Arama Kartları Black Ops Cold War

Arama Kartları Black Ops Cold War Oyuncunun kişiliğini harika bir şekilde sunmak için Çağrı Kartları. Black Ops’un en iyi 5 Arama Kartı’nın kullanıldığını öğrenin.

Arama Kartları, bir oyuncunun Black Ops Cold War’daki kişiliğini göstermenin harika bir yoludur.

Arama Kartları Black Ops

Bu koleksiyon öğeleri uzun süredir Call of Duty’nin bir parçası.

Bir kez daha Black Ops Soğuk Savaşında görüneceklerinden hiç şüphe yoktu. Bu profil öğeleri, oyun içinde kendilerini ifade etmek için hayranların favorisidir.

Başlangıçtan itibaren mevcut bir avuç Arama Kartı var. Çoğunun Black Ops Cold War’daki belirli zorlukları tamamlayarak kilidinin açılması gerekiyor.

Oyundaki en iyiler bu zorluklarla kazanılır.

Black Ops Soğuk Savaşında En İyi 5 Arama Kartı

1.  Arama Kartları Black Ops Clear Skies

Black Ops Cold War oyuncuları, Çok Oyunculu modda Clear Skies Çağrı Kartını edinebilirler.

Buradaki zorluk, bir fırlatıcıyla 10 düşman Scorestreaks’ı vurmak veya başka bir silahla ateş etmektir.

Arama Kartının kendisi gerçekten harika. Bir balistayla saldırıya uğrayan bir Dragon var.

Diğer bazı Arama Kartları kadar bir gösteri olmasa da, bu harika görünmek için oldukça kolay kazanılabilir.

2. Hey, What’s That Sound?

Hey, Bu Ses Nedir? Black Ops Soğuk Savaş kampanyasından kazanılan Arama Kartı.

Break on Through görevi sırasında bir oyuncu geceleri pirinç tarlalarında başarılı bir şekilde gizlice girdiğinde ödüllendirilir.

Basit ama kesinlikle güzel. Büyük kedi avını takip ediyor ve sessizce ilerliyor. Oldukça korkutucu.

3. Dark Matter (Multiplayer)

Black Ops Cold War oyuncularının tamamlaması gereken uzun bir silah kamuflajı listesi var. Bunu yapmak çeşitli şeylerin kilidini açar.

Önce her silah Altın, ardından Elmas alır ve son olarak her silah görünümünün kilidi açıldığında oyuncular DM Ultra görünümünü alır.

Tüm silah sınıfları için Diamond Camo’nun kilidini açmak, Dark Matter Calling Card’ın çok oyunculu Sürümünü kazanır. Öğenin bulutlu kısmı girdap ve nabız gibi atıyor.

4.  Dark Matter (Zombies)

Oyuncular, Zombies’te Dark Aether silah kamuflajı kazanabilirler. Multiplayer’daki DM Ultra skin ile aynı şekilde çalışır.

Oyuncuların Dark Aether kazanmak için her Plague Diamond silah kamuflajını açmaları gerekir. Bu aynı zamanda Karanlık Madde Arama Kartının bu versiyonunun kilidini de açar.

Tıpkı emsali gibi, bulutlu mor kısım girdaplar ve kafatasındaki çene hareket eder. Bu, elde etmesi en zor olanı olabilir, ancak görüntü buna değer.

5.  Family Portrait

Aile Portresi, yalnızca PawnTakesPawn promosyonu aracılığıyla kazanılan bir Arama Kartıdır.

Black Ops Cold War’da, oyuncuların yeni oyun ve Zombies modu ile ilgili ayrıntıları açmak için her türden bulmacayı tamamladıkları veya çözdükleri özel bir web sitesi oluşturuldu.

Oyuncular MW, Warzone ve BOCW’de bir paket almak için bir kod girebilirler. Aile Portresi, sevimli bir Zombi grubunu gösterir.