Best Possible Use Chrono Abilities Free Fire Game

Chrono Abilities Free Fire Game En İyi Kullanımını Öğrenin. Oyunda Chrono Yeteneklerini en iyi şekilde kullanmanın farklı yollarını öğrenin.

Free Fire Silah Kombinasyonu Aralık 2020’de Chrono, Free Fire’da piyasaya sürüldü. Küresel futbol süperstarı Cristiano Ronaldo’nun oyun içi kişiliği kısa süre sonra oyunda en çok aranan karakterlerden biri haline geldi.

 Chrono Abilities Free Fire

Ancak OB27 güncellemesinden sonra Chrono’nun becerisi zayıfladı. Chrono, düşman hasarını engelleyen ve hareket hızını artıran ancak 200 saniyelik çok uzun bir soğuma süresi alan Time Turner becerisine sahiptir.

Kullanılacak En Iyi Ipuçları Chrono Abilities Free Fire

Oyuncuların Chrono’nun becerilerini sık sık kullanmasını engeller. Birçok oyuncu yavaş yavaş ondan vazgeçiyor. Ancak doğru kullanılırsa Chrono çok faydalı olabilir.

Bu makale, Free Fire’daki OB27 güncellemesinden sonra oyuncuların Chrono’nun yeteneğini tam olarak kullanmaları için en iyi yolları paylaşıyor.

Uygun beceri kombinasyonlarını kullanın

Free Fire Chrono ile uygun beceri kombinasyonlarını kullanmak, oyunculara sahada önemli ölçüde yardımcı olabilir.

Örneğin, Chrono, Moco, Dasha ve Laura’nın becerileri orta ve uzun menzilli dövüşler için mükemmel bir kombinasyon olacak. Moco vurulan düşmanları işaretler.

Bu arada Dasha, genel geri tepmeyi düşürerek orta veya uzun menzilli düşmanları devirmeye yardımcı olur. Ayrıca, dürbün açarken Laura’nın Keskin Nişancı becerisi isabeti 30 artırıyor.

Chrono’nun bir güç alanı oluşturma yeteneği ile birleştiğinde, oyuncular anında siper alırken rakiplerine ateş edebilir.

Chrono’yu Rockie ile eşleştirin

Chrono’yu kullanmanın en büyük dezavantajı soğuma süresidir. Bu yüzden oyuncular onu Rockie ile eşleştirmelidir.

Rockie, donanımlı aktif becerinin soğuma süresini 1. seviyede% 6 ve en yüksek seviyede% 15 azaltır.

Rockie ile eşleştirildikten sonra, oyuncular Chrono’yu Klasik maçlarda çok daha az bir bekleme süresi ile kullanabilirler.

Kadro Dereceli maçlarda kullanın

Çok uzun bir bekleme süresi nedeniyle, oyuncuların Clash Squad modu için Chrono’yu kullanmamaları önerilir.

Bunun yerine, Kadro Dereceli maçları, onu kullanmak için daha iyi bir eşleme türü olacaktır.

Kısa ve yoğun maçlar, sık sık beceri aktivasyonu gerektirir.

Ancak Kadro Dereceli maçlarında oyuncular takım arkadaşlarından yeterli desteği alırlar ve oyuncuların Chrono’nun yeteneğini çok sık kullanmaları gerekmez.