Baskıcı MKII GTA-Oppressor MK2 Grand Theft Auto

Baskıcı MKII GTA Çevrimiçi Satın Almaya Değer. İşte Tam Güncellemeler Oppressor MKII GTA Çevrimiçi Oyuncuların Oyun İçinde Satın Alabileceği.

Belki de 2018 sonrası En Hızlı Askeri Araclar GTA oynayan herkesin, uçan bir hoverbike boşaltma füzeleri ve yukarıdan silah sesleri tarafından kovalandığına dair hatıraları vardır.

Baskıcı MKII GTA-Oppressor MK2 Grand Theft Auto

GTA Online’da hayatın kaçınılmaz bir gerçeği, kişinin her zaman Freemode lobilerinde Baskıcı MKII’ye karşı dikkatli olması gerekir.

Hoverbike, oyunda metaya uzun süredir hakim oldu ve oyuncunun yükünün önemli bir parçası haline geldi.

Oyunun, VIP / CEO çalışmaları ve diğer işle ilgili faaliyetler açısından endüstriyi ödüllendirme şekli, Ezen MKII, GTA Online’da bir zorunluluk haline geliyor.

Bununla birlikte, piyasaya sürüldüğünden beri, taht için tonlarca başka araç geldi.

Her büyük oyun güncellemesinde sunulan güçlü yeni araçlarla, Oppressor MKII artık ihtiyaç duyulmayacak noktaya kadar geride kaldı mı?

Baskıcı MKII GTA Online’da Ezen MKII: Değer Değil Mi?

Bir aracın modası geçmiş sayılması için rekabete bakılması gerekir. Rekabet açısından, Baskıcı’nın sahip olduğu araçlar:

1. Pegassi Toreador

2. Şahin Saldırı Kıyıcısı

3. Akula

Akla gelen başka araçlar olsa da, bu üçü Ezen MKII’ye karşı mükemmel bir karşı koyar.

Üçü arasında Pegassi Toreador, Oppressor MKII’nin en iyi karşıtı olarak açık favori olarak ortaya çıktı.

Oppressor MKII’nin gerçekten iyi performans gösterip göstermediğini anlamak için, belirli parametrelere bakmak gerekir.

Yarar

Oppressor MKII, bir nakliye aracı ve yoluna çıkan her şeyi parçalayabilen güçlü bir saldırı aracı olarak ikiye katlanıyor.

Toreador bir hücum gücü olarak oldukça iyi çalışıyor. Bununla birlikte, tamamen hızlı ulaşım açısından, Oppressor MKII hemen hemen onu tozda bırakıyor.

Baskıcı MKII havaya uçabildiğinden ve trafik veya yolun getirdiği diğer sorunlarla uğraşmak zorunda olmadığından, hoverbike yoldaki her engeli aşabilir ve A noktasından B noktasına çok hızlı bir şekilde gidebilir.

Buzzard aynı tür bir yardımcı program sunarken, oyuncunun tercihine göre birini diğerine tercih edip etmeyeceklerine bağlıdır.

Fiyat

Oppressor MKII, Özel Araç Atölyesi depolama ve kişiselleştirmeye izin verdiği için bir Terrorbyte ile birlikte kullanıldığında en iyi şekilde çalışır.

Ancak, onsuz bile, Oppressor MKII harika bir satın alma.

3.890.250 $ ‘dan, bisiklet tam olarak en ekonomik seçenek değil ve hem Toreador hem de Buzzard’dan daha pahalı.

Bununla birlikte, GTA Online’ı ne kadar kolaylaştırdığını görmek, belki de fiyat etiketi haklı.

Bir Baskıcı MKII’ye sahip olmanın tek açık dezavantajı, tüm lobinin öfkesini çekmek ve muhtemelen çoğu zaman ateş edilmektir. Bununla birlikte, bu itibar, GTA Online’da çoğu zaman kederli kişinin araç seçimi olması nedeniyle iyi kazanılmıştır.

Halihazırda, menzilindeki veya altındaki diğer birkaç araç GTA Online’daki Oppressor MKII’yi gerçekten geride bırakabilir.

Toreador veya Buzzard’dan sert bir rekabetle karşı karşıya kalabilir, ancak yüksek fiyat etiketine değdiğini kanıtlamayı başarır.

Ezen MKII, en azından daha hızlı ve daha güçlü bir alternatif GTA Online‘a ulaşana kadar üstün hüküm sürmeye devam ediyor.