Cift Monitorlu Oyun Bilgisayarı Masası – Dual Monitor Gaming Computer Desk

Cift Monitorlu Oyun Bilgisayarı Masası Çoklu Monitör Kurulumu için İncelemesi. Dual Monitor Gaming Computer Desk Review Hakkında Ayrıntılı Bilgi Alın.

Çift veya çoklu monitör kurulumunu destekleyebilen bir bilgisayar masası, üretkenlik ve oyun için çok önemlidir Kose Oyun Masası.

Cift Monitorlu Oyun Bilgisayarı Masası - Dual Monitor Gaming Computer Desk

Ancak, iki veya daha fazla monitör için kaliteli bir bilgisayar masası bulmak zor olabilir.

  Bu nedenle, geniş, güçlü ve dayanıklı olan en iyi çift monitörlü bilgisayar masalarından 15 tanesini incelemeye karar verdik.

Bu bilgisayar masaları, oyun, ofis çalışması, akış, video düzenleme, grafik tasarım, günlük alım satım, programlama ve ikili veya çoklu monitör gerektiren diğer üretkenlik görevleri için gerekli özelliklere sahiptir.

Aynı zamanda harika çift monitörlü ev ofis masalarıdır Cift Monitorlu Oyun Bilgisayarı Masası.

En İyi 15 Cift Monitorlu Oyun Bilgisayarı Masası İncelenmesi

Need Computer Desk

Temiz ve açık konsept tasarımıyla, Need ürünü bu çift monitörlü ofis masası, her çalışma alanı için mükemmel bir üründür.

Masanın 47 inç, 55 inç ve 63 inç masa boyutu seçenekleri mevcuttur. 63 inçlik varyant birden çok monitör için en iyisidir.

Aralarından seçim yapabileceğiniz beş farklı ve güzel renk seçeneği var.

Kullanılan malzeme açısından, masanın paneli parlak bir yüzeye sahip çevresel E1 standart yonga ahşaptan yapılmıştır.

Bu çizilmez, su geçirmez ve temizlemesi kolaydır. 1,2 mm kalınlığındaki metal çerçeve sayesinde masa çok sağlamdır.

Bu çerçeve, 0.8 mm’de olan emsallerinin çoğundan önemli ölçüde daha kalındır. Çerçeve, ağır monitörler için bile geniş destek sunar.

Üstelik bu masanın montajı oldukça kolaydır.

Dört bacağı, 10 dakikadan fazla sürmeyen altıgen anahtarlarla kurmanız yeterlidir.

Ayakları aynı zamanda bir veya iki cm uzunluğunda ayarlanabilir, böylece masa düz olmayan zeminlerde sabit kalabilir.

Bush Business Furniture Series A Desk

Bush Business Furniture A Serisi Masa, ikili veya çoklu monitörler için mükemmel bir bilgisayar masasıdır.

Güçlüdür, dayanıklıdır, harika bir yerleşik kablo yönetim sistemine sahiptir ve seçtiğiniz boyuta bağlı olarak genişliği çok büyüktür.

Bu masanın genişliği yaklaşık 72 inç ve derinliği 27 inç. Bununla birlikte, 36 inç, 48 inç ve 60 inç boyut seçeneklerinde de mevcuttur.

Çoklu ahşap iki tonlu yüzeylerde mevcuttur. Bunlardan bazıları Hansen Cherry, Light Oak, Beech, Pewter ve daha fazlasını içerir.

Lekelere ve çizilmelere karşı üstün direnç gösteren, termal olarak aşılanmış bir laminat çalışma yüzeyine sahiptir.

Bu markanın Seri A ürünleri ABD’de üretilir ve masadaki her alandan en iyi şekilde yararlanılır.

Üzerinde de sonsuz yapılandırma seçenekleri var. Örneğin, masanın derli toplu olmasını sağlayan bir kablo yönetim kanalı aracılığıyla besleme kabloları vardır.

Ek olarak, bu sinir bozucu kabloları tamamen önünüzden uzak tutan bir masa yüzeyi ve bir bacak kablo yönetim grometi vardır.

