En Iyi Oyun Dizüstü Bilgisayarı Satın Alın CPU, RAM Grafik Kartı

En Iyi Oyun Dizüstü Bilgisayarı Satın Alın Güçlü İşlemci, RAM, Grafik Kartı Depolama ve Ekran Çözünürlüğü ile Yüksek Kaliteli Oyun Deneyimi için Ucuz Fiyatla.

En iyi dizüstü oyun bilgisayarlarından biriyle harika bir pakette en iyi taşınabilirlik, güç ve harika tasarıma sahip olun.

En iyi oyun dizüstü bilgisayarları söz konusu olduğunda, seçim yapmakta zorlanacağınızı bekleyin.

En Iyi Oyun Dizüstü Bilgisayarı Satın Alın

Üreticiler, hareket halindeyken yüksek kaliteli oyunları oynamanın her zamankinden daha kolay ve daha eğlenceli olmasını sağlayarak son yıllarda uzun bir yol kat ettiler.

İdeal olarak hangi ekran boyutunu istediğinizden ve nihayetinde almak istediğiniz minimum özelliklerden emin değil misiniz? Bunu çözmek için yardıma ihtiyacınız olursa, yardım etmek için buradayız.

Bize göre anahtar, performans, bütçe ve bileşenler arasında bir denge olan bir şeyi seçmektir – şimdi en sevdiğiniz oyunları oynayacak, ancak gelecekte yeni bir favori bulmanıza yardımcı olacak yeterli bant genişliğine sahip bir şey istiyorsunuz.

Peki, en iyi dizüstü oyun bilgisayarını aramaya başladığınızda ilk adımınız nedir?

Bir miktar para veya toplam fiyat tavanını göz önünde bulundurarak başlayabilirsiniz, ancak genel olarak (ve bir şekilde tahmin edilebileceği üzere) makinedeki donanıma öncelik vermek isteyeceksiniz.

Bu sayfaya ulaştığınız gibi, oyun odaklı taşınabilir bir güç merkezi arıyorsunuz ve sonuç olarak, Nvidia’nın RTX kart ailesinden bir GPU gibi grafik kartı departmanında üst sıraları hedeflemek istiyorsunuz.

Bu, aramanızı iyileştirmek için mükemmel bir başlangıç ​​noktası olabilir – ancak diğer, iyi dengelenmiş bileşenlerle tamamlandığında inanılmaz bir değer sundukları için 16 serisi kartlı dizüstü bilgisayarlara da bakmayı unutmayın.

Ne aradığınıza bakılmaksızın, en iyi seçimlerden bazılarını aşağıdaki ilgili alanlara ayırdık – ve en iyi antivirüs yazılımına bir görünüm vermeyi unutmayın, sadece yepyeni oyun gücünüzün iyi korunmasını sağlamak için.

En Iyi Oyun Dizüstü Bilgisayarı Satın Alın CPU, RAM Grafik Kartı CPU, RAM Grafik Kartı Özellikleri

1. ASUS TUF A15

CPU: AMD Ryzen 7 4800H

GPU: Nvidia RTX 2060

RAM: 16GB DDR4-2666

Storage: 1TB M.2 NVMe

Screen: 15.6-inch FHD (1920 x 1080) IPS 144Hz

En iyi orta sınıf oyun dizüstü bilgisayarı. Harika bir AMD ve Nvidia kombinasyonu aracılığıyla harika bir yetenek ve performans sağlar: 1 TB NVMe SSD tarafından desteklenen bir Nvidia RTX 2060 grafik kartı ile birleştirilmiş yeni bir 8 çekirdekli APU.

Bu, ona attığınız her şeyi ezip geçen harika bir oyun dizüstü bilgisayarı ve bunu ışın izlemeye gizlice sokuyor.

Fiyat etiketi de oldukça iyi, ancak buradaki duraklamanın tek nedeni, yakın gelecekte 1000 $ ‘ın altında bir RTX oyun dizüstü bilgisayarı alabileceğimiz için teklif edilen değerdir.

Bununla birlikte, TUF A15’in grafik kartı ve işlemci tarafından sunulan etkileyici pil ömrüyle bir araya getirilen saf oyun pirzolası, onu yine de harika bir seçenek haline getiriyor ve geriye bakmayacaksınız.

