Cryogonal Pokemon Go Shiny Nerede Bulunur

Cryogonal Pokemon Go 2020 Oyunda Nasıl Gidilir? Oyuncular Cryogonal Pokemon Go Shiny koordinat bölgesi ve diğer bilgileri alabilirler.

Buz tipi Pokemon, Pokemon GO’daki tatil etkinliğinin odak noktasıdır. Bu, oyunculara en sevdikleri Pokemon’u koleksiyonlarına eklemeden önce yakalama şansı verecek.

Cryogonal Pokemon Go Shiny Nerede Bulunur

Cryogonal, buzdan yapılmış bir kar tanesi heykeline benzeyen buz tipi bir Pokemon’dur. Aynı zamanda korkutucu ama sakinleştirici.

Buzlu doğasını temsil eden soğuk mavi tonlarında görünür.

Cryogonal’ın parlak versiyonu bu renkleri alır ve onları aydınlatır. Pokemon GO’da oyuncular parlak bir Cryogonal’ı çeşitli şekillerde yakalayabilir.

Baskınlara, saha araştırmasına veya vahşi doğaya özel değildir.

Pokemon GO’da parlak bir Cryogonal nasıl yakalanır

Cryogonal’ın Pokemon GO’da çok daha sık görünmesi muhtemeldir. 2020 tatil etkinliği, buz tipi Pokemon’un kullanılabilirliğini artırdı.

Vahşi doğada, baskınlarda ve bir karşılaşmayı ödüllendiren saha araştırma görevlerinde, buz tipi Pokemonlar bol miktarda bulunur.

Kışın sert vurduğu bir yerde yaşayanlar için daha da iyidir. Pokemon GO, belirli Pokemon türlerinin görünümünü ve becerilerini artıran bir hava durumu sistemine sahiptir.

Oyun içi karlı hava, artan buz türü karşılaşmalarla birleştiğinde, Pokemon GO’da çok sayıda buz tipi Pokemon ortaya çıkıyor. Cryogonal’ı bulmak zor olmayacak, ancak parlak bir versiyon başka bir hikaye.

Pokemon GO’da mümkün olduğu kadar çok Cryogonal ile karşılaşmak, parlak bir versiyon olma şansını artıracaktır. Parlak Pokemon inanılmaz derecede nadirdir, ancak bir tane bulmak mümkündür.

Her Cryogonal baskınına katılın. Bir Pokemon karşılaşması sağlayan her saha araştırması görevini tamamlayın.

Gün boyunca bir tütsü kullanın. Şu anda, özellikle uzun süre dayanıyorlar ve Cryogonal dahil çeşitli buz türlerini çekiyorlar.