En Iyi Bilgisayar Hoparlörleri – Best Computer Speakers For PC Setup

En Iyi Bilgisayar Hoparlörleri Oyun Müzik Masaüstü Bilgisayarları İçin PC için. Oyunların Keyfini Çıkarmak Best Computer Speakers Kolayca.

En iyi bilgisayar hoparlörleri, oyun sesini başlarına kalıcı olarak bağlanmış bir kulaklıkla dinlemekle sınırlandırılmak istemeyen PC oyuncuları içindir.

En Iyi Bilgisayar Hoparlörleri - Best Computer Speakers For PC Setup

Etraflarındaki sesi, temeller arasında gürleyen her patlamanın bas notalarını ve komşuların şikayet etmesini kimin umursamasını istiyorlar.

Tamam, insanları kızdırmanıza gerek yok, ama yüksek sesle oynayın ve gururla oynayın, biz de öyle diyoruz. Persona 4’teki her parmak vuruşunu ya da Call of Duty: Black Ops Cold War’daki başıboş silah seslerini tam güçle duyun.

Uzun ve zor bir günün ardından en sevdiğiniz oyun müziği melodilerinden bazılarını çalmak isteseniz bile, en iyi bilgisayar hoparlörleri sizi doğru görecek.

Mesele şu ki, her zaman en iyi oyun kulaklığının savunucusu olsak da, sinir bozucu komşunuzu en iyi PC hoparlörlerinden oluşan büyük bir gümbür gümbür setle boğmanın belli bir memnuniyeti var.

Öyleyse, ister birinci sınıf canavarca baslara yatırım yapmak istiyor olun, ister sadece bir bütçeyle en iyi bilgisayar hoparlörlerinden bazılarını almaya çalışıyor olun, kapsamlı listemiz, odayı uzaylı ölüm ışınları, nükleer patlamalar ve zombi iniltileriyle doldurmanızı sağlayacak. sen bilmeden önce.

Masanız için en iyi bilgisayar hoparlörlerine karar verirken ana faktörlerden biri, ne kadar yer ayırmanız gerektiğidir.

Gayrimenkulünüz varsa, bir sub-woofer ile tamamlanmış tipik 2.1, sol / sağ hoparlör kurulumuna gitmelisiniz.

Bu size mükemmel bir ses derinliği ve konumsal ses sağlayacaktır. Tek dezavantajı, bu seçeneğin genellikle daha pahalı olması ve çok az yer kaplamamasıdır.

Alanınız yoksa ve paranız kısıtlıysa, ses çubukları da harikadır. Hatta bazıları, biraz titreyen bir ses için masanızın altına koyabileceğiniz bir sub-woofer ile birlikte gelir.

En Iyi Bilgisayar Hoparlörleri PC Masaüstü Kurulumu

Creative Pebble Plus

50 doların altındaki ucuz bilgisayar hoparlörleri için alışverişe çıktığınızda, seçim yapmaktan bunalmak kolaydır. Güvenilir markaların aynı fiyat aralığında birden fazla seçeneğe sahip olmasına yardımcı olmuyor.

Alt uçtaki farklar minimum olabilir, ancak Creative Pebble Plus hoparlörler, kompakt boyutlarına rağmen yüksek sesleriyle rekabette öne çıkıyor.

Toplam 8 watt güç çıkışı ile bu hoparlörler, iki ila üç kat daha fazla güç kullanarak rakiplerinden bazılarına göre daha net ses sağlar.

En yüksek ses seviyesini üretmeyecek olsalar da, ses seviyesi en üst düzeye çıkarıldığında bile çok az bozulma bulduk.

Buradaki tek şikayet, sağ hoparlörde bulunan kullanışlı ses düğmesini tamamlamak için bas kontrolünün olmamasıdır.

Pebble Plus hoparlörler bazı ham seslerden yoksun olabilir, ancak bunu netlikle telafi ediyorlar.

Bu nedenle, bu hoparlörleri sıkışık bir masa yüzeyine sığacak kadar küçük olduğundan, öğrenciler ve çok hareket edenlere şiddetle tavsiye ediyoruz.

Daha küçük bir yatak odasında veya yatakhanede denediğimiz ve en iyi performans gösterdiğimiz en taşınabilir sistemdir.

Logitech Z407

Logitech Z407’ler, 2020’nin aldatıcı bir şekilde en harika bilgisayar hoparlörleri ödülünü hemen hemen kazanıyor. Bu 80 watt hoparlör sistemi, telefonunuza, dizüstü oyun bilgisayarınıza ve PC’nize kolayca bağlanan Bluetooth, 3,5 mm veya mikro USB aracılığıyla bağlanır.

Bluetooth ile bağlı olsalar bile, bu hoparlörleri hiçbir zaman açmak zorunda değilsiniz.

Kablosuz temasını koruyarak, medyamı tatmin edici dönüşlerle kontrol etmeme izin veren kablosuz kontrol düğmesine kesinlikle aşık oldum.

Tatmin edici olmayan şey, hoparlör / sub-woofer düzenini kurma yollarını sınırlayan alışılmadık derecede kısa 4 fitlik kablolardı.

Ancak, hoparlörleri dikey veya yatay olarak yerleştirmek hoş bir dokunuş. Buna rağmen, ses sadece 80 $ ‘a bir hoparlör seti için şaşırtıcı derecede dengeli bir ses elde etti.

Mevcut dinky masaüstü hoparlörlerini yükseltmek isteyenler için güçlü bir evet.

 Logitech G560

RGB aydınlatma söz konusu olduğunda, muhtemelen ondan nefret ediyorsunuz ya da seviyorsunuz.

PC Gamer ofisi bu konuda bölünmüş olabilir, ancak üzerinde anlaşabileceğimiz bir şey var: Logitech’in G560 Lightsync özelliği hile yapmaktan başka her şeydir.

