Cyberpunk 2077 1.06 Hotfix Patch PC Xbox PS4

Cyberpunk 2077 1.06 Hotfix Patch Yama PC, Xbox ve PS4 için değişikliklerin tam listesi burada ayrıntılı olarak eksiksiz bilgilerle birlikte.

Cyberpunk 2077, 10 Aralık çıkış tarihinde tam olarak sağlam bir başlangıç yapmadı, oyun etrafındaki konuşmalar hataların ve aksaklıkların hakimiyetindeydi.

Cyberpunk 2077 1.06 Hotfix Patch

İşleri daha da kötüleştirmek için, Cyberpunk 2077’nin son nesil konsollardaki performansı arzulanan çok şey bıraktı.

Bununla birlikte, CD Projekt Red’deki geliştiriciler, oyunu hem konsol oyuncuları hem de PC oyuncuları için tatmin edici bir seviyeye çıkarmak için çok çalışıyorlar.

Cyberpunk 2077, 1.05 için son düzeltme, hem konsollarda hem de PC’de bir ton sorunu çözdü, ancak oyuncular kısa süre sonra dosya kaydetme sisteminde büyük bir hata keşfetti.

Kayıt dosyaları, oyunda çok fazla öğe işlenmesinin bir sonucu olarak bozulur ve PC oynatıcı tabanının toplu bir iç çekmesine neden olur.

Düzeltme 1.06, dosya kaydetme sorununu düzeltir ve aynı zamanda konsollarda sık sık çökme sorununu ortadan kaldırmaya çalışır.

Cyberpunk 2077 1.06 Hotfix Patch’nin 1.06 Düzeltme Yamasında PC, Xbox ve PS4 için değişikliklerin listesi

Konsollarda ve PC’de yapılan değişikliklerin tam listesi:

Görevler

Dum Dum artık Second Conflict sırasında Totentanz girişinde kaybolmayacak.

Konsola özgü

Daha az kilitlenme ile sonuçlanan geliştirilmiş bellek yönetimi ve kararlılığı.

PC’ye özgü

8 MB dosya kaydetme boyutu sınırı kaldırıldı. Not: Bu, güncellemeden önce bozuk olan dosyaları düzeltmez Cyberpunk 2077 1.06 Hotfix Patch.

Geliştiriciler, düzeltmenin bozuk kaydetme dosyalarını düzeltemeyeceğini açıkça ortaya koydu, ancak en azından oyuncular gelecekte aynı sorunla karşılaşmayacak.

Cyberpunk 2077‘nin son nesil konsollardaki performansı internette çok tartışılan bir konu.

CDPR, üst düzey bir bilgisayarın veya yeni nesil bir konsolun performansına benzemeyecek olsa da, yamaların yardımıyla yine de aynı seviyede olacaktır.

CD Projekt Red, oyuncular Ocak ve Şubat aylarında iki büyük yama alacak şekilde gelecek yamalar için sağlam bir yol haritası hazırladı.