Cayo Perico Heist Indirme Boyutu Xbox, PC PS4

Cayo Perico Heist Indirme Boyutu Xbox One, PC ve PS4. GTA Online Hakkında Daha Fazla Bilgi Alabilirsiniz Cayo Perico Heist Boyutunu İndirin.

GTA Online’ın en yeni DLC’si olan Cayo Perico Heist, aylarca süren beklentiden sonra düştü ve oyuncular Rockstar‘ın mağazasındaki her şeyi görmek için sabırsızlanıyor.

Cayo Perico Heist Indirme Boyutu

Oyuna yapılan en büyük eklenti, oyunun şimdiye kadarki en iddialı Heists yaklaşımına ev sahipliği yapan Cayo Perico Adası biçiminde geliyor.

GTA Online’ın soygunları sürekli olarak oyunun en güçlü yönü olmuştur ve en yenisi belki de şimdiye kadarki en aksiyon dolu çeşididir.

Güncelleme artık çeşitli platformlarda indirilebilir ve aşağı yukarı 6,8 GB’lık bir indirmedir.

COD Warzone güncellemesinin kendi başına bağımsız bir oyuna eşdeğer çılgın sayıları toplayabildiği bir çağda, bu ölçekte daha yönetilebilir indirmeler görmek ferahlatıcı.

Bununla birlikte, boyut, oyun için kolayca en büyük güncelleme olduğu ve deneyime bir ton eklediği için DLC’nin kapsamının göstergesi değildir.

Xbox One, PC ve PS4’te GTA Online Cayo Perico Heist DLC’sini indirme boyutu

PS4, Xbox One ve PC’deki boyutlar aşağıdaki gibidir:

PS4: 6.6 GB

Xbox One: 6.8 GB

PC: 8.8 GB

Güncelleme otomatik olarak indirilmeye başlamazsa oyuncular aşağıdaki adımları izleyerek PS4’teki güncellemeleri manuel olarak kontrol edebilir:

GTA V’nin üzerine gelin

Seçenekler düğmesine basın

“Güncellemeleri Kontrol Et” i seçin

Rockstar bu yılın başlarında planlarını ilk kez açıkladığından beri GTA Online hayranları bu güncellemeyi bekliyorlar.

Los Santos Summer Special yeterince iyi bir güncelleme olsa da, ana yemek olan Cayo Perico Heist güncellemesi için bir mezeydi.

Oyuncular nihayet Submarine HQ’larını satın almak ve Ada’ya gidip El Rubio’yu soymak için sabırsızlanıyorlar.

Hayranlar, GTA Online’ın en yeni oyuncu kadrosu El Rubio’nun neler sunacağını ve yutturmaca yaşayıp yaşamayacağını görmek için heyecanlı.

Madrazo ailesiyle olan bağlantıları göz önüne alındığında, hayranlar Heist’te küçük bir kartel havai fişekleri bekleyebilir.