DJ Alok ve Alvaro Character Karşılaştırma Free Fire

DJ Alok ve Alvaro Free Fire Character Comparison Oyununda Karakter Karşılaştırması. Hangi Karakter, onları oyunda mükemmel kılacak özel yeteneklere sahiptir.

Karakterler, Free Fire’da önemli bir rol oynar ve oyunda bol miktarda bulunur. Oyunun karakter bölümü toplamda yaklaşık 35 karakterden oluşuyor.

DJ Alok ve Alvaro Character Karşılaştırma Free Fire

Nulla ve Primis hariç hepsi savaş alanındaki oyunculara yardım eden özel yeteneklere sahiptir.

DJ Alok, sahip olduğu inanılmaz yetenekler nedeniyle oyunda en çok aranan ve tanınan karakterlerden biridir.

Alvaro, savaş alanındaki büyük yetenekleriyle de tanınır.

Bu makale, Free Fire savaş alanında hangisinin daha yararlı olduğunu bulmak için hem DJ Alok hem de Alvaro’nun yeteneklerini karşılaştırıyor.

Free Fire’da Alvaro ve DJ Alok’un yeteneklerinin değerlendirilmesi

DJ Alok

DJ Alok, Free Fire’ın en beğenilen karakterlerinden biridir ve Drop the Beat adlı harika bir aktif yeteneğe sahiptir. Oyun içi tanımına göre, Alok bir ritim bırakmaya hazır, dünyaca ünlü bir DJ’dir.

Yeteneği son derece uygulanabilir ve aktif olduğunda, müttefik hareket hızını% 10 artıran ve 5 saniyeliğine 5HP / s yenileyebilen 5 m aura yaratır. Ancak efektler istiflenemez.

DJ Alok, müttefik hareket hızının% 15 artırıldığı ve 10 saniyeliğine 5HP / s yenilediği karakter parçaları kullanılarak maksimize edilebilir.

Alvaro

Alvaro birkaç sezon önce Free Fire’da tanıtıldı ve oyun içi açıklamasında belirtildiği gibi, o vahşi ama yetenekli bir yıkımcı. Art of Demolition adlı oyunda pasif bir yeteneği var.

Yeteneği, patlayıcı silah hasarını% 6 ve hasar menzilini% 7 artırmasına izin verir.

Ancak Alvaro, yetenekleri patlayıcı silah hasarını% 16 artırmaya izin verdiği ve hasar menzilini de% 10 artırdığı 6. seviyeye kadar maksimize edilebilir.

Kim daha iyi?

Hem DJ Alok hem de Alvaro, Free Fire‘ın oyun içi mağaza bölümünde bulunabilir ve belirli elmas ve altın paralar kullanılarak satın alınabilir.

Alvaro’nun yalnızca oyundaki patlayıcılar için geçerli olan bir beceri seti vardır ve DJ Alok, müttefikler için hız artırma geliştirme kaynağı ile birlikte sürekli bir iyileştirme kaynağına sahiptir.

Alok’un yeteneği Alvaro’nun patlayıcı hasar yeteneğine göre çok daha çok yönlü olduğundan, DJ Alok’un yeteneği Alvaro’nunkinden daha iyi bir seçimdir.