DXRacer Oyun Koltuğu İnceleme Fiyat Renkleri

DXRacer Oyun Koltuğu İnceleme Fiyatı Beyaz Yeşil Mavi Kırmızı Renk. DXRacer Oyun Koltuğu Renkleri Malzeme Ayarları ve diğer Detaylar.

DXRacer, oyun koltuklarında büyük bir isimdir ve Racing Serisi, 299 $ ile 399 $ arasında fiyatları ile en erişilebilir ve uygun fiyatlı teklifleri arasındadır. 369 dolara satılan OH / RV001’i test ettik.

DXRacer Oyun Koltuğu İnceleme Fiyat Renkleri

Rahat, sağlam ve hatta bir kitap okumak veya oyunlar arasında kestirmek istiyorsanız arkanıza yaslanmanıza bile izin verir.

Bununla birlikte, gördüğümüz en sağlam veya lüks oyun koltuğu değil ve benzer bir fiyata daha yoğun dolgu veya daha kalın suni deri içeren alternatifler bulabilirsiniz.

Ayarlamalar

Bol ayar seçenekleri ile sandalyenin yüksekliğini ve açısını çeşitli noktalarda değiştirebilirsiniz.

Çoğu ofis koltuğu gibi, koltuğun yüksekliğini zeminden 19,25 ila 22 inç yükseklikte ayarlamak için alt taraftaki sağ raketi kullanabilirsiniz.

Tüm sandalye de 14 dereceye kadar geriye eğilebilir ve tabandaki sol kanat aşağı çevrilerek pozisyonda (yükseklik ile birlikte) kilitlenebilir.

Bu sizin için yeterince arkaya yaslanmak için yeterli değilse, sağ kol dayanağının arkasındaki kol, koltuğa göre daha geriye doğru eğmenizi sağlar ve sandalyeyi 135 dereceye kadar yatar.

Oldukça düz değil, ama yeterince derin ki, televizyonunuza veya monitörünüze bakmaktan daha kolay şekerleme zamanınız olacak.

PU kauçuk kaplı kolçaklar da ayarlanabilir ve her bir kolun dış tarafındaki kolu çekerek yerden 25,5 ila 31,5 inç arasında ayarlanabilir.

Ayrıca 2,5 inçlik bir açıklık boyunca ileri ve geri kayabilirler ve her yönden 15 dereceye kadar içe ve dışa doğru bükülebilirler (yine de kolçaklar sapma ayarına bakılmaksızın düz kalacaktır).

Renkler ve Kapasite

Test ettiğimiz Racing Series sandalye yedi farklı renkte mevcuttur: siyah, mavi, yeşil, turuncu, mor, kırmızı ve beyaz.

Her versiyonun birincil olarak siyah bir gövdesi vardır ve seçtiğiniz renk sandalyenin arkası ve oturağı boyunca uzanır.

DXRacer, OH / RV001 Racing Series sandalye kullanıcıları için maksimum 250 pound ve önerilen ağırlık 220 pound belirtir.

Koltuğun yükseltilmiş kenarları uyluklarıma hafifçe oturmasına rağmen 17 inç genişliğinde (ortada, kol dayama yerlerinin yanında), 18 inç derinliğinde rahat ve sağlam bir koltuğa sahip.

Daha büyük kullanıcılar için, DXRacer’ın King, Sentinel ve Tank serileri sırasıyla 300, 350 ve 450 pound maksimum ağırlıklara ve uygun şekilde daha büyük koltuk boyutlarına sahiptir.

Malzemeler

Racing Serisi sandalye, poliüretan (PU) suni deri ve vinil kombinasyonuyla kaplanmıştır DXRacer Gaming Chair.

Test ettiğimiz siyah ve mavi model, yanlarda mavi PU deri ve arkada siyah PU deri, koltukta karbon fiber dokuma gibi görünmesi için vinil dokulu ve arkada vurgu olarak yer alıyor.

Suni deri ve vinil, dokunulduğunda oldukça sağlam ve soğuk hissettiriyor, ancak AKRacing’in Max veya RapidX’in Carbon Line sandalyelerinde kullanılan PU deri kadar esnek değil veya SecretLab’ın Titan’ında kullandığı PU deri kadar yoğun ve sağlam görünüyor.

Sandalyenin üst tabanı ve kolları çeliktir, alt tabanı ise masif alüminyumdur ve bacakların üst kısımlarında sandalyenin mavisiyle eşleşen renkli plastik kaplamalar vardır.

Üç inçlik tekerlekler, sandalyeyi kullandığınız yüzeyi korumak için PU kauçukla kaplanmıştır.

Suni deri ve vinil kaplamalar bazen seyrek köpük dolgusu DXRacer Oyun Koltuğu.

Sandalyenin oturağı güzel ve sağlamdır ve sırtınızın çarptığı kısımda iyi bir destek vardır, ancak sandalyenin geri kalanında malzemenin altında açıkça birçok açık boşluk vardır ve arkayı tamamen doldurmak yerine metal çerçevesinin etrafına sarılmış dolgu ile.

Bu, özellikle çıkarılabilir minderi kullanmak istemiyorsanız çok fazla verimi olan koltuk başlığında belirgindir.

Hala rahat, ancak sırt boyunca yoğun dolgu eksikliği, özellikle birkaç fark edilebilir boşluklu soğuk sert köpük dolgu ile neredeyse tamamen doldurulmuş olan SecretLab Titan ile karşılaştırıldığında, sandalyenin uzun ömürlülüğü hakkında soru işaretleri uyandırıyor.

Bir Araya Getirmek

Racing Serisi koltuğun montajı, şu ana kadar test ettiğimiz diğer tüm oyun sandalyeleriyle işlevsel olarak aynı olan basit bir işlemdir.

Önceden takılmış kolçaklar, sırt, üst taban, tekerlek tabanı, beş tekerlek, bir pnömatik silindir ve bazı plastik tutamaklar ve aksanlarla koltuğa ayrılmış büyük bir karton kutu içinde demonte olarak gelir.

Fazladan bir el setine sahip olmak yardımcı oluyor, ancak birkaç denemeden sonra bu sandalyeleri biraz güreşle kendi başıma bir araya getirebildim.

İlk olarak, sandalyenin arkasındaki dört cıvatayı sökmelisiniz.

Sandalyeyi koltuk koltuğundaki metal braketlere geri yerleştirin ve ürünle birlikte verilen Allen anahtarını kullanarak sıkın.

Sandalyeyi ters çevirin ve üst tabanı koltuğun altına vidalayın. Beş tekerleği tekerlekli tabandaki yuvalarına bastırın, ardından pnömatik silindiri, birlikte verilen plastik kapaklar üst üste gelecek şekilde tabanın ortasına yerleştirin.

Silindirin üst kısmını üst tabana oturtun ve sandalyeyi dik konuma getirin. Bundan sonra, tek yapmanız gereken, size ayarlama kolları sağlamak için üst tabandaki metal çubuklara iki plastik kanadı bastırmak ve arkayı koltuğa bağlayan braketleri korumak ve gizlemek için arka tarafın yanlarına plastik kapakları vidalamak .

Sandalye ayrıca arkaya takmak için elastik bantlı iki dikdörtgen minder ile birlikte gelir. Daha küçük olan minder bir koltuk başlığı görevi görür ve kolayca üstünden kayar.

Daha büyük yastık, isteğe bağlı bel desteği sağlar ve arkanın etrafında dolanabileceğiniz iki uzun kayışla takılır.