Arozzi Arena Oyun Masası İncelemesi

Arozzi Arena Oyun Masası Bu makaleyi inceleyin. Bu yazıda ve özelliklerinde Arozzi Arena Oyun Masası hakkında her şeyi öğrenin.

Her iyi oyun masasının birkaç şeye sahip olması gerekir.

Tüm ekipmanınızı barındırmak için geniş bir yüzey alanına ihtiyacı vardır, tüm bu ekipmanı sarkmadan veya bükülmeden tutacak kadar sağlam ve dayanıklı olmalıdır ve bir tür kablo yönetim sistemine sahip olmalıdır.

Arozzi Arena Oyun Masası

Harika bir oyun masasının tüm bunlara ek olarak birkaç özelliğe daha sahip olması gerekir.

Yüksekliği ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde ayarlayabilmelisiniz ve ergonomik olarak doğru olmalı, skolyoz geliştirmenize gerek kalmadan oyun monitörünüze mümkün olduğunca yaklaşmanıza izin vermelidir.

Bununla birlikte, Arozzi arena oyun masası yasal olarak harika bir seçenektir. Yukarıda belirtilen her bir özelliğe ve sonra bazılarına sahiptir.

Bugün, konunun özüne dalacağız.

Spesifikasyonları, ne tür malzemeden yapıldığını kontrol edeceğiz ve bu makalenin sonunda, bunun bir satın almaya değer olup olmadığına kendiniz karar vermek için gerekli bilgi ile donatılmış olmanız gerekir.

Arozzi Arena Ayarlanabilir Oyun Masası:

Bu masa, en sağlam oyun kurulumunu tutmak ve barındırmak için yapılmış devasa 14 metrekarelik bir yüzeye sahiptir.

Üç artı monitörden, bilgisayarınızdan, konsollarınızdan, çevre birimlerinizden ve daha fazlasından bahsediyoruz. Tüm bunları kolaylıkla karşılayacak alana sahiptir.

Aslında, masanın 5 fit 3 inç genişliği, masanın vücudunuza göre kıvrım yaptığı gibi etrafınızda kıvrılan üç büyük monitörü tutabilir.

Masanın derinliği 2 fit 8 inçtir ve fare ve klavyenizi kolayca barındırabilir.

Masanın kendisi, levhanın altındaki çelik çerçeveye bağlanan sağlam çelik ayaklardan yapılmıştır.

Pano, masif ahşap malzemeden yapılmıştır ve kablo yönetimi için önceden delinmiş üç deliğe sahiptir. Üstünü örten ped güzel bir mikrofiberdir.

Yüzey

Bu masa hakkında o kadar çok harika şey var ki nereden başlayacağımı bile bilmiyorum ama birlikte verilen mouse pad ile başlayacağım.

Fare altlığı? Aklı başında kim fare altlığı hakkında haykırıyor?

Size kim olduğunu söyleyeyim, masanın tamamını bilen biri mouse pad’tir.

Evet. Bunu doğru okudunuz.

Arozzi’nin bu masası, çoğu mouse pad’in yapıldığı aynı kumaştan yapılmış bir yüzeye sahip.

Tek fark, masanın tüm alanını kaplamasıdır. Suya dayanıklı bir yüzeye sahiptir ve sıcak kanatlarınızı masaya düşürdüğünüz ara sıra (veya çok nadir olmayan) makinede yıkanabilir.

Ped iki nedenden dolayı hareket etmiyor. Bir, yaklaşık yedi kilo ağırlığında. İkincisi, alt kısmında kaymaz bir yüzeye sahip. Bunlar, yerinde kalmasını sağlar.

Ergonomi

Ayrıca oturma pozisyonunuza uyan eğriyi de fark edeceksiniz, böylece tüm oyun seansınız boyunca doğru duruşunuzu koruyabilirsiniz.

Buradaki bir diğer harika özellik ise masanın yüksekliğini ayarlama yeteneğidir. Masa 27,9 inç ila 31,9 inç yüksekliğe kadar ayarlanabilir.

