En Iyi Oyun Gözlükleri listesi Gözler Için Ucuz

En Iyi Oyun Gözlükleri listesi Daha iyi sonuçlar elde etmek için daha Gözlük PC Akıllı Telefonları TV gözlerinizi korumak Oyun Deneyiminiz.

Modern dünya tonlarca yapay ışık içerir.

Televizyonlarımızdan, bilgisayar monitörlerimizden ve akıllı telefonlarımızdan çıkan, uyku döngümüzü bozabilir, göz yorgunluğuna neden olabilir ve gözümüzde her türlü soruna neden olabilir.

En Iyi Oyun Gözlükleri listesi Gözler Için Ucuz

Yapay ışıktan tamamen kaçınmak bir çözümdür.

Diğer gerçekçi çözümlerden biri, yansıtıcı kaplama veya mavi ışık lensleri veya kaplama içeren gözlükler takmaktır.

Bu özellikleri içeren gözlük türlerinden biri de oyun gözlükleridir.

Ancak farklı markalar ve modeller hakkında hiçbir şey bilmiyorsanız en iyi oyun gözlüklerini nasıl bulabilirsiniz?

En zarif ve açık ara en kolay çözüm, en iyi oyun gözlükleri listemize göz atmaktır.

Mavi ışığı engelleyen ve / veya monitörün parlamasıyla ilgilenen ve parlak monitör (veya TV veya akıllı telefon) ışığına bakmanın neden olduğu göz yorgunluğunu azaltan yansıtıcı bir kaplama içeren birkaç model seçtik. Ve kendinizi kandırmaya çalışma.

Bütçeye uygun bir oyun monitörünüz, oyun oynamak için zar zor kullanılabilen küçük bir üniteniz veya devasa bir kavisli monitörünüz olsun, hepsi gözlerimizi eşit derecede zorlar.

Göz yorgunluğunu azaltmanıza ve daha iyi uyumanıza yardımcı olabilecek piyasadaki en iyi bilgisayar gözlüklerinden bazılarını okuyun ve keşfedin.

Ve bu listeyi beğendiyseniz, en iyi 1440p monitörler listemize göz atın. Bu harika!

Oyun Gözlükleri Nasıl Seçilir?

Doğru oyun gözlüğü modelini seçmek nispeten kolay bir iştir.

Bütçe denetçilerinin hakim olduğu bir pazarda 200 doların altındaki en iyi oyun monitörünü seçmek gibi zor ve karmaşık bir görev olmaktan çok uzaktır.

Sadece birkaç önemli özelliğe odaklanın ve iyi olacaksınız.

Ondan önce tasarımla ilgili bir iki kelime. Bazı oyun gözlükleri çeşitli çerçeve ve çerçeve renkleriyle gelirken diğerleri yalnızca tek bir tasarımda mevcuttur.

Bu, bir çifti diğerinden daha iyi yapmaz, ancak seçimleri seven kullanıcılar kesinlikle çok sayıda özelleştirme seçeneği sunan modeli tercih etmelidir.

Lenslerin mavi ışığı engellemede iyi olduğundan ve gözlüklerin yansıma önleyici kaplamaya sahip olduğundan ve bunu yapmakta iyi olduğunuzdan emin olun.

En Iyi Oyun Gözlükleri Incelemesi

1. Gunnar Optiks Intercept Gaming Glasses

Önce Gunnar Optiks’in Intercept oyun gözlüklerini aldık.

Bunlar harika görünüyor ve hem mavi ışık koruması hem de yansıma önleyici kaplamaya sahip, göz yorgunluğunu azaltıyor ve kullanıcıların daha iyi uyumasını sağlıyor.

Mavi ışığın yüzde 98’ine kadar engelleyebilen birden fazla lens seçeneği vardır.

Fiyat biraz yüksek ancak en azından birden çok çerçeve stili ve birden fazla lens arasından seçim yapabilirsiniz.

