Binacle Pokemon Go – Binacle Pokemon Go Nasıl Yakalanır

Binacle Pokemon Go, Oyuna eklendi. Binacle Pokemon Go nasıl yakalayacağınız hakkında daha fazla ayrıntıyla eksiksiz bilgi edinebilirsiniz.

Binacle ve Barbaracle Niantic’in yaklaşan Sürdürülebilirlik Haftası sırasında gönderilmeye hazırlanırken, Pokemon GO’nun programına yeni bir sucul Pokemon ekleniyor.

Binacle Pokemon Go - Binacle Pokemon Go Nasıl Yakalanır

Bu yeni barnacle dostunu yakalamak, son Clauncher ve Skrelp’ten çok da farklı olmamalıdır.

Bununla birlikte, oyuncuların bu iki Pokemon’u avlamayı atlaması durumunda, işte kendilerine ait bir Binacle edinmelerine yardımcı olacak birkaç ipucu ve püf noktası!

Teknik olarak, Barbaracle henüz doğrulanmadı, ancak Binacle’ın kullanışlı evrimi olmadan ortaya çıkma şansı pek olası değil.

Binacle Pokemon Go Nasıl Yakalanır

Zamanın bu noktasından itibaren, Binacle’ın vahşi doğada görünüp görünmeyeceği bilinmiyor. Varsa, nehirler, göller ve göletler gibi su alanlarında görünmesi muhtemeldir.

Bununla birlikte, Binacle’ın tamamen olaya bağlı olma şansına bağlı olarak, oyuncuların gerektiği kadar Binacle elde etmek için Sürdürülebilirlik Haftası’nın hedeflerini tamamlamak için çok ve hızlı çalışması gerekecek.

Binacle’ı Barbaracle’a dönüştürmenin yaklaşık 50 şeker alacağı söyleniyor (eklenmesi durumunda), bu nedenle oyuncular hafta sonundan önce en azından bu kadar çok şeker almayı hedeflemek isteyecekler.

Midye Pokemon, 20 Nisan yerel saat 10: 00’da Sürdürülebilirlik Haftası başlangıcında başlayacak baskınlarda görünecek.

Onaylanmasa da, 3 yıldızlı baskınların Binacle’ın kamp yapacağı yer olması muhtemeldir. Bu baskınlar çok da zor değil ama yine de oyuncuların birkaç arkadaşıyla takım kurarak bir yıkımı garanti altına alması iyi bir fikir olabilir.

Binacle’ın Sürdürülebilirlik Haftası’nın Saha Araştırma Görevleri aracılığıyla ortaya çıkarılabileceği ve karşılaşılabileceği doğrulandı.

Bazı oyuncular baskınlara katılmasalar veya tamamlayamasalar bile, hala yakalanabilecek bir veya iki Binacle var.

Fırsat geldiğinde onu gerçekten yakalamaya gelince, tüm olağan yöntemler mükemmel şekilde çalışacaktır.

Oyuncular bir Razz Berry fırlatabilir, topun uygun olduğunu hissettiği her şeyi kullanabilir ve bu midye Pokemon‘u yakalamak için yüzüğün merkezine bir eğri topu hedefleyebilir.