En Iyi Ates Pokemon Kılıc – Best Fire Pokemon

En Iyi Ates Pokemon Oyuncular İçin Oyunda Bulunan Kılıcı. Burada Ateş Tipi ile En Güçlü ve Best Fire Pokemon’u Hakkında Daha Fazla Bilgi Bulun.

Ateş tipi Pokemon, en güçlülerinden bazılarıdır ve Sword and Shield en iyilerinden birkaçıdır Populer Cim Pokemon.

En Iyi Ates Pokemon Kılıc - Best Fire Pokemon

Ateş tipi Pokemon, ilk ana seri oyunlardan beri ülkeyi yönetiyor. Her yinelemede, ateş yazma ile ultra güçlü bir başlangıç Pokemon’u vardı.

Bunun dışında, vahşi doğada bulunan birkaç güçlü ateş tipi efsane ve yaratık var. Sword and Shield’in kesinlikle şaşırtıcı ateş tipi Pokemon sıkıntısı yok.

Sword and Shield’daki En Iyi 5 Ateş Pokemon’u

Cinderace

Cinderace, Pokemon Sword and Shield’daki en iyi başlangıç seçeneği olan Scorbunny’nin tamamen geliştirilmiş formudur.

Bu şey sert ve hızlı vuruyor. Tüm Pokemon’daki en geniş hareket havuzlarından birine sahiptir ve herhangi bir takımda bir güç merkezidir.

Bahsetmiyorum bile, Gizli Yetenek, Libero, kullanılan hamleye göre türünü değiştiriyor.

Chandelure

Chandelure bir ateş / hayalet türü olarak pek çok zayıf noktaya sahipken, geçilemeyecek kadar güçlü.

Sword and Shield’de onun ve önceden geliştirilmiş formlarının Vahşi Alan’ın bazı kısımlarında dolaşarak bulunabilmesi büyük bir avantaj.

Hızlı bir tank veya daha yavaş bir Trick Room pasörü olabilir. Chandelure, göz ardı edilmemesi gereken ateş tipi bir Pokemon.

Turtonator

Turtonator, ateş / ejderha tipi bir Pokemon’dur. Bu, ateş yazmanın, ejderha yazmasının peri hareketlerine karşı sahip olduğu zayıflığı ortadan kaldırdığı anlamına gelir.

Bu inanılmaz derecede yararlı. Kabuk Zırhı yeteneği, kritik vuruşların ona karşı inmesini engeller.

Turtonator, Blastoise’ın ateş versiyonu gibidir. Savunma istatistiklerini artıran o kadar çok hamle var ki onu devirmek biraz zaman alacak.

Centiskorch

Centiskorch, Sword and Shield’daki en güçlü Pokemon değil, ancak bazı şaşırtıcı avantajları var.

Yeni başlayanlar için, Gigantamax yapabilen en eski Pokemonlardan biridir. Harika yazımı aynı zamanda sadece üç zayıflığı olduğu anlamına gelir.

Bu ateş / böcek türü, rakip Pokemon’a ciddi zarar verebilir En Iyi Ates Pokemon Kılıc.

Charizard

Charizard, sadece ateş türleri için değil, tüm zamanların en güçlü ve en popüler Pokemon’larından biridir.

Sword and Shield’deki Gigantamax formu düpedüz anlamlıdır. Başlangıçta, hikaye sırasında Şampiyon Leon’un imza Pokemon’u olarak gösterildi.

Charizard’ın çeşitli hareket türlerine erişimi vardır, bu da onu herhangi bir savaşı sağ ayaktan başlatabilen sağlam bir kapsama Pokemon haline getirir.