Best Crossbow Loadout Call of Duty Warzone Sezon 3

Best Crossbow Loadout Call of Duty Warzone Sezon 3 ‘teki ve oyuncuların bu seçeneği en iyi hale getirmek için kullanabilecekleri ekleri.

Best Crossbow Loadout Call of Duty Warzone Sezon 3’teki ve oyuncuların bu seçeneği en iyi hale getirmek için kullanabilecekleri ekleri öğrenin.

Call of Duty: Warzone Season 3’te iki Crossbow seçimi vardır. Bu kılavuz, bir Marksman Rifle olarak kabul edilen Modern Warfare Crossbow’a odaklanacaktır.

Best Crossbow Loadout Call of Duty Warzone Sezon 3

Crossbow, her oyun tarzına uyan bir silah değil. Bir Keskin Nişancı Tüfeği veya Saldırı Tüfeği genellikle daha iyi bir seçenektir, ancak Arbalet’in bazı benzersiz yönleri vardır.

Arbalet’in en iyi özelliklerinden biri, cıvatalarının sahip olduğu güçtür. Her atışın arkasında bir ton hasar var ve düşman oyuncular üzerinde hızlı vuruş potansiyeli var.

Ancak, mermiler mermi tabanlıdır ve uzun mesafeden keskin nişancılara kaybedebilir. Bu nedenle arbaletler yakın-orta menzilli dövüşlerde kullanılmalıdır.

Warzone Sezon 3’te Arbalet Best Crossbow Loadout

Warzone’daki herhangi bir teçhizatta olduğu gibi, amaç belirli bir silahın gücünü artırmak ve var olan tüm zayıflıkları telafi etmektir.

Modern Warfare Crossbow için bu, doğru cıvata seçeneklerini kullanmak ve her atışın yavaş temel hızını telafi etmek anlamına gelir.

Warzone’da Arbalet için Ataşmanlar

• Kablo: 16 Telli Kablo

• Kollar: XRK Thunder 200 lb

• Cıvatalar: FTAC Fury 20 “Cıvatalar

• Avantaj: El çabukluğu

• Tutuş: FTAC Hız Kavrama

16 Telli Kablo, Arbalet’in ana zayıflıklarından birini, yani doğruluğu telafi edecektir. Bu ataşman, Arbalet’e doğrulukta çok ihtiyaç duyulan bir artış sağlayacaktır.

Call of Duty Kol bağlantısı için oyuncular XRK Thunder 200 lb kullanmalıdır.

Bu, cıvata bağlantılarının yanı sıra en önemli eklemelerden biridir. Arbalet ve cıvatalarının menzilini ve hızını arttırır.

FTAC Fury 20 “Cıvataları Arbalet için en iyi ataşmanlardan biridir. Arbalet’i çok daha ölümcül hale getirir ve silahın yere serilen düşmanları kolayca öldürmesine yardımcı olur.

Silahın yeniden doldurma hızının yavaş olması nedeniyle hemen hemen her Arbalet yüklemesi için Sleight of Hand gereklidir. Sleight of Hand yeteneği ile yeniden yüklemeler çok daha hızlıdır.

Bir tutuş kullanmak Crossbow’da hızı artıracaktır. FTAC Speed Grip, silaha biraz hareketlilik ve hız kazandıracak ve bu da yakın mesafeli çatışmalarda çok yardımcı olacaktır.