5 Efsanevi Pokemon – En İyisi Pokemon Liste 2021

En İyisi Olan 5 Efsanevi Pokemon Go Oyununda Pokemon. İşte Kullanıcıların Daha Fazla Fayda Sağlaması İçin Efsanevi Pokemon Listesi ve Detayları.

Efsanevi Pokemonlar herkesin bildiği gibi güçlüdür ve Clawitzer Pokemon Go daki en iyi Pokemon’lardan bazılarıdır.

5 Efsanevi Pokemon - En İyisi Pokemon Liste 2021

Pokemon GO’nun metası, ana serinin meta’sından büyük ölçüde farklıdır, ancak gerçek şu ki, efsanevi pokémonların çoğu kullanılabilir olacak kadar yetkin.

Bununla birlikte, en iyi Efsanevi Pokemon, metanın kendisini aktif olarak şekillendirebilenlerdir.

En İyi 5 Efsanevi Pokemon Pokemon GO 2021

Rayquaza

Gökyüzünün yükselen yılan Pokemon’u Rayquaza, korkunç oranlarda bir güç merkezidir.

Muazzam bir saldırı statüsüne ve tehdit edici derecede yüksek bir maksimum CP’ye sahiptir ve rakiplerini yok etmek için ihtiyaç duyduğu tüm gücü verir.

Dragon Tail ve Outrage’a erişimi düşünüldüğünde Rayquaza’nın üstesinden gelmek daha da zordur, her ikisi de Çelik ve Peri türlerine karşı yetersiz kalan yüksek DPS hareketleridir.

Bununla birlikte, epeyce göze batan zayıf yönleriyle (Peri, Kaya, Ejderha ve Buz’a karşı 4 kat zayıflık) Rayquaza, özellikle son metada, Abomasnow ve Giratina’nın (Altered) hakim olmasıyla şok edici bir şekilde aşağı inebilir.

Cresselia

Cresselia, delici Psişik saldırılarıyla hasara katkıda bulunan bir savunma seçeneğidir.

Cresselia, oyuncuların ana saldırganları halatların üzerindeyken değiştirmelerine izin veren iyi bir hacme sahip.

  Ayrıca, daha büyük şarj gereksinimlerini telafi etmek için önemli miktarda hasar veren, yıpratıcı Future Sight saldırısına da erişebilir.

Kapsam için, Cresselia bir takımın zayıflıklarını desteklemek için Grass Knot’u kullanabilir.

Ne yazık ki, Psychic tam olarak harika bir savunma yazımı değildir, bu nedenle Cresselia, hantal istatistiklerine rağmen istediğinden daha fazla hasar alır.

Registeel

Registeel, bir süredir Pokemon GO rekabet sahnesinde sürekli olarak varlığını sürdürüyor.

Pokemon sadece müstehcen derecede yüksek bir savunma statüsüne sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda 10 türe direnen ve Poison’a karşı son derece dirençli olan süper tanklı Steel tipidir.

Sağlam bir EPS (Saniyedeki Enerji) hareketi için geçerlidir, ardından Hyper Beam ile sert bir şekilde vurur. Daha yüksek enerji maliyeti, düşmanların büyük çoğunluğundan daha uzun süre dayanabilen bir Pokemon için pek bir şey ifade etmiyor.

Giratina

Süphesiz ikisinden daha güçlüdür. Değiştirilmiş form, garip bir seçim gibi görünebilen, ikisi arasında daha yüksek bir savunma istatistiğine sahiptir.

Bununla birlikte, daha düşük saldırı statüsüne ve daha az güçlü hareketlerine rağmen tehlikeli derecede yüksek DPS’ye sahip olur.

Daha yüksek bir savunmaya sahip olarak, Giratina’ya göre tip avantajı olan riskli Pokemon aracılığıyla dayanabilir. Giratina ayrıca 6 türe direnir ve 2 diğerine karşı ağır şekilde dayanıklıdır.

Mewtwo

Mewtwo, şans verilen hemen hemen her rakibi yok eden son derece güçlü bir Psişik tipi Pokemon’dur.

Pokemon GO’nun tamamında en yüksek maksimum CP’lerden birine sahip olan Mewtwo, yıkıcı Psystrike ile hemen hemen her hedefi parçalayabilir.

Bununla birlikte, Mewtwo aynı zamanda inanılmaz derecede uyarlanabilir bir Pokemon’dur. Şarj hareketlerini kendi altı farklı türden öğrenebilir.

Ghost ve Dark-type Pokemon bile bir Mewtwo’ya karşı çıkarken endişelenmelidir, çünkü mono-Psychic-type Pokemon go‘un kolunda Focus Blast veya Shadow Ball var.