Dublor Yarışları GTA Online – Stunt Races Grand Theft Auto Game

Dublor Yarışları GTA Online Game, oyuncuların seçmesi kolay bir oyundur. Bu Stunt Races GTA PS3 PS4 Xbox One 360 ve diğer platformlar Kir Bisiklet GTA 5.

Son birkaç yılda GTA Online, oynanabilecek en tatmin edici çevrimiçi çok oyunculu oyunlardan biri olarak kendini kanıtladı.

Dublor Yarışları GTA Online - Stunt Races Grand Theft Auto Game

Rockstar Games, “hizmet olarak oyunlar” trenine tam anlamıyla atlamak için zaman harcamış olabilir, ancak bunu çok iyi yaptılar.

GTA Online, çeşitli oyun modları açısından, sadece çeşitli oyun türlerine sahip olmadığı için, aynı zamanda farklı türlere de yayıldığı için eşsizdir.

Bazı oyuncular bir nişancı olarak yalnızca GTA Online oynamayı seçebilirken, diğerleri oyundaki birçok yarışta kendi paralarını kazanabilir.

Stunt Races, oyundaki en popüler yarışlardan bazıları ve nedenini görmek oldukça kolay Dublor Yarışları GTA Online.

Hamster Tubes and Loops gibi saçma sapan engeller ve patikalarla hazırlanmış parkurlarla yarışlar sadece heyecan verici değil, aynı zamanda oldukça eğlenceli.

Oyuncular Stunt Races’ı GTA Online’da nasıl bulabilir?

GTA Online’da bir Dublör Yarışına katılmanın en kolay yolu Duraklatma Menüsüdür. Oyuncular bunu yapmak için şu talimatları uygulayabilir:

Duraklat Menüsüne Girin

Çevrimiçi> Rockstar Oluşturuldu> Stunt Yarışları’nı seçin

Oyuncunun oynamak istediği yarışı seçin.

Deluxo, Blazer Aqua ve Issi Classic gibi araçları içeren çeşitli pistlerde tonlarca yarış var.

Herhangi bir yarışa en fazla 16 oyuncu katılabilir, bu da son derece kaotik parkurlara neden olur, burada amaç sonunda kazanmak yerine yarışta hayatta kalmak olur.

Yarışın galibi 100.000 GTA $ kazanır. İlk ikinci olan 30.000 GTA $ kazanırken, ikinci olan 20.000 $ GTA alır.

Oyuncunun çeşitli farklı araçlarda yeterince yetenekli olması durumunda, Dublör Yarışları, bu nedenle, GTA Online’da biraz para kazanmanın en iyi yollarından biridir.