En Iyi Başlangıç Pokemon – Best Starter Pokemon

En Iyi Başlangıç Pokemon Tüm Zamanların Oyunu oynamaya başlamadan önce bilmelisiniz. İşte Oyuncular için Best Starter Pokemon Sword Shield listesi.

Başlangıç Pokemon, birçok çocuğun sahip olduğu ilk en iyi arkadaşlardan bazılarıdır ve onları Pokemon maceralarına çıkarır.

En Iyi Başlangıç Pokemon - Best Starter Pokemon

Sword and Shield’in piyasaya sürülmesinden sonra, bir oyuncunun tüm ana seri oyunlarından seçebileceği teknik olarak 26 başlangıç var. Sonunda hepsi mega güçlü bir üçüncü evrim haline gelir.

Tabii ki, bu Pokemonlardan bazıları diğerlerinden çok daha faydalı görülüyor. Sadece nihai evrimleri olarak değil, ana hikayelerin tamamı boyunca ve savaşta.

Tüm zamanların en iyi 5 başlangıç Pokemon’u

Litten

Venusaur’a benzer şekilde, Incineroar bugünün rekabetçi Pokemon savaş metasında sağlam bir temele sahip.

Litten, geldikleri gibi bölücü bir başlangıçtır. Sıralamasının bu kadar yüksek olmasının tek nedeni evrimsel çizgisidir.

Intimidate kullanma yeteneği ile birlikte bir ateş / karanlık yazma es geçilemez. Aynı zamanda oldukça tank.

İlk başta kimse Litten’e güvenmedi, ancak son zamanlarda potansiyelini üçüncü evriminde gösterdi.

Torchic

Torchic, yıkıcı yangın / mücadele tipi Blaziken’e dönüşür. Bir noktada, Blaziken, ne kadar iyi olduğu için rekabetçi bir mücadele söz konusu olduğunda bazı efsanevi Pokemon’larla aynı statüye taşınmak zorunda kaldı.

Bu açıdan ve 3. Nesil’in ana hikayesinde Torchic kuralları. Hızlıdır, güçlüdür ve yumruk atabilir. Combusken’e, Blaziken’e Torchic asla kötü bir seçenek değildir.

Charmander

Charmander, birçok kişinin onunla bir bağ kurduğu Pokemon’dur. Sonunda, tüm zamanların tartışmasız en havalı Pokemon’u olan Charizard’a dönüşecek.

Bugüne kadar, Charizard kendisini üstün bir rekabetçi Pokemon olarak bulur. Başından beri metada bir yeri vardı.

Hareket setinde neredeyse diğer tüm Pokemonlardan daha fazla türe erişebilir. Uçan, ateş eden, dövüşen, çimen, zemin, kaya, karanlık, ejderha ve elektrikli hareketleri kullanabilir.

Bu çok fazla haber. Bir Gigantimax formu ve X ve Y Mega formları ile aldığı çeşitli versiyonlardan bahsetmiyorum bile.

Bulbasaur

Bulbasaur, ilk nesil yeni başlayanlar arasında en az popüler olanıdır. Yine de, Venusaur’a dönüşürken bir makine haline geliyor.

Venusaur, meta ile savaş açısından en popüler ilk nesil Pokemonlardan biridir.

Halen rekabet sahnesinde mevcut savaş yapılarında bir yeri var. Üçü arasında en az popüler olanı olsa da, bu onu en az etkili yapmaz.

Froakie

Froakie, Greninja’ya dönüşür. Tüm söylenmesi gereken bu. Greninja, son hafızadaki en güçlü Pokemonlardan biridir. Su / karanlık yazma ve inanılmaz bir hıza sahiptir.

Hatta yazımını kullanmak üzere olduğu harekete göre değiştiren gizli Protean yeteneği ile birlikte gelir. Hemen popüler bir Pokemon oldu, öyle ki 2020’de ‘Yılın Pokemon’u’ kazandı.