2. Razer Blade 15

CPU: Intel Core i7-9750H or i7-10875H

Graphics: Nvidia GeForce GTX 1660Ti – RTX 2080 Super (Max-Q)

RAM: 16GB DDR4

Storage: from 128GB SSD + 1TB HDD

Screen: 15.6-inch, FHD (1920 x 1080) – 4K UHD (3840 x 2160) matte IPS display

2020 için en iyi dizüstü oyun bilgisayarı. Bu bizim favorimiz ve şu anda satın alabileceğiniz en iyi oyun dizüstü bilgisayarı.

Razer, şimdi oyun dizüstü bilgisayarları işinde mutlak bir sadıktır ve oyun odaklı Razer dizüstü bilgisayarlardan rafine ve güçlü bir seçim sunar.

Tamamen mükemmelliği bol miktarda bulunur ve birçok alanda bulunur, ilki ve anında fark edilen tasarımdır. Şık bir makine, zarafet sızdıran ve gösterişli veya şüpheli tasarım motiflerinden yoksun, limanlarında sadece bazı geleneksel Razer yeşili ve makinenin amblemi olarak bir Razer yılanı kullanıyor.

Aynı zamanda oldukça hafif ve çok ince olup, içinde bulunan güçlü bileşenler göz önüne alındığında şaşırtıcıdır.

10. nesil işlemci, 2080 Super grafik kartı (Max-Q varyantı olsa da), 16 GB RAM, yalnızca 0,6 inç kalınlığındaki bir kasaya sağlam bir depolama kombinasyonu elde etmek gerçekten bir tasarım zaferidir.

Tüm bunlar bir dizüstü bilgisayarda gördüğüm en iyi 4K ekranlardan birinin arkasında olabilir – bu muhteşem bir şey.

Diğer yerlerde dokunmatik yüzey ve klavye, dokunsallığı kanıtlayan ve harika bir harekete geçirme sağlayan tasarımda mükemmelliğin tezahürleri – ancak bunu büyük olasılıkla bir Razer faresi ile birleştireceksiniz, dürüst olmak gerekirse.

Evet, Pro 17 modeli size biraz daha fazla ekran alanı ve biraz daha ağır bir makine sunacak, ancak dengede, bu muhtemelen şu anda oyun oynamak için satın alabileceğiniz en iyi dizüstü bilgisayardır.

Bunu bir Razer kulaklık, Razer kontrol cihazı veya en iyi Razer akış donanımlarından bazılarıyla birleştirin ve performansa dayalı ideal bir oyun kurulumuna doğru yarışacaksınız – ancak yine de taşınabilirlik sunan bir makine etrafında inşa edilmiş olacaksınız.

3. Lenovo Legion Y740

CPU: Intel Core i7-8750H

Graphics: Nvidia GeForce RTX 2060 – 2080

RAM: 16GB – 32GB DDR4

Storage: 1TB HDD – 1TB HDD; 512GB NVMe SSD

Screen: 17.3-inch, FHD (1920 x 1080) G-Sync HDR IPS display

Lenovo, oyun dizüstü bilgisayar tasarımları söz konusu olduğunda sessizce incelik için savunduğu halde tarihsel olarak. Legion Y740’tan göz kamaştırıcı bir RGB ışık gösterisi umuyorsanız, çok hayal kırıklığına uğrayacaksınız.

 Bu dizüstü bilgisayar bir Nvidia GeForce RTX 2080 grafik kartı veya en azından küçültülmüş Max-Q eşdeğeri ile kutsanmış olsa da, gösterişli kozmetik süslemeler Corsair iCUE destekli klavyenin ve birkaç küçük aydınlatma bölgesinin tuş başına arka aydınlatmasıyla sınırlıdır. yanlarda ve arkada.

Aksi takdirde, stil açısından Lenovo Legion Y740, şirketin oyun dışı ürünlerinden çok az farklıdır.

Tamamen alüminyum kasasında düz gri bir görünüme sahip, oldukça yumuşak.

Ancak dizüstü bilgisayarınızın bir odaya her girdiğinizde yüksek sesle “Ben bir oyuncuyum” dememesini tercih ediyorsanız, belki de burası başlamak için iyi bir yerdir.

Ve bu, burada bir pazarlık için aldığınız ilkel cesetlerden bahsetmeye gerek yok.

