En Iyi Kablosuz Oyun Klavyesi

En Iyi Kablosuz Oyun Klavyesi İnceleme Listesi. En İyi Yüksek Kaliteli Kablosuz Oyun Anahtar Kelimelerini öğrenin, özellikleri Fiyat ve İnceleme.

En iyi kablosuz oyun klavyesi, en iyi kablosuz oyun kulaklığı veya en iyi kablosuz farenin olabileceği şekilde bir zorunluluk değildir, ancak tam minimal masaüstü estetiğine gidiyorsanız, tam kablosuz üçlüsü isteyeceksiniz.

En Iyi Kablosuz Oyun Klavyesi

Bu bir performans veya hatta çoğunlukla bir yardımcı program meselesi değildir, ancak kabloyu çıkarmak, salonda oyun oynamak için biraz daha fazla esneklik sağlayabilir veya masanızın temiz kalmasına yardımcı olabilir.

Kablosuz PC donanımıyla ilgili sorunlar, teknoloji gelişmeye devam ettikçe geçmişte kaldı, bu nedenle kabloyu kesmekten gerçekten kaybedecek hiçbir şeyiniz yok.

En iyi kablosuz oyun klavyesi yine de hızlı oyun tepkisi sunacaktır. Ve kablosuz klavyeler şimdiye kadar geldiği için artık bir saatlik pil ömrü, gecikmeli hareket ve düşük güvenilirlik günlerinde yaşamıyoruz.

Ve en sevdiğiniz mekanik anahtarların verdiği hissi bırakmanıza bile gerek kalmayacak. En iyi kablosuz oyun klavyeleri, çoğunlukla aynı anahtar seçimiyle birlikte gelir, ancak daha fazla güç tüketen optik anahtarları kablosuz süslemede bulma olasılığınız düşüktür.

Kablosuz klavye seçerken göz önünde bulundurmanız gereken bazı benzersiz faktörler vardır.

Klavyenin gücünü nasıl elde ettiği ve genel pil ömrü çok önemli unsurlardır; her birkaç saatte bir, özellikle de yoğun bir oyunun ortasındaysanız, pil aramak istemezsiniz.

Bağlantı türü, ister Bluetooth, ister USB dongle veya her ikisi ile olsun, bir başka önemli husustur. USB dongle’ları biraz daha düşük gecikme süresine sahiptir ve genellikle daha hızlı kurulur, ancak yedek USB bağlantı noktası olan cihazlarla sınırlı kalacaksınız.

Bluetooth bağlantıları güvenilir bir seçim olabilir, ancak etrafta çok sayıda Bluetooth cihazınız varsa sorunlu olabilir. Bunu akılda tutarak, önerilerimize.

En Iyi Kablosuz Oyun Klavyesi

1. Logitech G915

Kablosuz klavyeler genellikle bir oyun klavyesinin ne olması gerektiğinin antitezine çevrildi, ancak Logitech’in G915’te yerleşik olarak bulunan en yeni kablosuz teknolojisi bu fikri kırmayı hedefliyor.

Düşük profilli tasarım, mevcut en iyi mekanik oyun klavyelerinin tüm süslemelerini içerir: çeşitli mekanik anahtarlar, özel makro tuşlar, medya kontrolleri ve tuş başına tam RGB aydınlatma.

G915 ince, ancak dikkat çekici derecede yoğun, görünüşe göre düşündüğünüzden biraz daha ağır. Plastik üzeri alüminyum çerçeve inanılmaz derecede sağlamdır ve bir modern sanat eseri gibi görünür.

Bununla birlikte, gerçek test pil ömründe, neyse ki G915, tek bir şarjla tam RGB parlaklığı ile 30 saatten fazla bir ömre sahip olan uçan renklerle geçiyor.

RGB aydınlatmanın kapatılması, bu ömrü önemli ölçüde uzatır ve 100 saate kadar yeniden şarj edilmeden çalışmasını sağlar, ancak bunu kim yapacak, ha?

G915’in tek dezavantajı astronomik fiyat etiketidir. 250 $ ‘lık MSRP’de, favori kablolu mekanik klavyemiz olan Corsair K95 Platinum’dan çok daha pahalıdır.

Bununla birlikte, G915’in aynı kablolu kuzeni olan G815, ‘sadece’ 200 $ ‘dır.

Logitech G915, bir kablosuz mekanik klavyenin ne olması gerektiğinin mantıklı bir evrimi gibi hissediyor – mükemmel bağlantı, etkileyici pil ömrü ve ödün vermeyen bir dizi özelliğe sahip … bunu karşılayabilenler için.

2. Logitech G613

Kablosuz çevre birimlerinin arkasındaki teknoloji uzun bir yol kat etti ve Logitech’in Lightspeed kablosuz bağlantısı bunun en iyi örneğidir.

G613, masalarımızdaki çok sayıda kablosuz cihaza rağmen bir kez bile bağlantıyı kesmedi. Kararlılık ve yanıt verme açısından kablolu çevre birimleriyle eşleşir.