Tribesigns Modern L-Shaped Desk

Modern tasarımlara sahip çift monitörlü L şeklinde bir masa arıyorsanız, Tribesigns Modern L-Shaped Desk’i şiddetle tavsiye ederiz.

Bu masa, iki veya daha fazla dikdörtgen monitörü tutacak şekilde tasarlanmıştır; biri 47,24 inç, diğeri 49,21 inç.

Bu masanın genişliği yaklaşık 19 inç ve yüksekliği yaklaşık 29 inçtir. Sonuç olarak, masa 55 pound ağırlığında ve aralarından seçim yapabileceğiniz dokuz benzersiz renk seçeneği var.

L şeklindeki masanın da 16,53 inç ölçülerinde ilginç bir köşe tasarımı var.

Duvar köşesi ile bu masa arasında kalan fazladan boşluk, bu masayı kablo yönetimi için harika kılan, telleri / kabloları yönlendirmek için mükemmeldir.

Masa E1 sınıfı çevre koruma yonga levhadan, iskeleti ve ayakları kalın çelikten yapılmıştır.

Bu çelik sağlam, sağlam ve güvenilirdir ve masaya mükemmel bir denge sağlamasını sağlar.

Üstün kaliteli malzemelerden yapılmış ücretsiz bir CPU standı ile birlikte gelir.

Son olarak, masa M tarzı toka tasarımı ile kolayca monte edilebilir. Tüm aletler, parçalar ve talimatlar tabloyla birlikte gelir.

Arozzi Arena Gaming Desk

Arozzi Arena, çift monitörler için en iyi oyun bilgisayarı masalarından biridir. Bu oyun masası çekici bir tasarıma sahiptir ve altı farklı renk seçeneği mevcuttur.

Üç büyük bilgisayar ekranını kolayca barındırabilen ve klavyeniz, fareniz ve diğer birçok oyun cihazınız için devasa bir oyun alanı sunan, 63 inçlik devasa bir genişliğe ve 32.3 inç derinliğe sahiptir.

Üreticisi, oyuncunun üstün konforla oynamak için sabit ve sakin bir yüzeye sahip olmasını sağlayan yüksek yoğunluklu sağlam bir yapı malzemesi kullanmıştır.

Ayrıca, bu masanın tamamen metal tabanı, yüksekliğini kullanıcıya göre ayarlanabilir hale getirirken geniş bir destek sağlar ve bu da konfor seviyesini daha da artırır.

Mouse pad bile mikrofiber bez yüzeyli ve suya dayanıklı özel bir tasarıma sahiptir. Kenarları dikişlidir ve bu pedin kalınlığı 5 mm’dir.

Son olarak, masanın üstü ve çerçevesi, kolay taşıma sağlayan üç bölüme kolayca bölünebilir.

Zinus Jennifer Rectangular Desk

Zinus Jennifer, kaliteli ve minimalist bir masanın yüzlerce dolara mal olması gerekmediğinin kanıtıdır.

Üç renkten (Espresso, Doğal ve Beyaz) herhangi birinde çarpıcı görünüyor ve uzunluk olarak 47 ”, 55” ve 63 ”arasında seçim yapabilirsiniz.

Zengin ahşap damarlı kaplama lekelere, suya ve çizilmelere karşı dayanıklıdır, bu nedenle birkaç aylık kullanımdan sonra paramparça görünen bir masanız olmayacaktır.

Metal yapı çok sert olduğu için hareket etmezsiniz ve oldukça dayanıklıdır.

Masada kesinlikle fazladan hiçbir şey yok – kablo yönetim yuvası yok, RGB ışığı yok, aksesuar yok, hiçbir şey yok.

Ancak bu fiyat için şikayet etmeyeceğiz. İstediğiniz gibi kurabileceğiniz ve bütçeye uygun en iyi çift monitörlü bilgisayar masalarından biri olan bir barebone masası elde ediyorsunuz.

Eureka Ergonomic Z60 Gaming Desk

Eureka Ergonomic’in Z60’ı, çift monitör kurulumu için mükemmel bir masa.

60 ”karbon fiber dokulu yüzey, iki monitör yerleştirmenize olanak tanır ve yine de hoparlörler ve çevre birimlerinizin geri kalanı için bolca yeriniz olur.

