COD Mobil İniş Noktaları Alcatraz Haritası

COD Mobil Inis Noktaları Alcatraz haritasında. Oyuna başlamak için COD Mobile’daki Alcatraz haritasında en iyi 5 5 iniş noktasını öğrenin.

COD Mobile, espor topluluğundaki en popüler battle royale oyunlarından biridir ve dünya çapında oyuncuları bir araya getirmektedir.

COD Mobil Inis Noktaları

Hayatta kalan son adamın aynı özünü paylaşıyor ve oyunda bir BR ve Multiplayer modu içeriyor.

Önceden COD Mobile, BR modunda yalnızca tek bir haritaya sahipti, ancak 1. yıl dönümü güncellemesiyle oyun, Alcatraz adlı yepyeni bir harita tanıttı.

İkonik Alcatraz adasından esinlenen ve etkilenen COD, yeniden tasarlanan versiyonunu önce COD: Black Ops 4’te ve şimdi de bu kısa ve son derece yoğun Blackout Haritasının çılgınlığı ve talebini göz önünde bulundurarak COD Mobile’da piyasaya sürdü.

Bu makale oyunculara oyunda rakiplerine üstünlük sağlamak için Alcatraz’a inebilecek en iyi konumlardan bazılarını paylaşıyor.

COD Mobil Inis Noktaları Alcatraz’da en iyi 5 iniş noktası

Aşağıda, COD Mobile’daki Alcatraz haritasında en iyi beş iniş yeri listelenmiştir:

Binanın içi yakın mesafeli silahlı çatışmalar sağlıyor, ancak binanın çatısı da geniş alan kapsamı nedeniyle popüler bir destinasyon.

Model Sektörler

Model Industries, adanın en kuzey bölgesinin yakınında yer almaktadır.

Her üç seviye ganimet sunan büyük endüstriyel tarzda bir yapıdır.

Binanın konumu, çatısı hem Yeni Endüstriler Binası’nın hem de Santral Binası’nın mükemmel manzaralarına izin verdiği için oyunculara düşmanları avlamak için kolay bir fırsat sunduğundan mükemmeldir.

COD Mobil Inis Noktaları Cellhouse

Cellhouse, Alcatraz’ın kalbinden geçiyor ve oyuncuların inmesi için en popüler seçeneklerden biri.

Bina, yağmalamak için çeşitli düzeyler ve bol miktarda koruma ve keşif fırsatı sağlayan geniş bir açık çatı sunar.

Kapsanması gereken geniş alan nedeniyle, yerin savunulması zor olabilir.

Haritanın merkezine çok uzak olmayan bir yerde bulunan Warden’s House, çok düzeyli küçük bir bina kompleksinden oluşmaktadır.

Müdür’ün Evi

Bu katların her biri, yalnızca çok fazla koruma sağlamakla kalmayıp aynı zamanda bol miktarda orta menzilli ganimet sağlayan birkaç terk edilmiş odaya sahiptir.

Doğru kullanılırsa, COD Mobile’ın Alcatraz haritasındaki bu konum, doğru silahlarla düşmanları uzaktan savunmak ve indirmek kolaydır.

Parade Grounds

Parade Grounds aynı zamanda adanın güney kesiminde alçakta uzanan bir başka alandır, ancak maçın başında düşmek için harika bir alandır.

 Bol miktarda ganimet ve uygun ataşmanlar sunar.

Bu alan, burada çok uzun süre kalan oyunculara çok az koruma sağlar.

Açık alanı sayesinde oyuncular, yüksek yerdeki keskin nişancıların avıdır.

Buradaki en iyi strateji, Parade Grounds’a bırakmak, yağmalamak ve olabildiğince çabuk ana adaya gitmektir.

Rıhtımlar

Rıhtımlar, Alcatraz haritasındaki diğer yapılara kıyasla düşük yüksekliğe sahiptir.

Yine de, hem açık hem de yakın çeyrek savaş sunuyor, COD Mobile oyuncularına çok daha ilgi çekici bir oyun deneyimi sunuyor.

Dar koridorlar, karanlık bir iç mekan, birden fazla kat ve arkasına saklanacak çok sayıda nesne ile Docks, haritadaki en iyi iniş yerlerinden biridir.