Önereceğimiz bir RGB ürünü varsa, bu PC oyun deneyiminizi etkileyebilir, bu üründür.

Logitech’in yazılımı, hoparlörler için iki kontrol modu arasında seçim yapmanızı sağlar. Donanım kontrolü, yazılımı devre dışı bırakır ve aydınlatma için Bluetooth veya AUX girişi kullanır.

Müziğin ritmine göre yanıp sönen ve parıldayan bir ses görselleştirici işlevi gören yumuşak bir gökkuşağı renk döngüsü elde edersiniz.

Yazılım kontrolüne geçiş, sabit renk, renk döngüsü, nefes alma, ses görselleştirici ve ekran örnekleyici aydınlatma modları arasında seçim yapmanızı sağlar.

Bununla birlikte ekran örnekleyici, G560’ın parladığı yerdir. Ortam TV arka aydınlatma ürünlerine çok benzer şekilde, yazılım ekranın kullanıcı tanımlı alanlarını alır ve çok sürükleyici bir aydınlatma deneyimi oluşturmak için renkleri dışa doğru genişletir.

Bu efektin büyük bir kısmı arkaya bakan LED’lere dayandığından, en iyi sonucu elde etmek için hoparlörlerin ekranınızın hemen yanına arkaları duvara gelecek şekilde yerleştirilmesi gerekir.

Razer Leviathan Sound Bar

Oyun kulaklıklarının en güzel yanlarından biri çok az yer kaplamasıdır.

Ne yazık ki, harika bir hoparlör seti arıyorsanız, oyun PC’nizin etrafındaki bazı gayrimenkulleri feda etmeniz gerekecek.

Neyse ki, Razer’ın modern PC oyun minimalisti için bir çözümü var: Leviathan soundbar.

Razer Leviathan, doğrudan monitörünüzün altına yerleştirilmek üzere tasarlanmıştır ve dağınıklığı azaltmaya yardımcı olmak için hem kablolu hem de kablosuz giriş seçeneklerine sahiptir.

Razer’ın soundbar’ı 200 $ ‘dan bu listedeki diğer birkaç seçenekle doğrudan rekabet ediyor.

Logitech G560’ın ses kalitesi ve özellik setiyle eşleşmeyebilir, ancak Leviathan, basit bir tek hoparlör kurulumu isteyen PC oyuncuları için akıllı bir seçim olmaya devam ediyor.

Harmon Kardon SoundSticks 3Wireless

Bir oyun bilgisayarı oluştururken veya bir savaş istasyonunu yükseltirken, hoparlörler genellikle öncelik listesinde çok yüksek değildir.

Ancak monitörünüzdeki tümleşik hoparlör setinden 200 $ ‘lık harici hoparlöre atlamak, tümleşik grafikten ayrık grafiklere geçerken göreceğiniz performans artışına benzer bir ses kalitesi artışı sağlayabilir.

Düşük özellikli bütçeli hoparlörlerimizi test etmekten Harman Kardon SoundSticks’e geçerken, fark gece ve gündüzdü.

Çoğu Bluetooth hoparlörden farklı olarak, SoundSticks açılır açılmaz eşleştirme moduna girer ve bu modda kalır.

Bu, hoparlörlere dokunmak zorunda kalmadan herhangi bir zamanda ses kaynakları arasında geçiş yapmamızı kolaylaştırdı.

Ne yazık ki, bir apartman kompleksinde veya yurtta hoparlörleri kullananlar için bu, yakındaki yabancıların her an onlara bağlanabileceği anlamına gelir.

Güzel görünümü ve tatmin edici sesiyle SoundSticks, PC oyunları için kolay bir favoriydi.

Ancak en iyinin en iyisini arayan büyük bütçeli ses uzmanları için, güçlü kitap rafı hoparlörlerinin veya stüdyo monitörlerinin performansı ve genişletilebilirliği yenmek için zor olmaya devam ediyor.

Creative T100

T100’ler, son derece işçi benzeri, yetkin masa hoparlörleridir. 100 dolar civarında, çok daha kötüsünü yapabilirsiniz, ancak bu onların kulağa olduklarından çok daha basit gelmesini sağlar.

Nispeten kısıtlanmış ve basit bir tasarıma sahiptirler ve fiziksel varlıklarını ve ayak izlerini aldatıcı bir şekilde iyi olan iki küçük hoparlörünki ile sınırlarlar.

İki hoparlörün basit ama etkili yerleşik kontrolleri vardır ve kullanışlı uzaktan kumanda, sizin için doğru sesi bulmak için yeterli sayıda ön ayar ve seçenekle birlikte gelir.

Creative T100, Bluetooth, optik kablo ve normal ses jakı ile bağlanacaktır, bu nedenle biraz fazladan masa alanı talep edecek olsalar da, kablosuz seçeneği iyi bir bonus.

Hoparlörlerin ürettiği ses aldatıcı bir şekilde iyidir. Her ünitedeki 2,75 inç / 70 mm tam aralıklı sürücüler, bu kadar küçük hoparlörler için iyi bir menzile sahiptir ve hatta gerçekçi bir surround efekti de sunar.

Ayrı bir woofer ve bas sistemleriyle rekabet edemeyecekleri halde, bu tür kurulumların getirdiği aralıkla, T100’ler onlara attığınız her şeyi ele almak için harika bir iş çıkarır.

T100’ler güvenilir, yetkin ve muhteşem bir iş çıkararak her yönden memnun kalmalarını sağlar.

Örneğin, Call of Duty: Warzone gibileriyle çoraplarımı tamamen uçuramadılar, ancak masaya bağlı herhangi bir hoparlör seti kadar iyidirler.