Legion Y740, daha parlak, tartışmasız daha iyi görünen bir kit parçası için ödeyeceğinizden yaklaşık% 30 daha az bir ücret karşılığında, Legion Y740, Dolby Atmos’u entegre ederken ekrana Nvidia G-Sync uyarlamalı senkronizasyon teknolojisi ve Dolby Vision HDR içerir. yerleşik hoparlör sistemi.

Değer açısından, çok güzel görünümüne ve kalitesiz dokunmatik yüzeyine aldırmadığınız sürece, Legion Y740 mobilize bir güç turudur.

4. MSI GE66 Raider

CPU: Intel Core i7-10750H, i7-10875H, or i9-10980K

Graphics: Nvidia GeForce RTX 2070, 2070 Super, or 2080 Super (Max-Q)

RAM: 16GB or 32GB DDR4

Storage: 512GB SSD or 1TB SSD

Screen: 15.6-inch, FHD (1920 x 1080), 144-300Hz, 3ms, IPS-level display

10. nesil Intel işlemciyi Nvidia’nın üst düzey 20 serisi grafik kartlarından biriyle harmanlayarak ortaya çıkan yepyeni donanım kombinasyonunu kullanan MSI GE66 Raider, tek başına güç düşünüldüğünde 2020 için en iyi oyun dizüstü bilgisayarlarından biridir.

En yüksek ayarlarda kendisine atılan her şeyi halledecek ve 144Hz’in kuzeyindeki ekran seçeneklerinden birine giderseniz, hepsi de istediğiniz kadar pürüzsüz olacaktır.

En Iyi Oyun Dizüstü Bilgisayarı Satın Alın Bu başlık eylemleri, çok iyi RAM ve SSD teklifleriyle iyi bir şekilde desteklenir ve hepsi bu MSI düzeyinde kalite ile birlikte gelir.

Önde akıllı bir RGB bandı, modern kasaya yerleştirilmiş iki sağlam hoparlör ve çok hoş bir şekilde kaydedilen genel bir ağırlık ve boyut kombinasyonu ile tasarım kaygan ve şık ve 2020’ye kadar oldukça şık.

 Diğer yerlerde, klavye hafif bir zayıf nokta ve gayet iyi, ancak fare altlığı sağlam, kamera iyi ve 99.9wh pil, içinde paketlenecek iyi bir kit.

2020’nin en iyilerinden birini arıyorsanız ve cömertçe harcamayı önemsemiyorsanız, bu sizin için harika bir dizüstü bilgisayar.

5. Acer Predator Helios 300

CPU: Intel Core i7-9750H

GPU: Nvidia GeForce GTX 1660 Ti 6GB

RAM: 16GB DDR4-2666MHz

Storage: 256GB PCIe NVMe SSD

Screen: 15.6-inch FHD (1,920 x 1,080) IPS 144Hz

Acer Predator Helios 300, 10 serisi dönemin zirvesinde iyiydi: biraz fazla, bazen satışta bulabilirseniz daha az, saniyede 60 kare verebilen bir GTX 1060 6GB grafik kartı sunuyordu. zorlu oyunlarda maksimum ayarlara yakın.

Güvenilir kalite için bu kılıf ve itibar şimdi bir GTX 1660 Ti GPU ve temelde aynı fiyata daha şık bir form faktörü ile birlikte gelen Helios 300’ün en son sürümüne aktarıldı.

Yeni ve geliştirilmiş Helios 300, 144Hz IPS ekrana ve daha küçük çerçevelere sahiptir, bu da onu ince ince ışıklarla daha uyumlu hale getirerek sürekli zayıflayan bir pazarda güncelliğini korurken, RAM hızı 2666 MHz iyi, bu güzel bir gelişme.

Başlamak için küçük bir SSD’ye sahip, ancak düzeltilebilecek bir dizi yapılandırma mevcut. Harika bir bütçe performansı.

6. ASUS ROG Zephyrus GA502

CPU: AMD Ryzen 7 3750H

GPU: Nvidia GeForce GTX 1660 Ti 6GB – Max-Q design

RAM: 16GB DDR4 RAM

Storage: 512GB NVMe SSD x 2

Screen: 15.6-inch vIPS 120Hz (1,920 x 1,080)

Bu harika dizüstü bilgisayar, en iyi dizüstü oyun bilgisayarlarının size sadece bir kol ve bir bacağa mal olmayacağını gösteriyor.

GA502, ne olduğunu bilen ve kendi sınırlamaları ve yetenekleriyle rahat olan, iyi performans gösteren, girişten orta seviyeye kadar taşınabilir bir makinedir.

