Dikey Oyun Faresi-Best Vertical Gaming Mouse List 2021

Dikey Oyun Faresi İnceleme Listesi 2021 Ucuz Fiyatla Satın Alınacak. İşte Anında Satın Alabileceğiniz Oyun Kurulumu Vertical Gaming Mouse ‘nin ayrıntılı listesi.

Beyaz Oyun Faresi Pek çok geleneksel farenin oyun oynarken kullanabileceği ve kullanıldığı doğru olsa da, gerçek şu ki, dikey bir oyun faresi kullanırken elde edebileceğiniz türde bir deneyim sunmazlar.

Dikey Oyun Faresi-Best Vertical Gaming Mouse List 2021 - Games Cheats Blog

Oyun oynama konusunda ciddiyseniz ve sizi o dünyaya tam anlamıyla sokacak türden bir donanım arıyorsanız, o zaman dikey bir oyun faresi cephaneliğinizin bir parçası olmalıdır.

Için En İyi Dikey Oyun Faresi

İster bir hobi olarak oyun oynayın, ister bu milyar dolarlık endüstrinin bir parçasını kazanmak için bu işin içinde olun.

Ergonomik bir oyun faresine sahip olmak sadece oyun becerilerinizi geliştirmekle kalmaz, aynı zamanda deneyiminizi de büyük ölçüde geliştirir.

Bunun nedeni, dikey oyun farelerinin elinize saatlerce kesintisiz oyun oynayarak korunabilecek rahat bir pozisyon sağlamak için tasarlanmış olmasıdır.

İşin püf noktası, özel ihtiyaçlarınız için doğru dikey oyun faresini bulmaktır. İşte bugün mevcut olan en iyi seçenekler:

Jelly Comb Dikey Oyun Faresi

Jelly Comb Kablosuz Dikey Fare özellikle zorlu oyunlar için tasarlanmamış olsa da, yine de oldukça kullanışlı ve hobi oyuncuları için oldukça kullanışlı olabilir.

Tasarım ellerinizdeki gerginliği azaltmanın yanı sıra tutuşunuzu iyileştirmeye yardımcı olur, böylece size her yönden daha iyi bir deneyim sunar ve saatlerce oynamanıza izin verir.

800/1200/1600 DPI özellikli bu fare, çeşitli yüzeylerde iyi çalışır ve size mükemmel yanıt süresi sunar.

Ayrıca buton sayısı sayesinde yüksek işlevselliğe sahiptir. Oldukça uygun fiyatlı olmasına rağmen, bu Windows ve Linux ile uyumlu, çok dayanıklı bir faredir.

J-Tech Digital Wired Ergonomic Vertical USB Mouse

Bu J-Tech Dijital Dikey Ergonomik Fare ile ilgili fark edeceğiniz ilk şey ne kadar havalı göründüğüdür.

Oldukça ergonomik kılan o güzel dikey tasarıma ve kenarları ve ana hatları aydınlatan güzel mavi LED’e sahip ve biraz fütüristik bir fare gibi görünmesini sağlıyor.

Görünümünün yanı sıra, rahatlığınız söz konusu olduğunda size bir seçenek sunan çıkarılabilir bir avuç içi dayanağına sahiptir.

Bunun dışında fare son derece pratiktir. Yalnızca uygun bir şekilde yerleştirmekle kalmayan, aynı zamanda özelleştirilebilen ve farklı işlevleri beğeninize göre yeniden atayabilen birkaç başparmak düğmesine sahiptir.

800, 1200 ve 1600 arasında değişen ayarlanabilir DPI seviyeleri, fare yanıt hızını tercihinize göre ayarlamanıza yardımcı olur ve size hassas izleme sunar.

Logitech MX Vertical Wireless Mouse

Logitech MX Dikey Kablosuz Fare, size bilek kas gerginliğinizi azaltmaya yönelik tasarlanmış ve oyunlarınız üzerinde daha fazla kontrol sunan bir fare sunmak için gelişmiş ergonomiye sahiptir.

4000 DPI ile size inanılmaz izleme sağlayan yüksek hassasiyetli bir sensöre sahiptir.

Hem kablosuz hem de şarj edilebilir bir oyun faresi olarak bu seçenek, çeşitli yüzeylerde sorunsuz gezinmeye olanak tanıyan bir dizi işleve sahiptir.

Bluetooth akıllı teknolojisine ve onu aynı anda üç farklı cihaza kadar bağlayabilen kablosuz bir USB birleştirici alıcısına sahiptir.

Anker 2.4G Wireless Dikey Oyun Faresi

Anker 2.4G Kablosuz Dikey Ergonomik Optik Fare, uygun fiyata uzun pil ömrü sunan, hafif ve mükemmel tasarlanmış bir oyun faresidir.

