Clawitzer Pokemon Go – Nasıl Yenilir Clawitzer

Clawitzer Pokemon Go En İyi Hareketler ve Stratejilerle Oyunda Yenilecek. Clawitzer Pokemon Go nun Nasıl Yenileceği Hakkında Daha Fazla Bilgi Edinin.

Rivals ‘Week, Pokemon GO oyuncularının bulması için iki yeni Pokemon ailesini tanıttı. Clauncher ve Clawitzer bu ailelerden birini oluşturur Binacle Pokemon Go.

Clawitzer Pokemon Go - Nasıl Yenilir Clawitzer

Sağlam hücumlarla ve çok az zayıflık içeren oldukça iyi bir hücum yazımıyla karakterize edilen ikincisi, hazırlıksız rakipleri gerçekten zorlayabilir.

Pokemon GO’da Clawitzer Nasıl Yenilir: En Iyi Hareketler ve Stratejiler

Clawitzer, tip eşleştirme analizini çok daha kolay hale getiren bir mono-Su tipidir. Elektrik ve Çim tipi hareketler süper etkili olacaktır, bu nedenle hareket seçimi bu türlere öncelik vermelidir.

Su, Çimen ve Ejderha türleri, Su tipi hareketlere son derece dayanıklıdır, bu nedenle bu türden herhangi bir Pokemon da dikkate alınmalıdır.

Clawitzer’ın mümkün olan en iyi hamle setleri, Su Tabancası üzerinde Hızlı Hareket olarak Smack Down’ı kullanabileceği için bazı küçük değişikliklerle birlikte Su tipi hareketleri içerir.

Bu nedenle Fire, Ground ve Rock türleri ile Smack Down durumunda Flying, Ice ve Bug türleri dövüşe getirilmemelidir.

Bununla birlikte, oyuncular, optimal olmasa da, Clawitzer’ın her zamanki Crabhammer yerine Ice Beam ve Dark Pulse’u da bilebileceğinin farkında olmalıdır.

Bu aynı zamanda Psişik, Hayalet, Ejderha ve Çimen türlerini riskli hale getirir.

En uygun Pokemon, Clawitzer’ın en iyi hücum hareket setine direnebilenler ve aynı zamanda tip etkili hareketlere sahip olanlar olacaktır.

Lanturn ve çoğu Çim türü bu faturaya uyar. Bununla birlikte, Ice Beam olası bir tehdit olarak, Ludicolo, Ferrothorn ve Abomasnow muhtemelen en iyi Grass tipi seçeneklerdir.

Clawitzer çok hızlı bir şekilde enerji üretmez, ancak Crabhammer sert vuruşlar yapan ucuz bir harekettir.

Bir kavga çok uzun sürerse, clawitzer pokemon go pvp, Crabhammer’ın yüksek DPS’si sayesinde bir tür dezavantajlı olmasına rağmen yine de öne geçmeyi başarabilir.

Oyuncular kalkan kullanmaktan korkmamalı! clawitzer pokemon go meta’nın en büyük iki güçlü yönü, sağlam saldırı statüsü ve şeytani derecede iyi Crabhammer’a erişebilmesidir.

Bir Crabhammer, direnmesine rağmen beklenenden daha fazlasını yaparsa, mücadele bitmiş kadar iyi olabilir.

Oyuncu, kendi tarafının tank becerisine güvenmediği sürece, güvende olmak üzülmektense daha iyi olabilir.