GA502, herhangi bir yeni teknoloji alanında kendine özgü olabilecek şık tasarımı altında, bir GTX 1660Ti grafik kartı ve sağlıklı bir 16 GB RAM ve iki 512 GB SSD ile bir Ryzen 7 işlemciyi bir araya getiriyor – harika bir bonus.

Bu ön cephe özellikleri hiçbir şekilde akıllara durgunluk vermiyor, ancak oluşturmak için birleştirdikleri performans inanılmaz derecede sağlam ve paketin ortasında olmaktan mutlu olursanız sizi parıldatacak.

PC oyununa daha uygun fiyatlı, ancak yine de kaliteli bir yol sunar ve istediğiniz herhangi bir AAA oyununu (The Division 2 veya Shadow of the Tomb Raider gibi) istikrarlı ve güvenle, sadece grafik ayarlarında bir çentik aşağı çevrildiğinde veya iki.

Grafikleri düşürmek artık önemli değil, çünkü bugünün ortamları hala harika ve birkaç yıl önceki yüksek ve ultras ile eşleşiyor.

Başka yerlerde, Rocket League, Fortnite ve Overwatch gibi daha ‘hafif’ oyunlarla kesinlikle uçacak.

Tüm bunlar, istediğiniz her şeyi oynayacak, size şık ve modern bir oyun dizüstü bilgisayarı sunacak ve bunu yaparken banka bakiyenizi tamamen mahvetmeyecek.

7. Dell G3 15

CPU: Intel Core i7 9750H

GPU: Nvidia GTX 1660 Ti Max-Q

RAM: 16GB

Storage: 512GB SSD

Screen: 15.6-inch FHD (1920 x 1080 IPS 144Hz)

Bütçe oyun dizüstü bilgisayarları günümüzde piyasada gerçekten harika seçimler yapıyor.

Oyun dizüstü bilgisayarları çoğu zaman en iyisini elde etmek için göz sulandıran fiyat etiketleri talep eder ve bu, herkesi ertelemek için yeterli olabilir, ancak Dell’in G3 15 dizüstü bilgisayarı gibi modellerde, sağlam deneyimler ve tasarruf sağlayacak yetkin oyun dizüstü bilgisayarları için oldukça yer olduğu kanıtlanmıştır. sen bir avuç para.

Evet, sadece HD ekran gibi temel şeylere bakacaksınız ve ışın izleme yok ve depolama veya RAM’den ödün verebilirsiniz, ancak G3 15 her şeyi gerçekten güzel bir şekilde dengeler ve iyi bir önlem için harika bir pili atar.

İyi dengelenmiş bileşenler daha geniş, Dell’in en yeni G serisi oyun dizüstü bilgisayarlarının tasarımı genel olarak güzel bir şekilde geliştirildi ve şimdi şık, güzel görünümlü makineler.

İnce çerçeveler, 1080p ekranı kaplar – ancak yine de 144Hz elde edersiniz – ve tasarımı kıvrımlı ve mantıklı olduğu için bir iş veya ev dizüstü bilgisayarı olarak kendine ait olabilir.

Ekran, bu listedeki diğerlerine kıyasla zaman zaman biraz soluk ve cansızdır, ancak aksi takdirde, bu, daha küçük bir bütçeye sahip olanlar için sağlam bir makinedir.

8. ASUS Zephyrus G14

CPU: AMD Ryzen 7 4800HS – 9 4900HS

Graphics: Nvidia GeForce GTX 16-series – RTX 2060

RAM: Up to 32GB

Storage: 512GB or 1TB NVMe SSD

Screen: 14-inch Non-glare Full HD (1920 x 1080) or WQHD (2560 x 1440) IPS-level panel, 120Hz

Işın izleme türünde gerçek gücü gerçek taşınabilirlikle, bir stil sıçramasıyla kullanmak isteyenler için Asus Zephyrus G14 tam size göre.

Bu, iki büyük oyuncunun bileşenlerini harmanlar ve bunları, cüzdanı ve banka bakiyesini tamamen bozmadan dengeli performans sunmak için mükemmel bir şekilde uygular. Mükemmel bir değer.

Bu denge ve performans AMD Ryzen 4000 işlemciler ve Nvidia grafik kartının kullanımından kaynaklanıyor – aynı zamanda ışın izleme özellikli bir 2060 kartı seçme yeteneği de var.