Aynı zamanda verimli; bir çift AA pil, 18 aya kadar sürekli kullanım sağlayabilir.

İlk önce pratiklik için tasarlanmış olsa da, mülayim değil. İkinci bir bakışta bir dizi özel makro, ortam denetimi ve bir ses yükseltici görünür.

Grippy bilek desteği de geniştir, ancak çıkarılabilir olmadığına dikkat çekmeye değer. Anlaşılır bir şekilde, pili korumak için arka ışıklar kesildi.

Bu tescilli Romer-G anahtarı, yalnızca 3 mm’lik bir hareket mesafesine ve ince bir dokunsal tümse sahiptir. Hafif, sessiz yapısı onu hem oyun hem de yazı yazmak için uygun kılar.

3. Logitech G915 TKL

En iyi üç kablosuz oyun klavyesinde Logitech için temiz bir taramayı tamamlayan, yakın zamanda piyasaya sürülen G915 TKL’dir.

Tıpkı büyük kardeşi gibi, aynı mükemmel Lightspeed kablosuz bağlantısını ve aynı yüksek kaliteli yapı ve tasarıma sahiptir.

Bu, ayrı medya kontrollerine ve onu ciddi ölçüde sağlam kılan plastik üzeri alüminyum kasaya sahip olduğunuz anlamına gelir.

Ayrıca, Cherry MX tasarımını orijinal Romer-G anahtarlarından daha yakından tanıyan yeni, yeni Logitech anahtarlarına da sahip oluyorsunuz.

Kailh Choc anahtarının bir çeşidi olan düşük profilli Logitech GL, piyasadaki en iyi kısa yığınlı mekanik anahtarlardan biridir ve diddy kadar duyarlıdır.

Ancak, tenkeyless tasarımın kompakt yapısı için bazı fedakarlıklar yapmanız gerekir ve bu, makro anahtarların olmadığı anlamına gelir.

Zaten fiziksel olan yok. Makrolar artık F tuşlarının ikincil bir işlevidir ve bunları önceliklendirmek için Logitech G yazılımına atlayabilirsiniz.

Tüm bunlar, G915 TKL’nin pratik olarak tam boyutlu anakart kadar iyi olduğu, neredeyse tüm işlevleri bir araya getirdiği ve benzer şekilde çok yüksek bir fiyatı olduğu anlamına geliyor.

4. Corsair K63 Wireless

Kompakt Corsair K63 Wireless, özelliklerle birlikte gelir. Cherry MX Red anahtarları? Kontrol. Medya kontrolleri ve bilek desteği?

Son noktadaki tereddütümün nedeni, K63 Wireless’ın pil ömrünün onsuz zaten oldukça kötü olması.

Entegre şarj edilebilir pili, ışıklar orta seviyeye ayarlandığında yaklaşık 15 saat ve en düşük parlaklıkta 25 saat dayanır.

Corsair, pil ömrünün arka ışıklar kapalıyken 75 saat olduğunu belirtiyor, bu noktada arka ışığın dahil edilmesi gereksiz bir karar gibi görünüyor.

Corsair, kesintisiz oyun için fişe takmanızı önerir, ancak bu, kablosuz klavyenin amacını bozmaz mı?

Pil sorunu bir yana, K63 Wireless sağlam bir karttır. Tuşlar duyarlıdır ve tüm kullanışlı özellikleri gününüzü biraz daha kolaylaştırır.

Hali hazırda, kompakt, kablosuz bir mekanik klavyeye ihtiyacınız varsa daha iyi bir seçenek yoktur.

Oturma odasında oyun oynamak için K63 wireless’ı Corsair Lapboard’a da yerleştirebilirsiniz.

5. Razer Taret

Kabloyla ilgili birkaç sorunu tek bir darbeyle çözmek istiyorsanız, Razer Turret sizi ele geçirdi.

Üst düzey bir kablosuz fare ile eşleştirilmiş, yerleşik, geri çekilebilir bir fare altlığına sahip mükemmel, sağlam bir mekanik klavyedir. Taret, hem PC’ler hem de Microsoft’un en yeni konsol ailesi olan Xbox One ile sorunsuz bir şekilde çalışır.

250 $ ‘dan perakende satış yapan Taret, mükemmel bir kablosuz oyun faresi ve klavyesi için bağımsız olarak ödeyeceğiniz fiyat civarında ve paranızın karşılığını kaliteli ürünler alıyorsunuz.

Taret’in Mamba eşdeğeri, 16.000 DPI sensör ve sağlam bir IPS derecesi ile ayrı emsalinin yanı sıra performans sergiliyor ve klavye, Razer’ın BlackWidow’undan performans açısından ayırt edilemez.

Aynı anda iki kabloyu kesmenin harika bir yoludur ve en şiddetli öfke nöbetlerinize dayanmak için sağlam bir şekilde inşa edilmiştir.