Birden Cok Monitor Icin Oyun Bilgisayarı Masası İncelemesi Fiyat 2021

Birden Cok Monitor Icin Oyun Bilgisayarı Masası İncelemesi 2021 Oyun Kurulumunuz İçin Mükemmel Ekran Best Computer Desk For Multiple Monitors.

Oyunlarınızın tadını çıkarmak ve işte daha da üretken kalmak istiyorsanız, birden fazla monitör için bir oyun bilgisayarı masası almak, yapmanız gereken büyük olasılıkla fark ettiğiniz yatırımlardan biridir Cift Monitorlu Oyun Bilgisayarı Masası.

Birden Cok Monitor Icin Oyun Bilgisayarı Masası İncelemesi Fiyat 2021- Games Cheats Blog

Ancak, çevrimiçi olduğumuz pek çok şeyde olduğu gibi, kaliteli bir şey elde etmek hayal edebileceğiniz kadar zordur.

İşte bazılarında prizler, LED ışıklar, depolama, USB bağlantı noktaları ve bazıları hem PC hem de konsol oyunları için harika olan masalar.

Için En Iyi Birden Cok Monitor Bilgisayar Oyun Masası 2021

Bu masalar size her iki dünyanın en iyisini, işyerinde üretkenlik ve stressiz oyun deneyimi sunmak için tasarlanmıştır.

Şimdi iki veya daha fazla monitör için 5 harika PC ve Oyun masasına bir göz atalım.

Arozzi Arena Gaming Desk

Arozzi Arena oyun masası, kaçırmak istemeyeceğiniz kaliteli oyun koltuğu.

Profesyonel Espor yarışmalarında kullanılan, piyasadaki en iyi oyun masası markalarından biri olmaya devam ediyor.

Masanın genişliği, üç adede kadar büyük oyun monitörüne sahip olmanızı mümkün kılar, böylece kendinizi oyun ortamında istediğiniz kadar sarmalayabilirsiniz.

Oyun masasının yüzeyi aynı zamanda bir fare altlığı olmasına rağmen, oyun klavyeniz, fareniz ve diğer oyun aksesuarlarınız için oldukça büyük bir oyun alanınız var.

Fare altlığının mikrofiber bez yüzeyi vardır, bu nedenle kolayca kir tutmaz, kolaylıkla temizlenebilir ve su geçirmezdir.

Zemine bağlı olarak, yeterince stabilite elde etmek için ayakları ayarlaman gerekebilir. Bu ayakları ve oyun masasının yüksekliğini her zaman vidalar ve denge düğmeleriyle ayarlayabilirsiniz.

Masa ve üst çerçeve, Arozzi Arena oyun masası hareketini oldukça kolay ve kusursuz hale getiren üç bölüme ayrılmıştır.

Arozzi Arena oyun masasının yapı kalitesi, masa ile ilgili en göze çarpan şeylerden biridir. Fiyatı için olağanüstü kalitede bir şey elde edersiniz.

Dahası, ahşap üzerindeki kaplamanın yüzeyi neredeyse hiç dikilmez veya soyulmaz, donanım, takip etmesi oldukça kolay bir kurulum kılavuzu ve ayrıca parçaların yeterince etiketlenmesi ile birlikte gelir. Yani kurulum karmaşık değil, başlangıç ​​dostu.

Yeterince büyük ve güçlü olan kablolarınızı gizlemeye yardımcı olan bir ağ ile birlikte gelir.

Genel olarak, birden fazla monitör için yüksek kaliteli bir oyun bilgisayarı masası arıyorsanız, Arozzi Arena oyun masasını denemelisiniz.

Mr IRONSTONE Large Gaming Desk 

Mr IRONSTONE oyun masaları, harika oyun masaları söz konusu olduğunda giderek endüstri standardı haline geliyor.

Bu Mr IRONSTONE oyun masası, 62 inç genişliğinde bir oyun masasıdır ve aynı zamanda bir ev ofis PC masası arıyorsanız harika bir seçenektir.

Bir bardak tutucu, oyun kulaklıklarınız için bir kulaklık kancası ve 3 farklı kablo yönetim deliği ile birlikte gelir.

Çoklu monitör kurulumunuza bağlı olarak, bu oyun masası üç monitöre kadar barındırabilmelidir.

MDF PVC lamine bir yüzeye sahiptir, böylece oyun monitörleriniz, oyun klavyeniz ve diğer oyun donanımlarınız için çok geniş bir alana sahip olursunuz.

Lamine yüzey aynı zamanda oyun masasının su geçirmez olduğu ve yüzeye toz kolayca yerleşmediği için sorunsuz bir şekilde temizlenebileceği anlamına gelir.

Masanın üst kısmı üç bölüme ayrılabilir, bu nedenle hareket kolay ve kesintisiz olmalıdır.

Aynı zamanda R-tarzı masa ayakları ile birlikte gelir, böylece daha fazla destek, daha iyi denge ve dayanıklılık elde edersiniz.

Ayrıca ayarlanabilir bacak pedleri de elde edersiniz, böylece düz olmayan yüzeylerde bile masa bir denge ölçüsü sağlar.

