Dereceli Modu Free Fire En Iyi Karakterler

Dereceli Modu Free Fire, en iyi karakterler oyunu oynamadan önce bilmeniz gereken CR7’nin Chrono‘sunu ekledikten sonra ilgili bilgi alın.

Free Fire, mobil platformdaki en ünlü battle royale oyunlarından biridir. Ayrıca oyunculara sanal savaş alanında avantaj sağlayan özel yeteneklere sahip benzersiz karakterlere sahiptir.

Dereceli Modu Free Fire

Free Fire’da 35 karakter mevcuttur. Oyun geliştiricileri kısa süre önce Portekizli futbolcu Cristiano Ronaldo ile işbirliği içinde yeni ve güçlü bir karakter başlattı.

Chrono adlı karakter 19 Aralık’tan itibaren satışa sunulacak.

Karakter diziliminde birçok seçenek mevcut olduğundan, oyuncular genellikle sıralı mod için en iyisini seçmekte zorlanırlar.

Daha fazla sıralama puanı almak için en uygun karakterin seçilmesi gerekir.

Bu makale, CR7 Chrono’nun eklenmesinden sonra Free Fire’da bu oyun türü için en iyi beş karakteri listeliyor.

Free Fire’ın Dereceli Modunda en Güçlü ve Uuygulanabilir Karakterler

DJ Alok

DJ Alok’un Drop The Beat adlı bir yeteneği var. Müttefiklerin hareket hızını% 10 artıran ve 5 saniyeliğine 5 HP / sn yenileyebilen 5 m aura oluşturur.

Agresif oyuncular için ideal olan ve karakter seviye yükseltme kartları ile 6. seviyeye yükseltilebilen aktif bir yetenektir.

Maksimum seviye müttefiklerin hareket hızını% 15 artırır ve 10 saniye boyunca HP’yi 5HP / s yeniler.

Hayato

Hayato efsanevi bir samuraydır ve Bushido adında pasif bir yeteneği vardır. Karakteri Serbest Ateş ile donattıktan sonra, bir oyuncunun zırh delme oranı, maksimum SP’deki her% 10 düşüşle% 7,5 artar.

Maksimum SP’de her% 10’luk düşüşle, 6’ya yükseldiğinde zırh delme% 10 artar Dereceli Modu Free Fire.

Chrono

Oyun içi açıklamasına göre Chrono, başka bir evrenden bir ödül avcısı ve Time Turner adlı aktif bir yeteneğe sahip.

Temel seviye yeteneği ile, düşmanlardan 600 hasarı engelleyebilecek bir güç alanı oluşturabilir.

Güç alanı içindeyken de rakiplere ateş edebilir. Hareket hızı da% 15 artar.

Beceri etkinleştirmesi sırasında, kuvvet alanındaki müttefikler, dört saniye süren etkilerle birlikte hareket hızında% 10 artış elde eder. Yeteneğin 50 saniyelik bir soğuma süresi vardır.

K (Captain Booyah)

K bir profesör ve Master of All adında aktif bir yeteneğe sahip bir jiu-jitsu uzmanıdır. Jiu-Jitsu modunda, 6 metre yarıçapındaki müttefikleri EP dönüşüm oranında% 500 artış elde ediyor.

Bu arada, psikoloji modunda, 100 EP’ye kadar her üç saniyede 2 EP kurtarabilir. Bununla birlikte, mod anahtarı soğuma süresi yaklaşık 20 saniye sürer.

Karakter, Free Fire‘da bulunan karakter seviye yükseltme kartlarını kullanarak 6. seviyeye kadar geliştirilebilir.

K, maksimum potansiyelinde her iki saniyede bir 2 EP ve psikoloji modunda 150 EP’ye kadar kurtarabilir.

Dasha

Dasha bir şakacı ve Partying On adlı pasif yeteneği olan bir asidir.

Oyuncuların düşmelerden aldıkları hasarı% 30 azaltmasına, düşmelerdeki iyileşme süresini% 60 azaltmasına, geri tepme artış oranını% 6 azaltmasına ve maksimum geri tepmeyi% 6 azaltmasına olanak tanıyan 1. seviye bir yeteneği var.

Maksimum seviye yeteneği, oyuncunun düşmelerden kaynaklanan hasarı% 50 artırmasına, düşmelerdeki iyileşme süresini% 80 azaltmasına, geri tepme oluşum oranını% 10 azaltmasına ve maksimum geri tepmeyi% 10 azaltmasına olanak tanır.