24 ”derinliğindedir ve 220 lb’ye kadar ağırlığı destekler ki bu harika.

Masayı yanlardan koruyan yan zırh, kurulumunuza biraz ışıltı katmanıza yardımcı olan RGB LED ışıklara sahiptir.

Tek bir renk seçebilir veya çok renkli bir şova gidebilirsiniz, ancak harika görünüyor. Ayrıca işleri kolaylaştırmak için kablo yönetimi için iki rondela alırsınız ve Z şeklindeki bacaklar harika görünür.

Z60 ayrıca, yüzeyin büyük bir bölümünü kaplayan, sadece güzel görünmekle kalmayıp aynı zamanda size birkaç kuruş kazandıran büyük bir mouse pad ile birlikte gelir.

Stone & Beam Elias

Bol miktarda depolama alanı istiyorsanız ve bunun için biraz daha fazla ödemeyi düşünmüyorsanız, Elias by Stone & Beam harika bir masa.

60 ”genişliğinde ve 28” derinliğinde gelir, böylece ikili monitör kurulumunuz ve çevre birimleriniz için çok yeriniz olur.

Oturma alanının her iki yanında birer adet saklama rafı ve bunun altında saklama alanı olarak da kullanabileceğiniz metal bir ağınız var.

Ahşap kompozitlerin üzerindeki ahşap kaplama dayanıklıdır ve çizilmeye karşı dayanıklıdır. Siyah metal konstrüksiyonlar ve metal tekerleklerle birleştirildiğinde, retro ve endüstriyel tasarım arasında harika bir karışım elde edersiniz.

Tek dezavantajı, masanın altındaki alanla sınırlı olduğunuz için çok büyük bir sandalyeyi kullanamayacak olmanızdır. Buna aldırmazsanız, yine de harika bir masa.

DlandHome Computer Desk

DlandHome Bilgisayar Masası, 47 inç, 55 inç ve 63 inç boyutlarında mevcut olan basit ama güçlü bir masadır.

En büyük boyut 63 (L) x 23,6 (W) x 29,5 (H) inç olarak ölçülür ve kabaca 49 pound ağırlığındadır. Masanın maksimum yük kapasitesi 300 pounddur.

Aralarından seçim yapabileceğiniz beş renk seçeneği vardır. Bu masanın montajı da oldukça kolaydır. Tek yapmanız gereken, dört bacağı sekiz vidayla birlikte takmak ve hazırsınız.

Masa, herhangi bir endüstriyel yapıştırıcı ve formaldehit salınımı içermeyen katı E1 sınıfı yongalı bir ahşaptan yapılmıştır.

Bu masanın ayakları epoksi sprey boya kullanılarak yapılmıştır ve 1,2 mm iç duvara sahiptir.

Masanın güvenliğini ve dengesini iyileştirmek için şirket, çift vidalı kurulum teknolojisini tercih etti.

Metal çelik çerçeve kalın olup, geniş bir stabilite ve dayanıklılık sağlar ve aynı zamanda düz olmayan yüzeylerde kullanım için mükemmel hale getiren bir yükseklik ayarlayıcı ile birlikte gelir.

Bush Furniture Cabot L Shaped Desk with Hutch

Çok sayıda depolama seçeneğiyle birlikte gelen ve garip köşe alanlarına sığabilen bir bölmeye sahip çift monitörlü bir bilgisayar masasına mı ihtiyacınız var? O zaman Hutch ile Bush L-Shaped Masaya ihtiyacınız var.

Masanın uzun kenarı 59,5 inç ve diğer kenarı 59,5 inç olan geniş bir yüzey alanı vardır.

Entegre 4 bağlantı noktalı bir USB hub’a, yumuşak elektronik saklama tepsisine sahiptir ve aşağıda herhangi bir engel olmaksızın geniş bacak alanı sağlar.

Bu masa aynı zamanda espresso meşe, hasat kiraz ve funda grisi renklerde gelir.

L şeklindeki tasarımı, alanı en üst düzeye çıkaran herhangi bir köşeye tam oturmasını sağlar. Ayrıca, L şeklindeki tasarım, birden çok monitörü tutabilen geniş ve dayanıklı bir çalışma yüzeyi sağlar.