Bu harika bir eşleşme ve ASUS’un özellikle yakaladığı bir şey.

Gün boyu sürecek harika bir pil ömrü, IPS düzeyinde bir ekranda 120 Hz yenileme hızına sahip hızlı bir ekran ve hafif, ultra ince bir tasarıma sahip olun ve en iyi küçük oyun dizüstü bilgisayarlarından birine sahip olun.

9. Alienware Area-51m

CPU: Intel Core i7-9700 – i9-9900K

Graphics: Nvidia GeForce RTX 2060 – 2080

RAM: 16GB – 64GB

Storage: 1TB SSHD – 2TB RAID0 SSDs + 1TB SSHD

Screen: 17.3″ FHD (1920 x 1080) 60Hz or 144Hz Anti-Glare IPS Nvidia G-Sync

Bu, Alienware makinelerinin sıklıkla ortaya çıkardığı oyun dizüstü bilgisayarlarına yönelik zihinsel yaklaşımı gerçekten ortaya koyan ve gösteren dizüstü bilgisayardır.

Biraz honk, ama bu makinenin tasarımı cidden havalı ve bu dünyanın dışında. Etrafta olması bir sersemletici ama yine de büyük bir çocuk.

Ve bu kasanın, içindeki tüm muhteşemliğe uyması ve hepsini serin tutması için sağlam ve geniş olması gerekir.

Ham güç ve saf oyun kaliteleri açısından 2020’nin en iyi oyun dizüstü bilgisayarlarından biridir.

Ve bunun nedeni, bunu 11’e çıkardığınızda, 2080 grafik kartına ve 64 GB’a kadar RAM’e sahip 9. nesil i9 işlemci, kendisine atılan herhangi bir oyunu veya görevi yutabilir.

İ7 işlemcilere veya 2060 grafik kartlarına sahip “azaltılmış” varyantlar bile, saatlerce kolaylıkla ve inanılmaz derecede sorunsuz oyun oynamanızı sağlayacaktır.

Yapılandırma ne olursa olsun, o 17,3 inç ekranda da harika görünecek.

Evet, hayran departmanında bazen biraz gürültülü olacak ve gerçekten yüksek bir fiyat etiketi talep ediyor, ancak biraz zihinsel, biraz çılgın ve baş döndürücü performans ve tasarım stiline ulaşabilecek bir şey istiyorsak, Alan 51m sizin için bir makinedir.

10. MSI GS75 Stealth

CPU: up to Intel Core 9th gen i9

Graphics: Nvidia GeForce GTX 1660Ti – RTX 2080 Max-Q

RAM: up to 64GB DDR4

Storage: up to 1TB NVMe SSD (upgradeable)

Screen: 15.6-inch, FHD (1920 x 1080) IPS-level, 144-240Hz display

Geniş ekran alanı ve RTX grafik kartı gücünün harika kombinasyonunu sunan MSI GS75 Stealth, sağlam ve güçlü bir temel üzerine inşa edilmiştir – açık, son derece keyifli bir oyun deneyimi sunacak ve hepsi bir MSI kasasında.

17.3 inçlik ekranın 300Hz’e kadar yenileme hızları sunabildiğinden bahsetmeye gerek yok, aynı zamanda temel ekran olarak 240Hz de.

Ayrıca, yalnızca yüksek kaliteli RTX grafik kartlarına odaklanmak, oyunlarda sunulan gerçekçi aydınlatma ve gölgelerin varsayılan olarak sunulduğu anlamına gelir.

En yetkin 9. nesil Intel işlemcilerden biri, sağlıklı bir SSD tabanlı depolama ve muazzam bir 64 GB RAM için alanla birlikte, en başından itibaren kesinlikle kalite seçenekleriyle dolup taşıyorsunuz.

Etkileyici dahili bileşen seçimlerinden uzakta, GS75 Stealth aynı zamanda bir bakıcıdır.

 Çok güzel bir bakış. Şık bir şasiye ve normalde düz siyah kaplamayı mükemmel bir şekilde vurgulayan ancak çok tamamlayıcı bir şekilde altın vurgulara sahiptir.

Bununla birlikte, bu harika makine için tek engel her zaman fiyat etiketi olacaktır.

En düşük fiyatı ve en mütevazı konfigürasyonuyla GS75 Stealth, banka hesabı bakiyenizi biraz bozacak, ancak bunu üst düzey bir RTX 2080 modeline taşıyacak ve evde başka bir ipotek aramanız gerekebilir.