Size bir dizi harika özellik sunsa da, en göze çarpanlarından biri, 8 dakikadan fazla boşta bırakıldığında farenin otomatik olarak gireceği bir güç tasarrufu moduna sahip olmasıdır.

Çok güzel bir tasarıma sahip olan bu farenin üç DPI seviyesi (800, 1200 ve 1600) vardır, bu da onu çok hassas kılar ve çeşitli yüzeylerde hassas izleme sağlar.

Beş düğmeyle tam donanımlı olan bu, kullanırken harika bir oyun deneyimi yaşamanızı sağlamak için büyük uzunluklara giden dikey bir oyun faresidir.

Gaming Mouse with 5 D Rocker

Toplam 11 programlanabilir düğmeyle, 5 D Rocker özellikli bu TRELC Dikey Oyun Faresi, size etkileyici işlevsellik sunan bir oyun faresidir.

Ergonomiye dayalı olarak tasarlandığından, oyun oynarken bileğinize uygulanan zorlanma miktarını büyük ölçüde azaltır.

Ancak bu fareyi öne çıkaran şey tipik 5 DPI seviyesi veya çok sayıda programlanabilir düğme değildir.

Oyun deneyiminiz üzerinde benzersiz bir kontrol sağlayan beş yönlü bir rocker’a sahip olduğu gerçeğidir.

Bu rocker, programlanabilir beş tuşa eşdeğerdir. Tamamen RGB aydınlatma ile donatılmış olan bu fare, işlevsel olduğu kadar gösterişlidir.

Delux M618 Plus Ergonomic Vertical Mouse Wireless Mouse

Delux M618 Plus Ergonomik Dikey Fare Kablosuz, havalı, çıtçıt şekilli biyonik bir görünüme ve hisse sahip beşinci nesil bir faredir.

Bu biyonik tasarım, PC oyunlarınızı elleriniz sıkışmadan veya bilekleriniz ağrımadan uzun saatler boyunca oynamanızı sağlar.

Ayarlanabilir bir DPI ile hassasiyet seviyelerini kolayca değiştirebilir ve bu fareyi özel ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde özelleştirebilirsiniz.

Güçlü kablosuz bağlantıya sahiptir ve Windows, Linux ve Mac OS ile uyumludur.

AUTLEY Wireless Ergonomic Mouse

Bu AUTLEY Kablosuz Dikey Fare, büyük elleri olan insanlara hitap eden bir tak ve çalıştır faredir. Biraz büyük olsa da size mükemmel bir tutuş sunar.

Bu fareyle ilgili en çok göze çarpan şey, onu piyasadaki en yumuşak ve en sessiz oyun farelerinden biri yapan sessiz tıklama özelliğine sahip olmasıdır.

Güçlü bir yerleşik pil ile bu fare, yaklaşık iki hafta boyunca size güvenilir bir oyun sunabilir.

Bununla birlikte, şarj olurken yine de kullanabilirsiniz, böylece oyun sürenizi kaybetmezsiniz.

Üç farklı DPI seviyesi (800, 1200 ve 1600) ile donatılmış olan bu fare hassas ve son derece duyarlıdır.

Uzun süre dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Düğmeler, değiştirmeye ihtiyaç duymadan önce yaklaşık 5 milyon tıklama alma özelliğine sahiptir.

TeckNet Wireless Vertical Mouse

TeckNet 2.4G Ergonomik Dikey Optik Fare, etkileyici bir 45 fit uzaklıktan çalışacak kadar güçlüdür.

Tak ve çalıştır tasarımıyla bu oyun faresi, rahatınız için size üç farklı imleç hızı sunar.

Üç ayarlanabilir DPI ayarı (800, 1200 ve 2000) ile akıllı izleme özelliğine sahiptir ve ergonomi ve estetik göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır.

Gözleriniz için olduğu kadar bileklerinize de nazik davranıyor.

18 aylık pil ömrüyle, fare alıcıdan çok uzakta olduğunda veya bilgisayar kapatıldığında onu kapatan bir otomatik kapanma işlevine sahiptir.

DELUX Wired Ergonomic Vertical Mouse

Delux Ergonomik Dikey Fare hakkında fark edeceğiniz ilk şey, beş ayarlanabilir DPI seviyesine (800, 1200, 1600, 400 ve 4000) sahip olmasıdır.

Bu da onu en hassas ve kolayca özelleştirilebilen oyun farelerinden biri yapar. Bunun dışında kapatılabilen RGB takip ışıkları ile oldukça havalı bir görünüme sahiptir.

Ayrıca, yan düğmeler Mac ile iyi eşleşmese de rahatınız için çıkarılabilir bir bilek dayanağı, tamamen programlanabilir tuşlar ve Windows, Linux ve macOS ile tam uyumludur.