Ek olarak, bu masa kapalı bir yivli cam kapılı dolap ve çekmecelere sahiptir Cift Monitorlu Oyun Bilgisayarı Masası.

Kulübesi ayrıca her iki tarafında iki büyük bölme ve geniş depolama sağlayan dört işlem içi depolama alanı bulunan uyumlu bir yivli cam kapıya sahiptir

Yapısı açısından ANSI / BIFMA güvenlik ve performans standartlarını karşılar. Bu çoklu monitör masası aynı zamanda üstün stabilite ve dayanıklılık sağlayan bir tasarıma sahiptir.

HON BL Series Desk

HON BL Serisi Masa, ister evde ister ofiste kullanmayı tercih edin, dayanıklı bir üründür.

Üç ahşap kaplama seçeneği mevcuttur; Orta Kiraz, Maun ve Espresso. Boyutları 77,5 x 29,4 x 4,2 inç ve yaklaşık 108 pound ağırlığındadır.

Masa, ağır aktivitelere, lekelere, dökülmelere, çizilmelere ve hatta sık sık yer değiştirmeye dayanabilen bir laminat üst ile birlikte gelir.

Masa da oldukça verimli. Sadece birkaç dakika içinde monte edilebilir. Eliniz olmayan bu credenza kabuğunu diğer kabuklarla birleştirebilirsiniz.

Bu, kolayca bir U-iş istasyonu veya bir L-iş istasyonu oluşturacaktır.

Tasarım açısından şirket bunu çok basit tuttu.

Neredeyse tüm dekorasyon tarzlarıyla uyumludur ve masaüstü rondelalar, temiz ve dağınık olmayan bir iş istasyonu için tüm güç kablolarını iyi organize etmede mükemmel bir iş çıkarır.

Şirket, ürünlerinin dayanıklılığına son derece güveniyor. Bu yüzden beş yıllık sınırlı garanti veriyorlar.

Tribesigns Computer Desk with Bookshelf

Tribesigns Masası sadece bir çanta değildir – kitaplık olarak kullanabileceğiniz daha alçak bir depolama alanı ile ikisi bir arada.

Ayrıca modem veya yönlendirici gibi şeyleri ya da ihtiyacınız olmayan diğer şeyleri masanın üzerine ekleyebilir ve oldukça fazla yerden tasarruf edebilirsiniz.

55 ”uzunluğuyla birkaç renkte (Kiraz, Tamamen Siyah, Koyu Ceviz, Açık Ceviz, Rustik ve Beyaz) mevcuttur, bu nedenle çeşitli iç tasarımlarla çalışır.

Ağır hizmet tipi metal yapı çok dayanıklıdır ve masaya mükemmel sağlamlık sağlar, böylece üstüne ne kadar ağırlık koyarsanız koyun hareket etmez.

23,6 ”derinliğe sahip olduğunuz için üstte iki monitör ve tüm çevre birimleriniz için geniş bir alan vardır.

Karşılaşmanız durumunda sizi korumak için bu son derece kolay montaja ve güvenli yuvarlak kenarlara ekleyin ve en iyi çift monitörlü bilgisayar masalarından birine sahip olun.

Coleshome L-Shaped Desk with Round Corner

Coleshome’un, bütçeyle birçok ekstra özelliği olan L şeklinde bir masa almanın bir yolu vardır ve bu aynı zamanda harika görünen kaliteli bir masa Cift Monitorlu Oyun Bilgisayarı Masası.

Renk olarak Afrika Cevizi, Siyah ve Beyaz arasından seçim yapabilirsiniz ve hepsi sert ve dayanıklı siyah bir yapıya sahiptir.

Çift monitör kurulumunun yanı sıra, örneğin aksesuarları yerleştirebileceğiniz yükseltilmiş bir standa da sahipsiniz ve aynı çelik konstrüksiyondan yapılmıştır.

Yuvarlatılmış köşe harika görünüyor ve masanız bir köşeye sıkışmış olsa bile kabloların geçmesine olanak tanıyarak oldukça kolay kablo yönetimi sağlar.