Yapı kalitesi sağlam görünüyor ve gözlükler oldukça kaygan görünüyor. Diğer taraftan, bunlar etraftaki en rahat gözlükler değil. Ayrıca lensler son derece kolay lekelenebilir.

Genel olarak, bu, aynı zamanda yansıma önleyici kaplamaya sahip ve iyi görünen mavi ışıklı oyun gözlükleri arayan tüm kullanıcılar için sağlam bir seçim olmalıdır.

2. Hyper X Gaming Eyewear

HyperX, mükemmel mekanik klavyeleri ve diğer oyun çevre birimleri ile tanınır ve işte şirket, HyperX Oyun Gözlüğü biçiminde yeni bir ürün sunmaya çalışan şirkettir.

Çekici görünmelerine, farklı çerçevelerde bulunmalarına ve mavi ışık korumasına sahip olmalarına rağmen, çok pahalıdırlar.

Fiyat için, aynı seviyede mavi ışık koruması sunan diğer üreticilerden birden fazla çift oyun gözlüğü alabilirsiniz.

Ayrıca bunlar, göz yorgunluğunu azaltmada mavi ışık filtresinden daha önemli olabilecek yansıma önleyici kaplamayı içermez.

Düşük kalite ve son derece kolay bulaşan lensler düşünüldüğünde yüksek fiyat daha da acıtıyor.

Genel olarak, bunlar güzel görünüyor ancak çok pahalı ve yansıma önleyici kaplamaya sahip değils.

3. GAMEKING Classic Blue Light Blocking Glasses Clip-on

Zaten yansıma önleyici kaplama veya mavi ışık filtresi içermeyen numaralı gözlükler takıyorsanız, bu klipsli oyun gözlüklerine göz atmalısınız.

Normal bir gözlük çerçevesine tutturulabilir ve ardından numaralı gözlüklerle birlikte sorunsuz bir şekilde kullanılabilirler.

İki çeşit gelirler. Klasik olan, çevirmeyi destekler ancak daha ağırdır. Ultra sürümü, 10 gramdan daha hafiftir ancak çevirmeyi desteklemez.

Numaralı gözlükleri yalnızca bilgisayar kullanırken veya okurken kullanıyorsanız, son derece hafif olduğu için ultra sürümü almak daha iyidir.

Gözlüklerini 7/24 takan kullanıcılar, flip-up işlevine sahip normal sürümle daha iyi olacaktır.

Genel olarak, bunlar harika görünüyor ve tüm mavi ışık spektrumunun yüzde 60’ını bloke ediyorlar. Ayrıca bunlar, herhangi bir oyun gözlüğü için bir zorunluluk olan yansıma önleyici kaplama ile birlikte gelir.

Unutmayın, monitörden gelen parlak ışık gözleri mavi ışıktan daha fazla yorabilir.

Ve son olarak, GAMEKING Klasik Mavi Işık Engelleme Gözlükleri çok rekabetçi bir fiyata satılarak, halihazırda reçeteli gözlük takan tüm kullanıcılar için daha akıllıca bir öneri olmamaktadır.

4. J+S Vision Blue Light Shield Computer Gaming Glasses

Çok çeşitli şekillerde, çerçeve seçeneklerinde ve çoklu lens seçeneklerinde gelen oyun gözlükleri arayan kullanıcılar, J + S Vision Mavi Işık Kalkanı Bilgisayar Okuma / Oyun Gözlüklerini ciddiye almalıdır.

Bunlar, kaygan görünen ve çok çeşitli stillere sahip uygun fiyatlı oyun gözlükleridir.

Hem mavi ışık koruması hem de yansıma önleyici kaplama ile gelirler, göz yorgunluğunu azaltır ve daha iyi uyumanıza yardımcı olurlar.

Gözlükler iki lens tipinde mevcuttur. Düşük renk bozulması lensi daha az mavi ışık spektrumunu engeller ancak renkleri deforme etmez.