Ancak bu, oyun dizüstü bilgisayarlarında o kadar da alışılmadık bir durum değildir, bu nedenle bazıları için yine de doğru olacaktır ve eğer daha büyük 17,3 inç ekranla gerçekten harika bir dizüstü bilgisayar için büyük bir bütçe ayırmak istiyorsanız GS75 harika bir seçimdir.

GS65 Stealth, şimdi güçlü olmasına rağmen hala harika bir seçenek; bu modeli bu kılavuzda aşağıda bulabilirsiniz.

11. Alienware m15

CPU: Intel Core i5-i9 models

Graphics: up to Nvidia GeForce RTX 2080 Max-Q

RAM: 8GB – 16GB DDR4

Storage: up to 4TB M.2 PCIe SSD

Screen: 15.6-inch, FHD (1920 x 1080) – UHD (3840 x 2160) narrow-border IPS display

M15’in en son sürümü, dıştan müthiş bir yeniden tasarıma sahip ve içeride yeniden şekillendirildi En Iyi Oyun Dizüstü Bilgisayarı Satın Alın.

Bir oyun dizüstü bilgisayarı için mükemmel, ince ve hafif çerçeveyi korur ve bir Nvidia Max-Q grafik ve bir i9’a kadar intel işlemci ile birlikte gelir.

M15, her şekilde özelleştirmeniz ve yapılandırmanız için olacaktır, ancak yeni tasarım, eski 10 serisi GPU’ların çıkarıldığı ve 16 serisi seçeneklerle değiştirildiği anlamına gelir.

Hala en büyük rakiplerinden bazılarından daha agresif fiyatlandırılıyor; spec-for-spec, m15’i diğer rakiplerden yüzlerce dolara daha ucuz bulabilirsiniz, ancak marka güçlü, tasarım mükemmel, performans birinci sınıf ve klavye, dokunmatik yüzey ve ekran neredeyse tüm dünyayı yeniyor.

Yeni m15 dizüstü bilgisayarlar, görev ne olursa olsun kullanmak ve etkileşimde bulunmak için bir zevktir, ancak üzerine atılan oyunlarda cidden iyi bir iş çıkarır ve hatta diğerleri kadar gürültülü ve sıcak bile olmaz.

Görünüşe göre ‘efsane’ olarak adlandırılan yeni tasarım, dizüstü bilgisayarın gidişatında gerçekten bir etki yarattı ve sadece eskisinin üzerine dökülen yeni bir çerçeve değil.

Eğer primi sindirebiliyorsanız, bu hala dünyanın herhangi bir yerinde bulabileceğiniz en iyi oyun dizüstü bilgisayarlarından biridir.

12. Razer Blade Stealth

CPU: Intel Core i7-8565U

Graphics: Intel UHD Graphics 620 – Nvidia GeForce MX150

RAM: 8GB – 16GB DDR4

Storage: 256GB – 512GB M.2 PCIe SSD

Screen: 13.3-inch, FHD (1920 x 1080) – 4K (3840 x 2160) matte IPS display

Dünyanın canavarca masaüstü değiştirmelerinin ve Max-Q tasarımlarının arasında, Razer’den başkası tarafından oyulmuş bir alan olan Ultrabook oyun var En Iyi Oyun Dizüstü Bilgisayarı Satın Alın.

Yukarıda bahsedilen Blade 15’in hakimi olan Razer, giderek daha yalın ve havadar kapaklı oyun teçhizatlarının imalatına ilham veren ve doğuran bir isim yaptı.

Kendini tüm yetenekli Razer Blade 15’ten farklılaştıran Razer Blade Stealth serisi, her zaman ham piksel itme gücüne göre taşınabilirliği tercih etti.

2019 sürümü, enerji açısından verimli bir Nvidia GeForce MX150 GPU ile eşleştirilmiş bir Intel “Whiskey Lake” işlemci kullandığından, her zamanki Blade Stealth stratejisinden biraz farklıdır.

Bir Razer Blade Stealth için standart prosedürden biraz daha oyuncu dostu olmasına rağmen, her büyük üçlü A sürümünü kutudan çıkar çıkmaz en yüksek ayarlarda çalıştırmayı beklemeyin.