Şimdi, gösterişli, oyuncu estetiği bir masanız olmayabilir, ancak PC’nizi ve çift monitör kurulumunu yapmak için mükemmel bir yer ve yine de başka şeyler için yeriniz var.

Ameriwood Home Dakota L-Shaped Desk

Mükemmel bir çift monitörlü köşe masası için, Ameriwood Home Dakota L-Shaped Desk’i şiddetle tavsiye ediyoruz.

Bu masa, ev ofis alanınızın bir köşesine rahatça sığabilir. Geniş masa alanı, birden çok monitör veya dizüstü bilgisayarı yerleştirmek için geniş bir alan sunar.

Ek olarak, diğer ofis malzemeleriyle birlikte kağıtları da yerleştirebilirsiniz.

Dahası, şık tasarımı, herhangi bir çalışma odası, yatakhane odası veya ev ofisinde dekoru gerçekten yükseltebilir.

Dakota Masası özelliklerle doludur. Masanın içine yerleştirilmiş iki grometle birlikte gelir. Bunlar, kabloları organize etmede ve yönetmede harika bir iş çıkarır.

Masanın yan tarafında iki adet açık raf bulunmaktadır. Bunlar kolayca ulaşılabilecek konumdadır, bu da onu kitap ve klasör yerleştirmek için mükemmel bir alan haline getirir.

Masa 28 5/16 ″ (y) x 51 5/16 ”(g) x 53 5/8” (d) boyutlarında olup siyah, ahşap damarlı lamine yonga levha ve MDF’den yapılmıştır.

Aralarından seçim yapabileceğiniz beş benzersiz renk seçeneği vardır. Bazıları Black Oak, Espresso, White ve daha fazlasını içerir. Bu masa bir yıllık sınırlı garantiye sahiptir.

Merax L-Shaped Office Desk

Çalışmak için bolca odası olanlarınız mutlaka Merax L Şeklinde Ofis Masasına bir göz atmalı.

Masanın tamamı muazzamdır ve yalnızca çift monitöre sahip olmanıza değil, tüm çevre birimlerinize de sahip olmanıza olanak tanır ve hatta görüntülemek isterseniz kasanızı masanın üzerine bile koyabilirsiniz.

P2 Standart Ahşap ve Melamin’den yapılmıştır ve çelik bir destek çerçevesi elde edersinizCift Monitorlu Oyun Bilgisayarı Masası.

Renkler açısından Siyah, Pamuk Beyazı ve Meşe Stilini elde edersiniz, yani herkes için bir şeyler var. Yüzey çizilmeye, ısıya ve lekeye karşı dayanıklıdır, bu yüzden size uzun süre dayanır.

Merax L-Shaped masa, kolay montajı ve aldığınız ürün için oldukça makul bir fiyatla, masa üzerinde yalnızca çift monitör değil, birkaç ekstra şey isteyen kullanıcılar için harika bir seçenektir.

Coleshome Computer Desk

Hala harika görünen basit ve minimal bir bilgisayar masası istiyorsanız, Coleshome Bilgisayar Masası kesinlikle kısa listenizde olmalıdır.

Metal ayakları ve çeşitli renk seçenekleriyle (Siyah, Tik, Ceviz ve Beyaz) sunulur, böylece mevcut tasarımınıza sığdırabilirsiniz.

Colehome ayrıca iki boyutta gelir – 47,2 ”ve 55,2”, böylece odanıza en uygun olanı alabilirsiniz.

Kalın metal çerçeve mükemmel stabilite sağlar ve üst kısım, çizilmeye dayanıklı, su geçirmez ve temizlenmesi son derece kolay olan ahşap orta yoğunluklu suntadan yapılmıştır. Çerçevenin çeliği tozla kaplanmıştır, bu da çok kolay çarpılmadığı anlamına gelir.

Evet olsa da, burada göz alıcı ışıklar veya çılgın tasarımlar yok, ama mesele bu değil.

Bunun yerine, minimalizmi takdir ediyorsanız ve basit ve işlevsel bir şey istiyorsanız, en iyi çift monitörlü bilgisayar masalarından birine sahip olursunuz.