Yüksek çözünürlüklü mercek daha fazla mavi ışığı engeller ve daha iyi yansıma önleyici kaplamaya sahiptir, ancak aynı zamanda renklidir, bu da renkleri bozacağı anlamına gelir.

Bunlar oldukça iyi üretilmiştir ve lensler birinci sınıf hissetmese de, uzun süre dayanabilecekmiş gibi görünürler.

Bu listede bulunan tüm oyun gözlükleri arasında en iyi seçim olan dört farklı çerçeve stili ve beş farklı çerçeve rengi arasından seçim yapabilirsiniz.

Genel olarak, bunlar çok pahalı olmayan ve çok çeşitli farklı stiller sunan harika oyun gözlükleridir.

5. ANRRI Blue Light Blocking Glasses AR0103

ANRRI’nin AR0103 Mavi Işık Engelleme Gözlükleri çok hoş görünüyor, birden fazla çerçeve seçeneğiyle sunuluyor, çok uygun fiyatlı ve mavi ışığı filtrelemek için iyi bir iş çıkarıyor.

Çerçeve hakkında konuştuğumuz sürece yapı kalitesi mükemmel.

Lensler zayıf hisseder ve görmeyi bozabilir, bu nedenle gözlüklerinizi alır almaz test edin ve görüşünüzü bozup bozmadığını görün.

Bu gözlükler mavi ışık spektrumunun çoğunu bloke etmek için harika bir iş çıkarırken, her bir merceğin üzerine soyulabilen ince bir tabaka yapıştırılmış olarak gelirler.

Görünüşe göre bu AR kaplaması ve dikkatli değilseniz, onu sadece parlak ışıktan korumayı kaldırmakla kalmaz, aynı zamanda soyulduktan sonra lekeli bir iz bıraktığı için görüşünüzü de bulanıklaştırabilir.

6. PROSPEK Blue Light Blocking Glasses Pro

Halihazırda normal gözlükler kullanıyorsanız, ancak bunlar yansıma önleyici kaplamaya sahip değilse ve mavi ışığı engelleyen bir gözlüğe ihtiyacınız varsa, PROSPEK Blue Light Blocking Glasses Pro’ya bakın.

Bunlar çeşitli büyütme kuvvetlerine sahiptir, böylece numaralı gözlük takan kişiler tarafından kullanılabilirler.

Tam olarak hangi büyütmeyi kullandığınızı bilmeniz gerektiğini unutmayın.

Ayrıca, sol ve sağ gözünüzde farklı diyoptri kullanıyorsanız, gözlerinizi incitebileceğiniz için bunları kullanmayın.

Bu durumda, normal gözlüklere takılabilen oyun gözlükleri almak daha iyidir.

Tasarım ve yapı kalitesine gelince, mükemmel.

Lensler birinci sınıf görünür, lekelenmesi zordur ve mavi ışık spektrumunun geniş bir bölümünü engeller.

Genel olarak, bu, numaralı gözlük kullanan kişiler için mükemmel bir seçimdir, ancak yalnızca hangi büyütmeyi kullandıklarını bilirlerse ve yalnızca her iki gözde aynı (veya çok benzer) büyütme gücünü kullanırlarsa.

7. Gamma Ray Blue Light Blocking Glasses Amber Tint

Göz yorgunluğu için ucuz ve etkili bir çözüm arayan kullanıcılar bunları almalıdır. Bunlar, bütçeye sahip kullanıcılar için göz yorgunluğu için en iyi bilgisayar gözlükleridir.

Birinci sınıf yapı kalitesine sahip değiller ve dayanıklı malzemeler kullanmıyorlar, ancak güzel görünüyorlar ve hem mavi ışık filtresi hem de yansıma önleyici kaplama içeriyorlar.

Günlük kullanım için ucuz bir bilgisayar gözlüğü olarak mükemmel.