlikte gelir. Yine, bunu kullanmak oyunculara favori başlıklarını çalarken daha iyi bas desteği sunmalıdır.

Hepsinden iyisi, bu konuşmacılar bu listedekilerin daha uygun fiyatlı tarafında.