Asus Oyun PC Gözden Geçirmek – Asus Gaming PC

Table of Contents

Asus Oyun PC İncelemesi Satın almadan önce Asus Gaming PC Review nin tüm Performans Tasarımını ve Özelliklerini bilmeniz gerekir.

En iyi oyun bilgisayarları ve bir dereceye kadar en iyi oyun dizüstü bilgisayarları tüm şekillerde, boyutlarda ve tabii ki konfigürasyonlarda gelir.

Asus Oyun PC Gözden Geçirmek - Asus Gaming PC

Bununla birlikte, bu, içindeki en pahalı bileşenleri sıkıştırmanın zaferin anahtarı olduğu anlamına gelmez Asus Gaming PC.

Verim

1080p’de bu bilgisayar müthiş deneyimler sağlayabilir – RTX kıyaslamasında Metro Exodus’ta 60 fps’ye yaklaşmak kesinlikle bir başarıdır.

Bu aynı zamanda, ayarlar da biraz azaltılmışsa 1440p’de oyun oynamak için iyi bir işarettir.

Üst düzey bir Alienware oyun bilgisayarı ve dizüstü bilgisayarın sunabileceği inanılmaz yüksek kare hızlarıyla birlikte size her küçük ayrıntıyı vermeyebilir, ancak yine de aynı şekilde tatmin edici ve keyifli bir oyun deneyimi yaşayacaksınız.

GA15 hiçbir zaman AAA veya zorlu bir oyunu çalıştırmak için uğraşmaz ve sadece işini size son derece keyifli bir aslına uygunluk ve akıcılık seviyesinde sunmaya devam eder.

Hepsi de sessizce ilerliyor ve görev veya oyun ne olursa olsun zorlandığını – hatta çok çalıştığını – neredeyse hiç duymadım.

Parmaklarınızın ucunda birden fazla başlık olmasını istiyorsanız oyunlarınızı nereden çalıştıracağınıza karar vermeniz gerekecek olsa da (2 TB HDD, sizi ilk seferde destekleyecek kadar geniş olsa da), SSD’yi her zaman yükseltebilirsiniz. daha büyüğüne.

Bu, stok yapılandırmalarının – genel olarak – Asus Gaming PC oyunlarına çok değerli bir erişim noktası sunduğunu ve çizgiyi düzeltme yeteneğinizi koruduğunuz için her yerde hatırlanması gereken harika bir noktadır.

Yine de bir uyarı. Tamamen kullanıma hazır terimlerle değerlendirecek olursak, bunun şu anda harika bir makine olduğunu söylesem de, geleceğe hazır olmayabilir.

Sonuçta, Nvidia’nın 30 serisi grafik kartları ortaya çıktı. Bu nedenle, hızlı bir şekilde güncelliğini yitirmek için endişelenmenize gerek olmayan bir oyun makinesi almak istiyorsanız, bu yeni kartlardan birini içerecek bir yapı beklemeniz daha iyi olabilir.

Şu anda kaliteli bir oyun bilgisayarı için para ödemeye istekliysen, bu senin işe yarayan PC’niz de olabilir mi?

Her iki dünyanın da en iyisi, ASUS GA15’i hemen almak, keyfini çıkarmak ve ardından yeni bir GPU ile yapınızı yükseltmektir. Bu, PC oyunlarının güzelliği.

Bu mükemmel bir makine ve fiyat etiketi için mükemmel bir değer.

Sahip olduğum özel yapı, son derece iyi düşünülmüş bir bileşen ve destekleyici donanım seçimi, oyun ve çalışma için mükemmel bir makineyi – üstelik tüm bunları bankayı bozmadan.

Tam olarak ‘ucuz bir oyun bilgisayarı’ olmayabilir, ancak kesinlikle mükemmel bir değerdir ve herhangi bir indirim bunu ciddi şekilde vurgular.

Asus Oyun PC ASUS GA15, saçma bir güç merkezi olduğunu iddia etmiyor ve kendi görünümünde rahat, olmadığı gibi bir şeymiş gibi davranmıyor.

Saygın bir oyun teknolojisi adından güvenilir, çok iyi performans gösteren bir oyun bilgisayarı ve yılın en iyi önceden oluşturulmuş oyun bilgisayarlarından biri olarak bahsedilmeyi hak ediyor.

Tasarım özellikleri

Kasa, estetiği ve genel olarak kaygan siyahtır ve neredeyse bunda bırakabilirim. Bununla birlikte, tasarımda havalı ve / veya iyi işlevsellik sağlayan bazı aksanlar vardır.

Başlamak için, üstte bu büyük bilgisayarın manevra kabiliyetini artırmak için çok kullanışlı bir ek olan siyah bir tutamak var.

Bu tutamacın altında, özellikle PC sizden daha aşağıda tutulursa, etkileşimi kolay üste bakan bağlantı noktaları vardır – eğer PC bir masa üzerindeyse, diyelim ki, bu, kabloların garip bir şekilde sarkmasına neden olabilir.

İskele cephesinde, oldukça standart ama arka tarafta iyi stoklanmış bir olay; en iyi oyun faresini, en iyi kablosuz oyun kulaklığını ve en iyi oyun klavyesini barındıracak kadar kolayca – iki USB gerektiren bir tane bile.

Bu arada, güç düğmesi makinenin ön tarafındaki RGB şeridinin başındadır – her şey dahilinde, bilgisayarın en görünür kısmı düzgün ve hoştur.

Bir toplantıda bacağımı kaşıdığım zaman bulduğum gibi, güç düğmesini kazara tamamen itmek nispeten kolay olsa bile.

İster düzgün bir cephe olsun, ister kasanın nispeten sade çoğunluğu olsun, her yerde havalandırma delikleri ve delikler var.

Bunlar hem estetik hem de işlevsel olarak çalışır, tasarımı asla etkilemez ve aynı zamanda bol miktarda yerleşik hava akışı sağlar.

 Her iki durumda da, PC, erişimin geleneksel tarafında, panellerin çıkarılması ve makinenin bağırsaklarına erişmesi kolay olduğu için hata yapar.

İçinde standart bir düzene sahip olduğu için, çizgiyi düzeltip yükseltebilirsiniz – burada karmaşık veya tamamen benzersiz düzenlemeler yoktur.

Daha da önemlisi, Asus Oyun PC ASUS GA15, büyük oyuncuların çoğu ön yapımında olduğu gibi, çok çeşitli yapılarda gelir. GPU’ları geniş fırçalı bir ‘güç’ barometresi olarak kullanarak, bu, Nvidia 1650 kartlı makinelerden 2070 Super veya AMD 5700XT’ye kadar uzayabilir.

Aralarından seçim yapabileceğiniz daha az işlemci var, ancak hepsi AMD Ryzen mükemmelliğini barındırdığında bu sorun değil.

Özellikler kutusundan görebileceğiniz gibi, bize gönderilen yapı, ışın izleme spektrumunun alt ucunda bir PC oluşturmak için Ryzen işlemcileri ve Nvidia grafik kartlarının dünyalarını harmanlıyor, ancak çok fazla patlama sunan bir bilgisayar paranız.

2060 Super kartı, şu anda ışın izleme için muhtemelen en değerli karttır, Ryzen 7 işlemci ise performans, güvenilirlik ve dayanıklılığı uygun bir fiyat etiketi ile dengeleyen eşit derecede mükemmel bir bileşendir.

Bu ikili depolama kombinasyonu ve 16 GB RAM ile desteklenen bu, ‘mantıklı bir üst düzey’ yapı olarak adlandıracağım şeydir.