Kendi testimizde, Shadow of the Tomb Raider’da mümkün olan en yüksek ön ayarda ayrı grafik yonga modellerinin yaklaşık 15 fps’de maksimum çıktığını keşfettik.

Yine de, indie mücevherler veya uyarlanabilir battle royale – Fortnite veya Apex Legends gibi – hareket halindeyken oynamak için mükemmel bir şekilde uygun bir arkadaştır.

Yalnızca 2,82 pound (13 inç MacBook Pro’dan daha az) ağırlığındaki Razer Blade Stealth, bir sırt çantasında saklanacak kadar küçük ve hafiftir, omurga sakatlığı endişesi yoktur.

Ve daha yüksek bir kare hızı elde etmek istiyorsanız, Razer’in kendi Core X gibi harici grafik kartı muhafazalarıyla tamamen uyumludur.

14. MSI GS65 Stealth

CPU: up to Intel Core 9th gen i9

Graphics: Nvidia GeForce GTX 1660Ti – RTX 2080 Max-Q

RAM: up to 64GB DDR4

Storage: up to 1TB NVMe SSD (upgradeable)

Screen: 15.6-inch, FHD (1920 x 1080) IPS-level, 144-240Hz display

Bu kılavuzdaki MSI GS75 Stealth kadar fevkalade güçlü olmasa da, MSI GS65 Stealth, 15.6 inçlik bir dizüstü oyun bilgisayarı arayanlar için mükemmel bir değer ve performans seçeneği sunar.

Doğrudan en baştan, MSI’nın şık ve zarif estetiğini paylaştığı görülebilir – tasarım ve yapımında gerçekten birinci sınıf görünüyor.

Bu tasarım aynı zamanda bir oyun dizüstü bilgisayarı için inanılmaz derecede hafif ve incedir.

Sadece 0,7 inç (en kalın) bir çerçeveye sahip olduğu göz önüne alındığında, inanılmaz derecede havalı ve büyük bir başarı, bir RTX 20 serisi grafik kartı, 32 GB RAM, canavarca 1 TB sabit disk ve içinde bir i9 işlemci alabiliyor.

1660Ti grafik kartlarının etrafında ortalanmış, güçlü performans sunacak – tabii ki ışın izleme yok – ama bankayı bozmadan – bazı mükemmel mütevazı yapılar bulabileceğinizi unutmamak önemlidir.

GS65 Stealth’i gerçekten çekici bir teklif haline getiren bu tasarım, stil ve güçlü bileşenlerin birleşmesidir.

Seni büyük kardeşleri gibi uçurmayacak ve itildiğinde biraz ısınabilir ve patlayabilir, ancak her şeyi iyi yapacak ve hatta bazı daha eksiksiz ve premium modellere paralarının karşılığını verecek.

15. ASUS ROG Zephyrus Duo 15

CPU: Intel Core i7-10875H or i9-10980HK

Graphics: Nvidia GeForce RTX 2070 Super or 2080 Super

RAM: 16-48GB DDR4

Storage: 512GB – 2TB SSD

Screen: 15.6-inch, FHD (1920 x 1080) – 4K UHD (3840 x 2160) matte IPS display

ASUS ROG Zephyrus Duo 15, her açıdan bir canavar, ancak çift ekranlı tasarımıyla dalgalar yaratacak ve farklı bir şey sunacak En Iyi Oyun Dizüstü Bilgisayarı Satın Alın.

Ana ekran 4K veya 1080p biçiminde olabilir ve size oyunlarda – ve her şeyin renkleri ve kontrastlarıyla – güçlü ve parlak olarak her iki şekilde de iyi hizmet eder.

Bu güç santralinin performansı, 10. nesil Intel işlemci ve 2070 Super veya 2080 Super grafik kartıyla mükemmeldir; tümü 16GB RAM’den daha az olmamakla birlikte – çoğu zaman daha fazla – ve büyük, hızlı SSD’lerle desteklenir.

Oyuncu yayıncıları ve üst düzey oyunların yanı sıra video düzenleme ve kapsamlı grafik tasarım gibi zorlu yaratıcı görevlerin üstesinden gelebilecek kadar güçlü taşınabilir bir makine isteyen herkes için idealdir.

Ancak çok pahalıdır. ve en iyi model 4000 $ / 4000 £ civarında geliyor. Benzersiz bir tasarım ve hepsi bir arada dizüstü bilgisayar istiyorsanız, o zaman bu sizin için olabilir.