Mr IRONSTONE oyun masasının paketinden çıkarılması ve kurulması çok karmaşık değil.

Masa, oldukça ayrıntılı bir kurulum kılavuzu ve araçlarla birlikte gelir, bu nedenle her şeyi bir araya getirmek ve oyun oynamaya başlamak sorun olmaz.

L Shaped Gaming Desk

Casaottima L Shaped oyun masası, yuvarlatılmış köşelere ve sandal ağacı yüzeyine sahiptir.

Dahası, masa iki oyun monitörü, bir tablet standı ve bazı şık özellikler eklemek için yeterli alan alacak kadar geniştir.

Bu nedenle, hem evde ofis çalışması hem de oyun için olacak bir masaya ihtiyacınız varsa, bu L-Şekilli masa en iyi seçenektir.

Masanın çerçevesi sağlam, yapısı ve malzemesi iyi kalitede. Masanın tabanı ve çerçeveleri metaldir, stabiliteyi artırmaya yardımcı olan ekstra metal braketlerle birlikte gelir.

Oyun masasının yüzeyi MDF karttan yapılmış olmasına rağmen, kolayca kir tutmaz, temizliği sorunsuzdur ve çizilmez ve su geçirmezdir.

Çerçeveler ayrıca elektrostatik toz boyalı çelikten yapılmıştır, böylece yere dayanıklı ve sağlam bir masa elde edersiniz.

Bacaklar X-tarzındadır, bu nedenle daha fazla stabilite ve masanın üzerindeki yük için destek.

Düz olmayan zemine sahip olduğunuz durumlarda, tesviye saplamaları, sabit tutmak için masayı ayarlamanıza yardımcı olur.

Masa, çok ayrıntılı, takip etmesi kolay bir montaj kılavuzuyla birlikte gelir.

Ayrıca kurulum için ihtiyaç duyacağınız araçlarla birlikte gelir ve tüm parçalar açıkça etiketlenmiştir, bu da onu yeni başlayanlar ve teknik olmayan kullanıcılar için en iyi masalardan biri yapar.

Soges 55 inches Gaming Desk

Oyun oynamayı ve yayın akışını ciddiye almaya başlıyorsanız ve çok sayıda ayak uzatma yeri olan ve birden çok monitörü tutabilen bir oyun masasına ihtiyacınız varsa, bu Soges oyun masasını deneyin.

55 inç genişliğindeki oyun masası 330 lbs’ye kadar yük ve üç adede kadar monitör taşıyabilir. Tabanı çelikten yapıldığı için masanın sağlam ve kaliteli yapısına bayılacaksınız.

Soges oyun masası ayrıca bir USB şarj cihazı, bardak tutucu ve yüzeyde ekstra büyük bir mousepad ile birlikte gelir.

Ancak, fare altlığı su geçirmezdir, kolayca kir tutmaz ve temizliği oldukça sorunsuzdur Birden Cok Monitor Icin Oyun Bilgisayarı Masası.

Genel olarak, fare altlığı neredeyse tüm masaüstünü kaplar, böylece masa üzerinde sorunsuzca kaydırabilirsiniz, ayrıca fare altlığı kaymazdır, böylece klavyeniz tuşlara bastığınızda hareket etmez.

Masa kolaylıkla monte edilebilir, ihtiyacınız olan tüm araçlar oyun masasıyla birlikte gelir, çok detaylı, takip etmesi kolay bir kurulum kılavuzu ile birlikte gelir ve tüm parçalar ve donanımlar açıkça işaretlenmiştir, böylece neyin nereye gittiğini bilirsiniz.

Bununla birlikte, ayaklar düz olmayan yüzeylere yer açmak için de ayarlanabilir, böylece sallanmaz ve oyun donanımınızı güvende tutar.

Wearson Gaming Computer Desk 55 Inch

Wearson’un büyük oyun bilgisayarı masası, 2 monitör için bir oyun masası arıyorsanız harika bir seçenektir.

Bu, bir mousepad yüzeyi, bir bardak tutucu, bir kulaklık kancası ve bir oyun konsolu tutucusu ile birlikte gelen 55 inç genişliğinde bir oyun masasıdır.

Ayrıca, fiyat aralığında bir oyun masasında beklemeyeceğiniz bir şey olan 4 bağlantı noktalı bir USB şarj istasyonuna da sahip oluyorsunuz.

Masanın tasarımı şık ve makul. Ekstra kontrol kulesi de yeterince alamadığım bir şeydi.

Ve bahsettiğim mousepad yüzeyi, masa üzerinde uzun kaydırmalar için kullanışlıdır. Tüm oyun deneyiminin konforu söz konusu olduğunda herhangi bir kısıtlama hissetmedim.

Masanın üstü suya dayanıklıdır. Temizlemesi oldukça kolaydır, kaymaz ve kir tutmaz.

Böylece oyun klavyesi yerinde kalır, masa etrafında hareket etmez ve oyun faresi son derece hızlı yanıt verir.

Ek USB şarj istasyonu, Wearson Large oyun bilgisayarı masasının en iyi özelliklerinden biridir. Aynı zamanda hareket kolaylığı için 2 parçaya bölünebilen bir çerçeve ve yüzey ile birlikte gelir.