Bu çok fazla yükseklik farkı olmasa da yardımcı oluyor.

Kablo yönetimi

Bu masadaki kablo yönetimi çok iyi düşünülmüş.

Önceden kesilmiş delikler tam olarak doğru noktalardadır ve tellerinizin aşağı sarkmasını ve dağınık, çirkin bir karmaşa yaratmasını önlemek için masanın altına vidalanmış ağlar vardır.

Seçici Olmak

Arozzi hakkında sevilmeyecek pek bir şey yok. Neredeyse her şeyi düşünmüş gibi görünüyorlar.

Ancak, nitpick yapmama izin verilirse, sahip olabileceğiniz sorunlardan biri, mouse pad’in ne kadar kirlendiği.

Elbette, onu çıkarabilir ve pedi yıkayabilirsiniz, ancak bir süre sonra gerçekten zaman kaybı olur.

Ancak bu, tüm mat renklerinde bir sorun olmayabilir; koyu renkler kiri o kadar iyi göstermeyebilir.

Bununla ilgili diğer bir konu da bacaklar için yükseklik ayarıdır.

En düşük ve en yüksek noktaları arasında yalnızca birkaç inç hareket eder. Burada ayarlama için daha fazla alan iyi olurdu.

Ancak bu iki şeyin dışında gerçekten sevilmeyecek pek bir şey yok.

Bu İyi Bir Anlaşma mı?

Böyle bir soru sorduğunuzda, ne sunduklarını görmek için önce diğer seçeneklere bakmadan gerçekten cevaplayamazsınız.

Arozzi oyun masasını en yakın rakipleriyle karşılaştırırken, bazı büyük farklılıklar var.

En bariz Arozzi rakibi DXRacer ve DXRacer oyun masasıdır.

Her ikisi de aşağı yukarı aynı fiyata mal oluyor, ancak Arozzi çok daha büyük ve daha iyi bir kablo yönetim sistemine sahip.

Arozzi üst kısmı aynı zamanda büyük bir fare altlığıdır.

Bununla birlikte, şahsen Arozzi’yi tercih ederdim.

Kısacası, ciddi bir şekilde oyun oynarsanız ve yeriniz varsa, bu kesinlikle iyi bir anlaşma ve size çok uzun süre dayanacaktır.

Marka

Arozzi, İsveç merkezli bir şirkettir. Birinci sınıf, son teknoloji oyun mobilyaları yaratma ve sunma tutkusu var. 2013’te kuruldu ve muhtemelen daha önce duymuşsunuzdur.

Ana odak noktaları ergonomik sandalyeler ve masalardır.

Son teknoloji ürünü oyun koltuklarının ergonomik tasarımı, şampiyona motor sporlarından esinlenmiştir, bunun nedeni motor sporları sporcularının ne kadar oturması gerektiğidir.

Yarış arabası sürücülerinin oturma konusunda öğrendiklerini aldılar ve bunu video oyun sandalyelerine ve şimdi masalara aktardılar.

Sonuç

Arozzi Arena Oyun Masası mutlak bir canavar. İnanılmaz görünüyor, performansı mükemmel ve en büyük ve en ağır oyun kurulumları için bile yeterince sağlam.

Birden fazla monitör çalıştırma yeteneğine sahip olmak, oyun deneyiminizi çok daha keyifli hale getirir ve bu masa, bunlardan üçünü kullanmanıza olanak tanır.

Büyüklüğünü ve harika kablo yönetim sistemini ekleyin ve elinizde kazanan bir ürün var. Bu, masanın fare altlığı olarak iki katına çıkarılması gibi mükemmel bir fikir içermiyor.

Kavisli yüzey aynı zamanda harika bir ergonomik özelliktir ve kesinlikle her zaman mükemmel bir duruşla oyun oynamanıza yardımcı olur.

Daha önce de söylediğim gibi, masanın yüksekliği iki veya üç inçten fazla kaldırılsa iyi olurdu, ancak yüksekliği manuel olarak ayarlamanız gerekmeseydi daha da iyi olurdu.