Bedava Elmaslar Free Fire Uygulama

Bedava Elmaslar Free Fire Uygulama Farklı şekillerde Ücretsiz. Uygulama ile Bedava Elmas Nasıl Ücretsiz Ateş Edilir Satın almak için bu Uygulamayı indirin.

Elmaslar, Garena Free Fire’ın oyun içi para birimlerinden biridir ve çeşitli amaçlar için kullanılır.

Bedava Elmaslar Free Fire Uygulama

Kullanıcılar, kostümler, kostümler ve daha fazlası gibi her türlü özel ürünü onunla satın alabilirler. Üstelik Elite Pass, Free Fire’da elmas kullanılarak satın alınabilir.

Ancak elmaslar ücretsiz değildir ve kullanıcıların onları satın almak için kendi ceplerinden para harcaması gerekir ki bu herkes için uygun bir seçenek değildir.

Bu nedenle, oyun içi para birimini ücretsiz olarak elde etmenin alternatif yollarını ararlar.

Not: Kullanıcılar, yasa dışı oldukları ve çalışmadıkları için sınırsız elmas üreteci gibi yasadışı araçları kullanmamalıdır.

Garena Sunucusunun Koşullarına aykırıdırlar ve suçlu bulunursa oyuncuların hesapları kalıcı olarak askıya alınır.

Ücretsiz Ateş elmasları elde etmek için en kullanışlı üç uygulama

1.  Google Opinion Rewards

Google Ödüllü Anketler, en çok güvenilen ve kullanılan uygulamalardan biridir. 50 milyondan fazla indirildi ve Play Store’da 4.4 / 5 olarak derecelendirildi.

Kullanıcıların, Free Fire’da doğrudan elmas satın almak için kullanılabilecek Google Play Kredisi elde etmek için basit ve anlaşılır anketleri tamamlaması gerekir.

Ancak, ödeme anketten ankete değişir. Oyuncular, uygulamanın Google Play Store web sayfasını ziyaret etmek için buraya basabilir Bedava Elmaslar Free Fire Uygulama.

2.  Poll Pay

Anket Ödemesi, ünlü bir GPT (Ödeme alma) uygulamasıdır ve kullanıcıların anketler, testler ve daha fazlası gibi çeşitli görevleri tamamlaması gerekir.

Dezavantajı, oyuncuların kazançlarını yalnızca PayPal parasıyla çekebilmeleridir.

Anket Ödemesinin Google Play Store sayfasını ziyaret etmek için burayı tıklayın Bedava Elmaslar Free Fire Uygulama.

3.  Easy Rewards

Easy Rewards, başka bir popüler GPT uygulamasıdır. Poll Pay’e benzer şekilde çalışır ve oyuncuların teklifleri ve anketleri tamamlaması gerekir.

Hediye kartları ve daha fazlası gibi çeşitli ödülleri kullanabilirler. Para çekme yöntemlerinin kullanıcıların ülkesine bağlı olduğuna dikkat etmek önemlidir.

Oyuncular, Google Play Store’daki Easy Rewards sayfasını ziyaret etmek için burayı tıklayabilir.